2737
2734
عنوان

مهد خوب‌ در شیراز :اندیشه یا غنچه های بهشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 17 پست

خانوم ها من تجربه خودم رو باهاتون در میون میذارم شاید به دردتون بخوره

من یک سال پسرم رو مهد بچه های ایران توی خیابون نارون بردم ،یک سال خیلی خوب بود ،منظم و مرتب و رسیدگی زیاد،اما بعد از یک سال که یکی از اعضای اصلی کادرشون رفت،به شدت بی نظم و رسیدگی افتضاح و وقتی هم اتفاقی برای بچه می افتاد ،گردن نمی گرفتن و با دعوا بچه م رو از اونجا اوردم بیرون

بعد یه روز هم برای تست ،پسرم رو بردم مهد گنجینه ها ،توی خیابون دانش اموز،فقط میتونم بگم اگه به بچه تون اهمیت میدین،اونجا نبرید،روز پنج شنبه بود و با وجود اینکه پنج شنبه ها مهد کودک ها فقط بازی هست و اموزش ندارن،اما یه مربی اونجا نبود.حدود پونزده تا پسر و یک دختر رو توی یه کلاس کرده بودن و کسی هم بالای سرشون نبود،بهشون گفته بودن خودتون با خودتون بازی کنین

من گفتم مربی کجاست؟گفتن ده دقیقه پیش پای شما رفته !!!خلاصه که پله هم زیاده داره از توی سالن اصلی به کلاسها و اینم از وضعیت رسیدگیشون که افتضاح،سقف ها پر کثیفی و روی دوربین مدار بسته ها تارعنکبوت بود،بچه ها هم که توی کلاس شلوغ می کردن هر از گاهی خانم مدیر به خدمتکار میگفت برو یه سر بهشون بزن

مطالب روانشناسی در پیج من در اینستاگرام، bemazis@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روز هم برای تست مهد کودک مایسا رفتم ،بالاتر از بیمارستان کوثر،بد نیست خوب هم نیست،کلاسها خفه بود و محیطش خیلی کوچکه،یه پنجره توی کلاس داشت که اونم کیپ کرده بودن و گفتن تابستون و زمستون این پنجره بسته ست،یعنی یک بچه مریض باشه توی اون اتاق کوچک همه رو مریض میکنه،به نسبت امکاناتشون شهریه زیادی هم داشتن،خودشون گفتن سه ستاره ایم ولی داریم اقدام میکنیم برای چهار ستاره که به نظر من در حد همون سه ستاره هم ،ارفاق باید بشه

خلاصه دردسرتون ندم،مهد کودک تلاش هم قرار بود بهم زنگ بزنن که برم اونجا رو ببینم که اصلا زنگ نزدن و منم پیگیر نشدم و رفتم مهد غنچه ها،نرسیده به عفیف اباد و الان هم خیلی راضی ام،بسیار منظم و روی برنامه و رسیدگی عالی و کادرشون هم خوبن،نیرو هم زیاد دارن

مطالب روانشناسی در پیج من در اینستاگرام، bemazis@