2726
عنوان

خانومای کدبانو یه سوال

94 بازدید | 13 پست

تا حالا کیک رو از رو دستور پخت روی جعبه ش درست کردبن؟

پودر کیک شکلاتی شوکوپارس گرفتم میخواستم ببینم کسی بادستور پخت روی جعبه ش پخته؟

یکی هم اینک بجا شیر میشه از شیر خشک استفاده کرد؟

مرسی از همگی

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب میشه...شیرخشک که نمیشه ....شیرکه موادوخمیری کنه....توپلوپزدرست کردم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
آره خب باید از روی دستور بپزی. شیر خشک رو هم نمیدونم.

اخه من بایه دستور دیگ میپختم تاحالاک تخم مرغ بیشتری میخواو.رو دستور پخت تخم مرغ خیلی کمتری میخواد میگم یوقت خراب نشه؟شما از رو دستور روی جعبه میپزین؟

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
راستی شیربدم میادآب ریختم

رو دستور خودشم آب نوشته شبر ننوشته ینی برا کل پودر کیک تو جعبه فقط سه تا تخم مرغ کافیه؟

اره من از دستورش درست میکنم همیشه

راحت جدامیشه از قالب بعد پخت؟

رو دستور خودشم آب نوشته شبر ننوشته ینی برا کل پودر کیک تو جعبه فقط سه تا تخم مرغ کافیه؟

آره...طبق دستوربریز

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
آره...طبق دستوربریز

مرسی عزیزم

راحت جدامیشه از قالب بعد پخت؟

حتما باید قالب رو خوب چرب کنی

تا جدا بشه

توی ظرف های چینی و اون ظرف چهارگوش ها یکم سخت درمیاد

ولی ظرف فلزی توی فر راحتتر خارج میشه از فالب

قالب فلزی کیک یا قالب فلزی ژله به کارتون میاد

همینطور از قالب فلزی های کمربندی هم میتونی استفاده کنی که دیگه احتیاجی به برگردوندن نداشته باشی

قالب های سیلیکونی هم وقتی چربشون کنی راحت درمیاد

اخه من بایه دستور دیگ میپختم تاحالاک تخم مرغ بیشتری میخواو.رو دستور پخت تخم مرغ خیلی کمتری میخواد می ...

خب گل من هر کیکی یه مدل دستور پخت داره.و البته نتیجه متفاوتی از کیکهای دیگه.پس به رسپی وفادار باشید😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️