2726
عنوان

دلم شکسته خیلیییی

675 بازدید | 23 پست

من امروز سونو تعیین سایز فولیکول انجام دادم، روز ۱۵ پریودم و سایز فولیکولام متاسفانه ۸ و ۹ بود

خیلیییییی ناراحتم ، خیلی

آخه خیلی وقته در حال اقدامم، ماه قبل سایز فولیکولم ۲۰ بود روز ۳۰ سیکلم و اونوقت دکتر بهم آمپول hcgداد ولی باردار نشدم، بعد که عکس رنگی دادم فهمیدم چسبندگی داشته دو تا لوله م که با عکس رنگی باز شد. حالا این ماهم که فکر میکردم شانس بارداریم بخاطر باز شدن لوله هام بیشتر شده، سایز فولیکولام کمه😢

ای خدااااااا، چیکار کنم، منو دریاب

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبور باش عزیزم واسه درمان نازایی نباید عجول باشی 

من بیشتر از دوساله منتظرم

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!
2728

برای همسرمم کاری پیش اومده قراره ماه آینده بره و حدود یکی دو ماه نیست

من تخمدان پلیکیستیک دارم

چقدر تو این یه سال دارو خوردم

هم گیاهی مثل عرق رازیانه و عسل و سیاهدانه و هزارتا چیز دیگه مثل بادکش و چرب کردن شکم با روغن سیاهدانه، پیازدرمانی

متفورمین، دوفاستون و...

من هفت ساله منتظرم عزیز بعضی چیزا تو این دنیا دست ما نیست،انشاالله زود مامان میشی

خدا بهتون صبر بده و ان شاء الله بزودی نتیجه صبرتون رو بده، همینطور فرزندای سالم و صالح

یکیو میبینم که بهم میگه هنوز باردار نشدی داغون میشم از درون ولی به روم نمیارم

یه جای خلوت گیر میارم و بیصدا اشک میریزم

امیدوارم ب زودی مادر شی 😔😔😔

با این سایز فولیکول امیدمو برای این ماه از دست دادم

بعدشم که همسرم میره سفر

میره تا چند ماه دیگه که نمیدونم چی میشه

2706