2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا یکی از همین جنینا ب ما عطا بفرما ک هی لگد بزنه تو شکمم تا شکمم پاره شه

😭😭😭😔

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

دوستان ببخشید نمیتونم جواب همه رو بدم ولی سرزنشم نکنین تو رو خدا، من با علاقه خودم حامله شدم ولی نمیدونم چرا دوماهه انقد پشیمونم و به هم ریختم پیش روانپزشک و روانشناس هم رفتم ولی حالم خوب نمیشه برام دعا کنین😔

2728
دارو نمیشه که خورد چطور باید خوب بشه حالم😞

اینکه بدونی شما نیستی که فقط این اتفاق براش افتاده، خانومای نی نی سایت رو ول کن، این اتفاق خیلی خیلی طبیعیه و بخاطر تغییرات هورمونیه، خودتو سرزنش نکن اصلا، این یه چیز طبیعیه، به خودت بیشتر برس، برای همسرت توضیح بده تا باهات همدلی و همراهی کنه، پیش مشاور برو، کارایی که خوشحالت میکنه بکن، پیاده روی، رنگای شاد بپوش، سعی کن ریلکس کنی و فقط و فقط به خودت و بجه ت فک کنی، به اینکه برای زیبایی و شادابی شما اون بچه هیچ مانعی نیس بلکه زیادتر میکنه، سعی کن با دوستات یا کسی که درکت میکنه صحبت کنی، خودتو سرزنش نکن، این یه احساس کاملا طبیعیه 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
اینکه بدونی شما نیستی که فقط این اتفاق براش افتاده، خانومای نی نی سایت رو ول کن، این اتفاق خیلی خیلی ...

ممنون عزیزم از اینکه انقدر با حوصله جواب دادی، بعضیا بیشتر نمک رو زخم آدم میپاشن😔

2738