2703
2553
عنوان

چجوری دلشو ببرم؟

1958 بازدید | 8 پست

سلام

من اولین باره تایپیک میزنم.یه مشکل جدی دارم که نمیتونم باکسی هم مشورت کنم

من 25سالمه و مجردم.حدودا3سال پیش بصورت ناشناس بایکی از آشناها که بهش علاقه داشتم حرف زدم و از علاقم گفتم و درآخر چون قسمم داد خودمو معرفی کردم.و دیگه پیدام نشد اونم هیچ شماره ای از من نداشت.تا اینکه دی ماه 96 تو اینستا پیجم رو پیداکرده بود و شروع کرد حرف زدن. از علاقه و حس خوبش گفت که 2سال و نیمه دنبال یه شمارست.خلاصه گفت که اصلا شرایط ازدواجو ندارم و نمیخوام ازدواج کنم 30سالشه.منم بهش گفتم که اگه علاقه ای بوده برا 2سال پیش بوده نه الان. خلاصه کنم بحثو برد سمت شهوت و رابطه که بیا فقط یه بار حست کنم کاری باهات ندارم فقط بیا یه بار طعم بغل و اینارو بچشم.بااینکه شدیدا دوسش دارم ولی موافقت نکردم.هروقت که میبینمش دیوونه میشم.میخوام پابذارم رو همه چی فقط یه بار باهاش خوش باشم.مطمئنم برا ازدواج پاپیش نمیذاره.شرایط مالیش اصلا جالب نیست.درضمن من خودم شاغلم و ارشد دارم. الانم باهم درارتباط نیستیم دیشب فقط پیام داد حال و احوال کرد و رفت.بنظرتون چجوری میتونم برا ازدواج نرمش کنم؟یا انقدر عاشقش کنم که دل نکنه؟

خدایا شکرت برای همه چی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

این اقایون چرا واقعا انقد سواستفاده گر هستن ...خواهرمنم دقیقا به یکی از اشناها ابزار علاقه کرد طرف انقد وقیح و پرو بود ک گفت بیا باهم‌رابطه داشته باشیم....

عزیزم هیجوقت اینکارو نکن هیجوقت هیچوقت مطمئن باش اون اقا فقط برای هوس تورو میخاد 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم‌ نمیگردم!!!!!

ميدون براي سو استفادش باز نكن

ميخاستت ي كاري ميكرد بهانه است همه اين چيزا زودتر همه همين ازدواج ميكنه ببين كي گفتمت

همسرم مردي عاشق و فهميده است،او مرا خط ب خط بلد است و ميداند با احساسات زنانه ام چگونه رفتار كند،،در حالت ارام مرا گنجشك خيلييي كوچولو ميداند و هر وقت عصبي باشم مرا فايتر ماهي صدا ميكند ،،تمام دغدغه ذهنيش،،ارامش روح من است،گاهي بانو بزرگوار خطابم ميكند و خودرا مردي مديون به من،،،گاهي از ارزوهايي ك برايم دارد سخن ميگويد،انقدر با هيجان مانند پسرك ده ساله ك همه او را مرد خانه صدا ميكنند ،،مرد من خيلي صميميت را بلد است ،مهرباني را بلد است،سخاوت را بلد است،مرد من با هوس بيگانه است و عشق را كاملاً بلد است،او با خشونت عليه زنان چه كلام و چه رفتار ب طور جدي و محكم بيگانه است،،مرد من يك مرد است اما نه يك مرد معمولي نه يك مرد متعصب و نه يك مرد تظاهر گر و نه يك مرد ريا كار،،،تمام فعل و انفعالات مرد من با روح و جسمش عجين است،،،دوستت دارم مرد واقعي من ،،قهرمان زندگيم ،تمام زنان سرزمينم ارزوي چنين مردي با چنين باور فكري و  عملي را دارند❤️خداراشكر چنين مردي،معشوق هميشگي زندگي من است❤️

به نظرت وقتی همچین در خواستی میده ادمه؟اون بدرک خودت ارزشت اینه دستمالی کسی که برای یه هوس میخوادت باشی؟اگه ارع که برو دلشم ببر ولی اینجور ادم دلشون برده نمیشه هیچ بعد یه مدت زده هم میشه ازت

تحقيق كردم ، وقتي پول نداري چيزي بخري همه چي خوشگل و خواستنيه😐😞
2714