2726
عنوان

کی تا حالا از کرم روشن کننده و ضدلک استفاده کرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164783 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی کم خدا رو شکر جوش میزنم.ولی همونم تا سریع نترکونم راحت نمیشم
تو آرام خواهی شد، اگر یقین کنی که خداوند تو را میبیند و بهترین ها را برایت رقم میزند، تو فقط صبور باش
دوستان کرم روشن کننده و ضد لک چای سبز YINNI بیشترین تاثیر رو داره دوستم استفاده کرده بود خیلی ازش راضی بود می گفتش که در عرض یه ماه تمام لک های صورتم از بین رفت من نمونه اصلی این کرم رو تو این سایت دیدم http://slimpatch.shoploger.com/product-249298.aspx
2728
یه بار رفتم میکرودرم انجام دادم اما گفته سه جلسه باید برم. ولی خیلی مراقبت میخواد فعلا نمیتونم برم ولی همون دکتر بهم کرم مدلین و فیس دوکس داد مدلین که هیدروکینون داره و حالت لایه بردار داره کلا الان یه ماهی میشه میزنم. بیشتر فیس دوکس رو استفاده کردم. اما تغییری حس نمیکنم!
جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است
من روشن کننده سروینا 2 ماهه دارم می زنم مرتب هم نزدم چون خیلی نوچه رو پوس صورت و بدم میاد ولی خوب بوده پوستم شفاف تر شده
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
کرم ضد لک و نقاط قهوه ای صورت و گردن پلاسنتور وژتال Placentor Vegetal Depigmentation Cream All Skin Types مشخصات: - درمان و پیشگیری لک و نقاط قهوه ای ناشی از افزایش سن، آفتاب، عوامل هورمونی، جوش، حاملگی و ... - ضد پیری و افزایش استحکام و قوام پوست - برطرف کننده لک های سطحی و عمقی پوست - حاوی پلاسنتاوژتال مغذی و محرک تولید الاستین و کلاژن - کاملاً گیاهی (فاقد هیدروکینون و مواد شیمیایی مضر) - سایز: 30 میلی لیتر روش مصرف: صبح و شب به مدت 8 تا 10 دقیقه روی لک ها و نقطه های قهوه ای صورت و گردن بمالید. (کرم را دور چشم نمالید) عصاره ها و ترکیبات موثر: Plant Diacetyl Boldine: کاهش Melenogenesis و رنگ دانه های اپیدرم، سفید کننده و ضد چروک عمیق پوست عصاره برگ چای سفید: کاهش تولید ملانین، برطرف کننده قرمزی، خارش و ظاهر عروق کوچک پوست (قابض) عصاره واکامه: کاهش اندازه ملانوزوم ها، تعداد ملانین ها، اندازه و حجم لک ها، آنتی اکسیدان و ضد رادیکالهای آزاد بابونه طلایی: ضد التهاب، التیام بخش و ضد پیری پوست اسید گلیکولیک: ضد لک، روشن کننده و لایه بردار ملایم پلاسنتاوژتال: ترمیم کننده، بازسازی کننده و مرطوب کننده مراقبت های بیشتر: هر 1 ساعت از کرم ضد آفتاب و هفته ای یک الی دو بار از کرم لایه بردار صورت پلاسنتور استفاده کنید. بر روی لینک زیر کلیک نمائید: http://www.daroopost.com/shop/category-list/%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C/placentor-vegetal-depigmentation-cream-all-skin-types.html
من 1ساله هر لکی که میزنه استفاده میکنم جواب داده تا حالا .ارزونه و خارجی هم نیست لک جوش لک آفتاب ... ...

عزیزم منظورت ضد لک و روشن کننده ی هیدرودرم بود؟

مشهد بهترین جای دنیا  
دوستان کرم روشن کننده و ضد لک چای سبز YINNI بیشترین تاثیر رو داره دوستم استفاده کرده بود خیلی ازش را ...

من اینو استفاده کردم خیلی خوب بود ولی حوصله میخواد کم روز و شب داره اما از وقتی زدم دیگه از پنکک استفاده نکردم فقط ضد افتاب میزنم پوستم صاف

بچه ها یکی بگه لطفااا

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2706