2733
2739
عنوان

میشه بیاید خانوما

120 بازدید | 17 پست

خانوما سونوگرافی دادم و نوشته فولیکول غالب دیده نشد روز ۱۳ پ . 

یعنی اصلا تخمک ازاد نکردم یا تخمک نداشتم؟ اینو متوجه نمیشم.

یااینکه لقاح صورت گرفته ولی  تو سونو فولیکول دیده نشد 

میشه بگید. تاشنبه وقت دکترم طاقت نمیارم

دومین سوالم من تنبلی دارم یک ساله 

داروهامم سه ماه بود تموم شده بود و دکترنرقته بودم

اما یک هفته س پیازدرمانی میکنم ینی پیاز میجوشونم ابشو میخورم وقتی سونو دادم دکتر گفت نه کیست داری نه تنبلی . همه چیز نرمال 😍

خیلی خوشحالم ولی برام سواله اونایی که تجربشو دارن بگن بایه هفته پیازدرمانی تنبلیم رفته که دکترگفت نرماله؟😎

عزیزم ینی تخمکی ک بخواد با آزاد شدنش شما باردار بشین وجود نداره احتمالا ریز بودن؛ تخمک غاالب تقریبا باید سایزش ۱۷ ب بالا باشه

راجع به پیاز درمانی خیلی شنیدم ولی چیزی نمیدونم ؛ فقط پیاز پرولاکتین رو بالا میبره قبلش آزمایش بدین مشکلی براتون ب وجود نیاد

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
عزیزم ینی تخمکی ک بخواد با آزاد شدنش شما باردار بشین وجود نداره احتمالا ریز بودن؛ تخمک غاالب تقریبا ...

اها دکتر هرچی دستگاهو تکون داد هیچی ندید ساکت بود گفتم کیست گفت نه.گفتم تنبلی گفت نه چیزی نیست اخرسر بلندشدم برم گفتم تونسخم فولیکول غالبم خواستن منشیشو دعواکرد گفت چرانگفتی 

گفتم خب بخوابم ببینید گفت نه فولیکول اصلا ندیدم بنطرتون دروغ گفت یا واقعا نبود هرچن سریای پیش من که نمیگفتم خودش هرچی میدید میگفت بنویسن.

پرولاکتینم بالانیسن قبلن از دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثانه من پربود ولی در حد خیلی معمولی همش فکرم مشغول اونه نکنه مثانم زیاد پرنبوده سونو هیچیو نشون نداده شک میکنم مگه میشه بایه هفته پیازدرمانی تنبلی من غیب بشه.

دلم‌میخواد دوباره سونو برم ولی هرینه همینم بزور...‌

اها دکتر هرچی دستگاهو تکون داد هیچی ندید ساکت بود گفتم کیست گفت نه.گفتم تنبلی گفت نه چیزی نیست اخرسر ...

اینکه گفته فولیکول ندارین با اینکه فولیلکول غالب ندارین خیلی فرق داره؛ ب نظرم جواب سونو تو ببر ی دکتر دیگه یا حداقل ماما تو بهداشت نشون بده نظرش رو بپرس

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

شما ممکن روز ۱۸ام تخمک گذاری کنید تا اون موقع امکان رشد فولیکول هست ولی در کنار پیاز درمانی ورزش کنید آب میوه طبیعی مصرف کنید . قطره ویتاگنوسم شنیدم خوبه برای رشو فولیکول .منم تنبلی دارم این ماه دارم ویتاگنوس میخورم ورزشم می کنم

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 
2738
مثانه من پربود ولی در حد خیلی معمولی همش فکرم مشغول اونه نکنه مثانم زیاد پرنبوده سونو هیچیو نشون ندا ...

سونو شکمی بود؟ سونو باید واژینال باشه تا مشخص بشه فولی غالب وجود داره یا نه

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 
اینکه گفته فولیکول ندارین با اینکه فولیلکول غالب ندارین خیلی فرق داره؛ ب نظرم جواب سونو تو ببر ی دکت ...

نه گفت فولیکول عالب نداشتی وقتی داشتم میرفتم اینو گفت. اگه فولیکول ریزم داشتم باید میگفت دیگه. سریای پیش میگفت اخه 

اینکه گفته فولیکول ندارین با اینکه فولیلکول غالب ندارین خیلی فرق داره؛ ب نظرم جواب سونو تو ببر ی دکت ...

نسخه رو بهداشت برام نوشته بود ینی ببرم پیش همون دکتر یا شنبه که قراره متخصص نازایی فردیس برم ببرم . 

سونو شکمی بود؟ سونو باید واژینال باشه تا مشخص بشه فولی غالب وجود داره یا نه

اره شکمی . بهداشت که رفتم گفتم‌واژینال بهترنیست گفت نه شکمی مینویسم دقیقتره ادم گیج میشه ازدست دکترا هم دکتربهداشت هم دکتر سونوگرافی هردو منو گیج کردن د

شما ممکن روز ۱۸ام تخمک گذاری کنید تا اون موقع امکان رشد فولیکول هست ولی در کنار پیاز درمانی ورزش کنی ...

جدی ینی امیدوار باشم تا ۱۸ ام.  😍

خب تا اونروز قطره بخورم ینی یا صبرکنم از ماه بعد.

پیاده روی میرم. بنطرتون کافیه روزی چهل دقیقه 

شما چقدر میرید چن وقته تنبلی دارید 

نسخه رو بهداشت برام نوشته بود ینی ببرم پیش همون دکتر یا شنبه که قراره متخصص نازایی فردیس برم ببرم .& ...

خب اگه شنبه میرین متخصص ب همون نشون بدین بهتره .

جدی ینی امیدوار باشم تا ۱۸ ام.  😍 خب تا اونروز قطره بخورم ینی یا صبرکنم از ماه بعد. پیاده رو ...

نه قطره رو از ماه بعد بخور عزیزم. روزی ۴۰ دقیقه پیاده روی کافی من هفته ای ۳ روز میرم باشگاه . من ۴ ماه بعد از عروسیم نا خواسته باردار شدم که سقط شد دکتر گفت به احتمال زیاد چون تنیلی داشنی کیفیت تخمک پایین بوده باعث شده جنین سقط بشه .الان ۵ ماه تو اقدامم ولی هنوز باردار نشدم از این ماه دارم ورزش می کنم و ویتاگنوس میخورم تا ببینم خدا چی می خواد

2706