2737
2739
عنوان

چه عکس العملی نشون‌ میدید؟

168 بازدید | 18 پست

سلام. اگه یه همسایه ای داشته باشید که  ۹ ماهه ازدواج‌کرده و توی این ۹ ماه؛  تقریبا هر ماه وقت و بی وقت زن و شوهر دعوا و فحاشی داشته باشند و خانمه جیغ های خیلی وحشتناک بکشه و حتی به زجه زدن برسه؛ چه عکس العملی نشون میدید؟ با این توضیح که بعد از چند روز از این دعواهای خیلی آزاردهنده؛ دست توی دست هم اونها رو ببینی!

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط خانمه جیغ میکشه و فحشهای رکیک‌میده. به حدی وحشتناک که انگار شکنجه میشه. آقاهه نهایت داد میکشه خفه شو. بار دوم که همسرم خونه بود رفت و در زد و جواب ندادند. تهدیدشون کرد که به پلیس زنگ‌میزنه. اما الان تقریبا برامون عادی شده. الان هم از ساعت ۸ کتک کاری دارند من‌نیگم برو دخالت کن شاید خدای نکرده قتل اتفاق بیفته هنسرم مخالفه. 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا
هیچ واکنشی سال اول ازدواج همینه دیگه😁

آخه قلبم درد میگیره. صدای جیغ اش از کانال کولر میاد. گاهی حتی نیمه شب که من فردا باید میرفتم سر کار دعوا می کنند. برام‌جالبه که اصلا صدای آقاهه نمیاد

2738
احتماله رابطه خشن دارن همراه باشکنجه شدن

نه عزیزم. صدای شکستن اشیاء هم‌ میاد.بعد هم فحشهای رکیک جنسی که خانمه به آقا میده. 

سلام عزیزم 

ببخشید شما به تاپیک زدی از کرونا تو سال ۹۳ گفتید

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
2706