2726

میگم زیرش هیچی نمیپوشن دیگه درسته؟ بعد اونوقت جایی نشستی یا مثلا دیدید یهو ی جا ماشینی رد شه موتوری یا چمیدونم چیزی شه باد بزنه پاها معلوم میشه ک

حتی موقع نشستن تو ماشین پاتو بالا بزاری پا معلوم ک چجوریه پس؟؟

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

😁😁😁😁اتفاقا دیروز منو شوهرم رفتیم بیرون ب شوهرم گفتم اینا چجوری سوار تاکسی میشن دامنشون بالا نمیره 😁😁

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من میترسم بپوشم و بیفتم و ...

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

اگر سختته نپوش عزیزم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
😁😁😁😁اتفاقا دیروز منو شوهرم رفتیم بیرون ب شوهرم گفتم اینا چجوری سوار تاکسی میشن دامنشون بالا نمیر ...

خخخخخخ

شوهرت چی جواب داد؟

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
خخخخخخ شوهرت چی جواب داد؟

میگفت حتما براشون مهم نیست احتمالا در هرصورت دامنشون بالاست😁😁😁😁

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

من گاهی تو مسافرت میپوشم ولی زیرش ساپورت میپوشم حتما

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

دامناش اینقدر گشاد نیست که با باد ماشین و موتور چیزی معلوم بشه ولی موقع سوار شدن به ماشین یه وجب از مچ پا بالاتر دیده میشه اینا دو سه ساله که هر تابستون می پوشند مد جدیدی نیست خنکه راحته 

قبل انقلاب همینطوری بود دیگه .بعداً شلوار مد شد .خانوما بلوز دامن و پیراهن تو‌خیابون می‌پوشیدند .حتی چادریا .

مامانم می‌گفت یه بار یه خانوم  تو‌خیابون ضعف کرد افتاد لباس زیرش پیدا شد .

مامانم همیشه زیر دامن شلوارک تریکو میپوشیده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

دامن بهرحال يه مقدار بالا ميره

من خودم هميشه زير دامنم يا زير دامني ميپوشم زير دامني بخاطر جنسش به پا ميچسبه يا شلوارك تا بالاي زانو كه حداقل اگه دامن كنار رف رون پا ملوم نشه

ولي كلا قسمتي از پا ملوم ميشه

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2706