2703
2553

سلام. از صبح تا الان که بحث تغییر اسم بود و من فردی را معرفی کردم حجم پیامهای من به حدی است که نتونستم جواب بدم تک تک. بی احترامی بود بخام بی جواب بزارم برخی دوستان را

09133137542

اقای زرافشان

اول پیام بدین بشون. ساعات خاصی جواب میدن

اسم شناسنامه نیاز نیس عوض بشه باید به اون اسم صدا زده بشین. گاهی هم میگن نیاز نیس عوض بشه. هزینه هم داره.سه سال پیش من 35،تومن دادم الان را نمیدونم

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

پول هم میگیرن؟؟ 

به هیچ وجه من الوجوه نمیتونم باور کنم که خدایی که از همه چیز و همه کس به من مهربونتره به خاطر اسمم سرنوشت منو تغییر بده

از پیامبر حدیث داریم که برای بچه هاتون نام نیکو انتخاب کنید... ولی من تا حالا حدیث و روایتی برای این دکانی که چند ساله یه سری راه انداختن ندیدم 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
پول هم میگیرن؟؟  به هیچ وجه من الوجوه نمیتونم باور کنم که خدایی که از همه چیز و همه کس به من م ...

منم ادم خرافی نیستم. منتها با کلی تحقیق حاضر به این کار شدم. علم حروف و اعداد را نمیشه انکار کرد. نام نیکو می تونه نام مناسب هم باشه

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

مرسی عزیزم

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏

عزیزم اسمتون را بر اساس طالع سعد عوض کردن یا این که اسم خودتون و مادرتون ابجد کبیرش را جمع می کنید حاصلش را تقسیم بر 12 می کنید باقیمانده اگر ماه تولدتون شد طالعتون خوب میشه? عزیزم غیر از شما اطرافیانتون بودن که اسمشون را عوض کنن و براشون خوب باشه?

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه