2726
عنوان

شروع درد زایمان

230 بازدید | 20 پست

تو را هرکی هر راهی بلده بگه چه کنم که درد زایمانم شروع بشه اول هفته 38هستم بچم درشت بشه زایمانم سخت میشه یه تومورتو سرم هست ک دکتر گفته اگه زایمان طولانی بشه به سرت فشارمیاد وبایدعمل بشی یعنی هم درد طبیعی هم عمل

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روغن کرچک بخور از پله بالا پاییت شو تا فردا زایمان میکنی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728

من پيش ماما ميرم بهم گفت از اول ٩ماه معاشقه داشته باش يعني ارضا شو حالا رابطه هم نداشتين اشكال نداره ولي زياد ارضا بشو منظورم دخول نداشتين با سر سينه هات بازي كن ماساژ بده سينه هات رو باعث ميشه زود زايمان كني قرص گل مغربي رو بگير بخور برا زايمان راحت خوبه زعفران و اويشن و ختمي جوش بده بخور روزي دوتا ليوان 

من سز بودم نمیدونم گلم ولی پیاده روی خیلی خوبه

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

خودم سزارین نمیخوام میخوام همه تلاشمو برا طبیعی بکنم تو شهرغریبم هیچکس رو ندارم بعد عمل کمکم باشه مامانم هم فوت شده بخاطر همی تومور بدنم ضعیفه وزخمم دیر خوب میشه

خودم سزارین نمیخوام میخوام همه تلاشمو برا طبیعی بکنم تو شهرغریبم هیچکس رو ندارم بعد عمل کمکم باشه ما ...

روغن کرچک بگیر بخور خیلی خوبه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ء .

2706