2737
2734
عنوان

قرص متفورمین

989 بازدید | 41 پست

تخمدان پلی کیستی دارم دکتر برام قرص متفورمین تجویز کرده.20تاشو خوردم فوق العاده بدنمو ضعیف کرده هی فشارم میفته یه بار نصفه شب غش کردم واز حال رفتم.5کیلو هم لاغر شدم همش سر گیجه دارم.نمیدونم این حالتا طبیعیه یا بهش عادت میکنم.فعلا چند روزه نخوردم.دوستانی که خوردید شما هم اینجوری بودید؟

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم مگه روزی چندتا میخوری؟

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

عزیزم من چندساله میخورم برای تنبلی تخمدان اوایل حالت تهوع شدید داشتم و ضربان قلبم بالا میرفت به پزشک که مشورت کردم متفورمین خارجی برام تجویز کرد که تمام اینا برطرف شد.البته هر دارویی عوارض خودشو داره بعد دوتا ۳ هفته کم کم عوارض از بین میره

2738

عزیزم خطر ناکه به دکترت بگو که افت قند میگیری افت قند خیلی خطر ناکه احتمال تو کما رفتن داره باید قرصت عوض بسه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

اره همینجوری من نزدیک ۱۲ کیلو کم کردم با متفورمین البته با ورزش واسه باردار شدنم فقط میوه زیاد بخور چون غذا رو اشتها نداری میوه نمیزاره فشارت بیفته من روز سه تا میخوردم تا شیش ماه شما هنوز بدنت عادت نکرده واسه همونه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
عزیزم من چندساله میخورم برای تنبلی تخمدان اوایل حالت تهوع شدید داشتم و ضربان قلبم بالا میرفت به پزشک ...

یعنی برم خارجی شو بگیرم؟

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2706