2726

منم زایمان طبیعی داشتم بعد یه ماه خونریزی یادمه یه چهاز پنج روز خونریزی شدیدتر داشتم منم پرسیدم گفتن پریودته

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعی هستش،

ولی بعضیا خیلی بدنشون خوبه تا زمانی که شیر میدن پریود نمیشن بعضی ها هم شش هفت ماه پریود نمیشن،

من که شانس نداشتم

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2728
طبیعی هستش، ولی بعضیا خیلی بدنشون خوبه تا زمانی که شیر میدن پریود نمیشن بعضی ها هم شش هفت ماه پریود ...

من اون او لی رو شدم بعد سر شیش ماه که به بچم غذای کمکی دادم دیگه پریود شدم یعنی شیش ماه نشدم

طبیعی هستش، ولی بعضیا خیلی بدنشون خوبه تا زمانی که شیر میدن پریود نمیشن بعضی ها هم شش هفت ماه پریود ...

پس فک کنم منم ازون بد شانس ها باشم. بچم با اینکه شیر منو میخوره زود پرید شدم!!

من اون او لی رو شدم بعد سر شیش ماه که به بچم غذای کمکی دادم دیگه پریود شدم یعنی شیش ماه نشدم

آخه من غذای کمکی به بچم نمیدم. فقط شیر منو میخوره. یعنی بازم طبیعیه؟؟؟ زود نیست؟