2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چه جالب..منم بعضی وقتا خون پری سیاه رنگه..الان هم پری هستم روز4 واتفاقا امروز سیاه بود..حالا جالبه که من دیروز آزمایش هورمون دادم و چکاپ هم بود یعنی چربی هم مشخص میشه جوابشو که بگیرم میام میگم چربیم بالا بوده یا نه تا ببینیم به چربی ربط داره یا نه
پاگیستا جون منم مشگل تورو دارم البته یه تبادل نظر هم باز کردم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد من امسال سه چار بار لکه سیاه داشتم اما ما ه گذشته خونریزی سیاه هم داشتم پری من نامنظمه هر وقت هم که دیگه شورش در میاد سیاه میشه با یه بوی خاص!اگه دلیلش رو پیدا کردی یا راه حلی براش پیدا شد حتما اینجا بیارش .من سر میزنم .مرسی
2714
سلام -بچه ها من زمان پریودهام خیلی به هم ریخته است و از 10 روز قبلش لکه بینی دارم-الان 4 ماهه این مشکل را دارم .به دکتر رفتم برا پاپ اسمیر و سونو-همه چی طبیعی است نه عفونتی و نه کیستی ؟دلیلش چی می تونه باشه؟من میخوام برا بارداری اقدام کنم مشکلی ندارم؟
سلام -بچه ها من زمان پریودهام خیلی به هم ریخته است و از 10 روز قبلش لکه بینی دارم-الان 4 ماهه این مشکل را دارم .به دکتر رفتم برا پاپ اسمیر و سونو-همه چی طبیعی است نه عفونتی و نه کیستی ؟دلیلش چی می تونه باشه؟من میخوام برا بارداری اقدام کنم مشکلی ندارم؟
محبوب عزیز گاهی پری نامنظم همراه لکه بینی طولانی بخاطر بالا بودن هورمون پرولاکتینه . من 5 روز قبل و 5 روز بعد پری لکه بینی دارم و واقعا درک میکنم چقدر ادمو کلافه میکنه اگه درمان کردی به ما یه ندایی بده!
2706