2733
2734

منظورم اینه ک دیگه مامانتون یا خواهرتون یا... ک واسه کمک اومده بوده رفته و خودتون با بچه تنها شدید؟

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
۴۰روز

اونوقت باباتون و بقیه خانوادتون خونه تنها بودن چیکار میکردن؟؟؟

مامانتون چجوری ۴۰ روز طاقت اورد خونش نباشه😨

💞💫خدایاتو کافی هستی برایم،مشکلاتم را به تو می سپارم و دلم قرص می شود.بودنت را از من نگیر مهربان من!💫💞
2738

بعد بیستم مامانم رفت....البته تو این ۲۰ روز دو بار مهمون راه دور اومد برام ۳ روزم هرکدوم موندن....دیگه مجبور بودم خودم شام و نهار ردیف کنم‌...البته در حد غذا گذاشتن....خودشون میاوردنو میبردن....طرفارم میشستن....

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

من سر پسرم چون چند روزم بستری بود بعد از ترخیص 7روز مامانم موند و تو دخترم ده روز مامانم فقط اشپزی میکرد و ظرف میشست کارهای بچه به عهده خودم بود تمیز کاری خونه به عهده همسرم

پرستار nicu
اونوقت باباتون و بقیه خانوادتون خونه تنها بودن چیکار میکردن؟؟؟ مامانتون چجوری ۴۰ روز طاقت اورد خونش ...

گفتم عزیزم ۲۵روز مامانم ۱۵روز مادرشوهرم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
چرا ناراحت ؟ سخته کارای خونه و نی نی همزمان؟

نه ولی من اصلا انگار زایمان نکرده بودم روز اول که از بیمارستان اومدم خانوادم خوهرام ،و پدرمو و همسرم باورشون نمیشد 😂😂😂😂

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
2706