2737
2734

شما چندروز پیش تاپیک زده بودین؟بردین دکتر روانشناس؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بله بردم روانپزشک بالینی متاسفانه اتیسمه

میتونم بپرسم چه علایمی داره؟وچندسالشه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

سلام گلم خوبی احتمالا پسر شما شبه اتیسم باشه چون هم حرف میزنه هم واکنش به درد داره

نسبت به چی حساسه نور صدا؟؟طعم غذا ها براش متفاوت مثلا ادویه غذا تغییر میکنه متوجه میشه حرکات تکراری داره؟؟

2738

من اصلا معني سوال كه ميپرسن علائمش چيه رو نميفهمم بريد گوگل بخونين خوب اين بنده خدا بايد يه وقت ى حوصله هم واسه شما ها بزاره والا

باربد اسم پسرانه است، معنی باربد: [(بار = رخصت، اجازه + بد/ badـ/ و/ bodـ/ (پسوند محافظ یا مسئول)]، 1- خداوندِ بار (بارگاه)، پرده‌دار؛ 2- (اَعلام) نوازنده و موسیقی دان معروف دربار خسرو پرویز. نام او در پهلوی به صورت‌های پهربد و پهلبد و در منابع عربی به صورت بَهلبَذ به کار رفته است. 
2706