2726

کم اوردم دیگه همش مریض میشه خیلی لجباز و بد دارو و بد غذاس ی مشکل بزرگی که هست اینه ک دارو نمیخوره  به هیییییچ وجه شاید الان ک دارید متنمو میخونید میگید کلک بزن با سرنگ بده ته حلق بریز بعدش بهش اب بده فلان کن ببدان کن به خدا به جون  خودش همه کاری میکنم هرررر کاری قورت نداده عوق میزنه همرو میریزه بالا میاره چیکار کنم هی میبرم دکتر میگن هر جور هست بده اخه این هر جورو برام معنی کنید من حتی بهش بعدش بلافاصلع اب نبات چوبی میدم عاااااشقش ولی اون موقع نگاش نمیکنه و اصلا فرصت نمیده بلافاصله بالا میاره فقططططط رو دارو اینطور هست برای تبش که شیاف میزنم هر ۶ ساعت ولی انتی بیوتیکش چ کنم😭😭😭😭😭 الانم بهش دادم با هزار بدبختی ولی کلییی ریخت نشستم دارم گریه میکنم فکر کنم فقططططط بچه من اینطوریه چون دور برم بچه زیاد هست دیدم بد دارو میخورن ولی تهششش میخورن نه مث دختر من ک بالا بیارن دخترم یک سالشه شما بگید چ کنم شوهرمم دیگه کلافه شد گفت دیگه بهش هیچ دارویی نمیدی تهش ی چیز میشه دیگع😭😭😭😭😭😭

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بزنش 😊

😟

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
ببین چه وسیله ای دوست داره بهش بده بازی کنه ولی دستش نده دور هی تکون بده بریز تو حلقش😑

این کارم کردم عاشق سوئیچ دسته کلید باباشه اونم بش نشون میدم ببینید مشکل من نخوردن نبس من ته حلقش میریزم حتی شده زوری ولی چیکار کنم بالااا نیاره  یکم دراز کش نگهش میدارم همون دراز کش استفراغ میکنه همش میره تو گوشش 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
بینی بچه رو بگیر ته حلقش بریز قورت که دادبعد بینی رو ویل کن ،،،،، بچه من همیمجور بود روشم همین بود&n ...

وای نه تروخدا گناه داره😢😢😢😢😢

چه کنم؟ دل به که بندم؟ به کجا روی کنم؟بازگو ای به کنارِ دگری خفته ی من!!
2706