2726

دکترم گفته چون ana م تو آز بالا بود ولی رماتیسم و لوپوسم منفی بود برای آی وی اف و تحمل بارداری باید تایید دکتر رماتولوژی بگیرم. کلی آز دادم جوبش اومد و کاپیلوروسکوپی دادم  که جوابش نیومد نگرانم چی میشه. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
خب اگر دکترت گفته انجام بده گلم. 

انجام دادم پیش دکتر رفتم و آزمایشمم دادم الان جوابشو باید نشون بدم میخوام بدونم کسی این کارو کرده ممکنه دکتر تایید نکنه ک آی وی کنم . 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انجام دادم پیش دکتر رفتم و آزمایشمم دادم الان جوابشو باید نشون بدم میخوام بدونم کسی این کارو کرده مم ...

نگران نباش عزیزم. چیز خاصی نیست. ببین چون به هر حال این بیماریها از نوع بیماریهای سیستم ایمنی هستش می ترسن بدنت جنین رو پس بزنه که شما میگی فقط بیماریها رو نداری پس نگران نباش گل من. 

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2728

کسی انجام نداده؟ چرا اینقد به مشکل میخورم واسه آی وی اف

نگران نباش عزیزم. چیز خاصی نیست. ببین چون به هر حال این بیماریها از نوع بیماریهای سیستم ایمنی هستش م ...

ممنونم اتفاقا از بس نگرانم و استرسی میگن باردار نشدی تا حالا. شوهرمم کمی تحرکش کمه اما دکتر گفت حاد نیس خودمم با آمپول فولی داشتم اما نشد

ممنونم اتفاقا از بس نگرانم و استرسی میگن باردار نشدی تا حالا. شوهرمم کمی تحرکش کمه اما دکتر گفت حاد ...

اصلا نگران نباش. انشالله دیگه این دفعه خدا یه نی نی خوشگل بهتون میده😍😍😘

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
اصلا نگران نباش. انشالله دیگه این دفعه خدا یه نی نی خوشگل بهتون میده😍😍😘

ممنونم ات عزیزم مرسی ک اومدی و جواب دادی

نمایندگی دستگاه فیزیوتراپی خانگی 

قابل استفاده جهت درمان درد ، تحریک عصب و عضله و لاغری با شبیه سازی ورزشی

دارای فرکانس تنس و فارادیک

دارای 3 سال گارانتی تعویض

ارسال به سراسر ایران

021-44220250-44257652

09194626401-09367875519