2726

مامانا من از دیروز صبح دیگه به پسرم شیر ندادم.حالا اذیت های بچه به کنار سینه های خودم وحشتناک پر شده ودرد میکنه😣😣چیکار کنم زیر دوش رفتم ماساژ دادم میترسم بدوشم هنینجوری بیاد قطع نشه شیر😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلم شیرشو بدوش که سبک بشه و درد سینه هات کم بشه بعد حدود یک هفته شیر تو سینت چون بچتنمیخوره میخشکه منم مث شما بودم سینه هام ورم کرده بود و وحشتناک درد داشت با روغن چرب کردم و زیر دوش ماساژ دادم و میدوشیدمش داخل ی ظرف بعد سه چاهار روز خوب شد دردش

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2728
وووای که چه قدر از شیر گرفتن بچه سخته😭😭 منم میخوام پنجشنبه از شیر بگیرم پسرمو ،بچتون چند وقته ؟؟پس ...

نه زود نیست منم دخترم بیست و سه ماهگی گرفتمش پسرا باید زودتر بگیری از شیر

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
وووای که چه قدر از شیر گرفتن بچه سخته😭😭 منم میخوام پنجشنبه از شیر بگیرم پسرمو ،بچتون چند وقته ؟؟پس ...

اره وحشتناکه😭😭پسر من نوزده ماهشه.نه بابا بگیر زود نیست هرچی بگذره وابسته تر میشن بچه ها.البته پسر من خوب غذا میخوره

نه گلم شیرشو بدوش که سبک بشه و درد سینه هات کم بشه بعد حدود یک هفته شیر تو سینت چون بچتنمیخوره میخشک ...

جدی بدوشم؟انوقت قطع میشع شیر؟خیلی پر شده سینه هوم در حال انفجار😖

کیسه آب جوش بذارید

شیر رو هم ندوشید زیاد،به قرصی هم هست که شیر رو حشک میکنه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
عزیزم یه دفعه که نمی‌گیرن هم بچه لذت میشه هم خودتون اول کمش کن مثلاً نوروز ۱۰بارمیدادی ۶باربده  ...

دیکه من از دیروز یهو گرفتم.خیلی اذیت میکرد مخصوصا شبا هی شیر میخورد خیلی اذیت بودم

یه دفعه بگیری بچه می‌ره توشک بدن خودتم مقاومت می‌کنه مثلاشیرتوش عفونت می‌کنه و... آروم آروم کمش کن ...

جدی میگی؟😢😢خودمم خیلی ناراحتم ولی از دیروز شیشه گرفتم براش شیر پاستوریزه میدم بهش

سلام قطعا بدوشید جمع میشه ابسه میکنه . زیر دوش اب گرم اروم ماساژ بدید بدوشید  اما به زور تحریک نکنید هر وقت جمع شده دردناکه بدوشید دائم نباشه هر 8 ساعت هم مفنامیک اسید بخورید هم مسکن هست هم شیر خشک میشه ده روز اول واسه دوتاتون سخته بعد همه چی عادی میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706