2733
2734
عنوان

پدر شوهر بد اخلاق 😥😥😥

3027 بازدید | 21 پست

بچه ها پدر شوهراتون خوبه اخلاقشون؟؟

راضی اید  ازشون ؟؟

امشب خونه عمو شوهرم بودیم عموش انقد با عروسش خوبه که حد نداره عروسش داروهایی آورد داد بهش کلی ازش تشکر کرد انقد مهربونم حتی منم دوسش دارم چ برسه به عروسش 

اما پدر شوهر من انقد بد عنق و بد اخلاق کار اصلا دوست ندارم ببینمش هر چقدر خوبی میکنم میگم بزار خوبه شه اخلاقش اما انگار نه انگار بقران کوچک ترین بی احترامی هم نکردم بهش

خیلیاد امشب دلم گرفته و حسودیم شد😢

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

نظری تدارم چون خنثی هست 

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرشوهرم خیلی خوبه بنده خدا  مرد بداخلاق خیلی بده با مادرشوهرتم همینجوریه؟

اره بدبخت جرعت حرف زدن نداره از دستش اما من اصلا نمیتونم تحمل کنم خیلی بده من هیچ کار اشتباهی نکردم اما همش بهم اخم میکنه😔

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
2728

اخ  از دست پدرشوهر نگو ک داغونم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
نظری تدارم چون خنثی هست 

باز خنثی خوبه 

اره بدبخت جرعت حرف زدن نداره از دستش اما من اصلا نمیتونم تحمل کنم خیلی بده من هیچ کار اشتباهی نکردم ...

عزیزم انتظاری ازش نیست با زنش اینجوره 

تو چ انتظاری داری ازش 

بهش نگاه نکن ک حرصت نگیره 

من خدارو دارم ،خدایا تو عشق منی
2738
اخ  از دست پدرشوهر نگو ک داغونم

منم بخدا امشب انقد دلم گرفت گفتم خوشبحال عروس عموی شوهرم واسه پدر شوهرش میگفت این عروس نباشه من لنگم حالا واسه من عین برج زهرمار

عزیزم انتظاری ازش نیست با زنش اینجوره  تو چ انتظاری داری ازش  بهش نگاه نکن ک حرصت نگیره& ...

همیشع دلم میخواست یه پدر شوهر مهربونم داشتم اما از هیچکدوممون شانس نیاوردم 😢

پدرشوهر من دو ماهه توی بیمارستان توی کماست...خیلی مرد مظلومیه..خداکنه زودتر خوب شه!!😭😔😭

ایشالااااااااا گلم براش صلوات فرستادم

باز خنثی خوبه 

میدونی چیه خوبه منو دوست داره ولی بعضی وقتا از حرفش خیلی ناراحت میشم واسه همین میگم خنثی

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

شانس ماس عزیزم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
میدونی چیه خوبه منو دوست داره ولی بعضی وقتا از حرفش خیلی ناراحت میشم واسه همین میگم خنثی

واسه من همیشه بده مثلا براش چایی میارم برام اخم میکنه بیزارم ازش بخدا 

2706