2726

ام آر آی نشون میده کمی زده ب مغز .رفتند برای پرتو درمانی. من تا الان فکر میکردم خوش خیمه یعنی بابام اینجور گفته بود ولی تمروز دکتر مامانم گفتند بدخیمه . خیلی داغونم . توروخدا آرومم کنید

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شفا دست خداست .همین برنامه امسال ماه عسل که اون آقا سرطان پیشرفته لنفوم داشتن که چندین جای بدنشون رو درگیر کرده بود ولی خدا رو شکر شفا پیدا کردن

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

دختر همسایه ما هم سرطان ریه داشت به مغزش رسیده بود پلکش افتاده بود و زیر گلوش هم پر غده بود الان بعد 7 8 سال بیماریش کنترل شده و خب دارو مصرف میکنه مدام

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

عزیزم پدره منم  سرطان ریه داشت که به  غده هیپوفیزش زده  و الان در حال شیمی درمانیه

بعد از شیمی درمانی حاله جسمیش خیلی بهتره خدا رو شکر 

انشالله مادره شما به درمان جواب بده 

ما که خیلی امید واریم توکل به خدا

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

نمیدونم اسمش متاستازهه چیه. متاستاز خیلی خطرناکه خیلی میترسم مامانم سنی نداره ۵۷ سالشه

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
نمیدونم اسمش متاستازهه چیه. متاستاز خیلی خطرناکه خیلی میترسم مامانم سنی نداره ۵۷ سالشه

آخ که چقد ما شبیهه همیم 😔

پدره منم  ۵۶ سالشه فقط😢😢😢

امیدت به خدا باشه  به همه بسپار فقط دعا کنن واسش 

واسه خدا معجزه کاری نداره

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ

2706