2737
2734
عنوان

زایمان زودرس باوجود سرکلاژ

| مشاهده متن کامل بحث + 29811 بازدید | 55 پست
سلام من دوتا زایمان زودرس داشتم یکی۲۳ هفته یکی هم ۲۸ هفته ب وجود سرکلاژ . الان دوباره باردارم ۲۲هفت ...

سلام استراحت مطلق با امپول 

دوبارزایمان زودرس داشتم تو۲۲هفته باوجود سرکلاژواستراحت 😢😢😢😭برای دلم دعاکنین داغونم 😭😭
سلام گلم حالت چطوره خوبی؟من متوجه شدم شما دوبار زایمان زودرس داشتین باوجود سرکلاژ.من هم یک زودرس۲۲ ه ...

سلام ممنون من باراول ک نمیدونستم بار دوم توهفته ۱۵طول سروکسم ۲۵بود ک سرکلاژشدم و هفته ۱۹به ۳۱رسید ولی هفته ۲۲دردم گرفت من استراحت مطلق بودم هفته ای ی بار امپول میزدم ولی نموند دکترم عکس رنگی نوشت ک سالم بود رحمم من یزد هستم زیر نظر طباطبایی بودم الان قراره برم تهران زیر نظر سقط های مکرر شما علتش مشخص نشد؟

دوبارزایمان زودرس داشتم تو۲۲هفته باوجود سرکلاژواستراحت 😢😢😢😭برای دلم دعاکنین داغونم 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام .دکتر افلاطونیان چطور وقت گرفتین ؟بیمارستان مادر ک من رفتم نوبت نداد

عزیزم من تهران ازشون نوبت گرفتم... الان تو این چندساله هم میرم بیمارستان لاله ویزیت میشم... ایشون معمولا اخرای هرماه میرن بیمارستان لاله مریضاشون ویزیت میکنن... این ماهم 27 و 28 م تهران هستن

برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
سلام ممنون من باراول ک نمیدونستم بار دوم توهفته ۱۵طول سروکسم ۲۵بود ک سرکلاژشدم و هفته ۱۹به ۳۱رسید ول ...

منم عزيزم عكس رنكي كرفتم كه مشكل نداشت تهران بيش حنطوش زاده رفتم كه كفت يا به دليل ديابت هستش يا ويتامين d باييين تو أين بارداري دارو واسه أين دو مورد هم استفاده كردم، استراحت مطلق بودم دارو هم زياد استفاده كردم از قرص كرفته تا امبول

2731
منم عزيزم عكس رنكي كرفتم كه مشكل نداشت تهران بيش حنطوش زاده رفتم كه كفت يا به دليل ديابت هستش يا ويت ...

زیر نظرسقط های مکرر ابن سینا ی بار برو حتما ازمایش های ایمنی رو کامل انجام بده 

مرسي عزيزم الان بسرم ٢ماهشه

بسلامتی 

اینبار چیکاکردین ؟مشکلتون چی بود ؟داروی خاصی استفاده کردین؟

ان شاءالله ک چیزی نباشه من پارسال تو ۲۲هفته زایمان زودرس داشتم امسال با وجود سرکلاژ بازم تو هفته ۲۲ز ...

من 26هفته زایمان کردم ولی سرکلاژنشدم،ولی دکتر میگفتی کسی که زایمان زودرس میگیره زایمانهای بعدی روخیلی مواظب باشه چون شاید دوباره دچاربشه،وبخاطر اون عذاب وترس تا روزی که زنده ام دیگه اسم بچه رونمیارم،انشالله بچه شما صحیح وسالم بیاد بغل شما

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن
2738
من 26هفته زایمان کردم ولی سرکلاژنشدم،ولی دکتر میگفتی کسی که زایمان زودرس میگیره زایمانهای بعدی روخیل ...

جرا بجه نميخواين؟

جندسالته؟

خدا بزركه من دوبار زايمان زودرس داشتم

دارو استفاده كردم استراحت مطلق مطلق بودم

امپول هپارینم زدین؟ببخشین میشه بگین چ داروهایی بود 

من 26هفته زایمان کردم ولی سرکلاژنشدم،ولی دکتر میگفتی کسی که زایمان زودرس میگیره زایمانهای بعدی روخیل ...

من دوبار زایمان زودرس داشتم ان شاءالله باردیگه حتما سرکلاژکم و بزار دوسال بگذره از سقطط 

منم  22هفته سرکلاژ شدم باسرویکس 15سی و پنج هفته کیسه ابم پاره شده زایمان کردم

مردادی که بـــــــاشی : بی آنکه بخواهی تمام حرکاتت خاص میشه …. نگاهت … عاشقی و دوست داشتنت …. سکوت و کلامت …. احساس و مهربانیت …. صبوری و تحملت …. حتی غرور و لجبازی هایت هم جذابیتی خاص دارد ….  
منم  22هفته سرکلاژ شدم باسرویکس 15سی و پنج هفته کیسه ابم پاره شده زایمان کردم

استراحت مطلق بودین؟

تا جایی که میتونستم رعایت میکردم ولی نه زیاد مثلا بازارم میرفتم  اونم با پای خودم

مردادی که بـــــــاشی : بی آنکه بخواهی تمام حرکاتت خاص میشه …. نگاهت … عاشقی و دوست داشتنت …. سکوت و کلامت …. احساس و مهربانیت …. صبوری و تحملت …. حتی غرور و لجبازی هایت هم جذابیتی خاص دارد ….  
2706