2726

ما عقدیم میشه گفت اعتقادم به دینمون داریم حتی اگه سرکش باشیم و انجام ندیم قبول داریم که اشتباهه ماست. یه بازی غمار داره تو گوشیش همسرم چهار پنج ماهه میگه رایگانشو بازی میکنه و پول وسط نمیذاره چون اولش چندبار گذاشت و من دیگه از دستش یه اب معدنی هم نمیگرفتم میگفتم پولت قاطیه حرومه من بابام این همه سال این همه سختی برام نکشیده تهش بیام نون حروم تو قاطی نون حلال اون شه با دوستاش ورق بازی میکنه مشکلی ندارما بازیه ولی این بازیه خییییییییلی تو مخمه بارها ازش خواهش کردم بخاطر من پاکش کنه خواهش هاااااا در حدی که یه بار گفت امشب اخرین باره بازی میکنم و بعد پاک ولی بازم نکرد.

این خیلی رو روابطمون تاثیر گذاشته چند تا چیز مثل اینو میذارم کنار هم میشینم گریه میکنم میگم خدایا من چقد بی ارزشم منو چقد از الان کوچک میکنه و دلم میشکنه دعوا میکنیم و سرد شدیم بشدت. دیگه مشکلم بازیش نیست مشکلم بی ارزشیه خودم پیش شوهرمه

من از اون زنام نیستم که رو دار و جسور باشم میخوام برای اولین بار جسور باشم خیلی پرو از گوشیش پاک کنم بگم همینیه که هسسسست چون ریختنشم براش سخته شاید نریزه ولی اگه بریزه هم من یه حرصی ازش دراوردم.بکنم دلم خنک شه؟ نمیدونم اصلا عکس العملش چی میتونه باشه ولی من بخاطر مشکل کلیه ام نباید اصلا ناراحت و عصبی شم میدونه ولی براش مهم نیست حتی مردن من هرروز عصبیم میکنه برا یه بازی بخدا همین الان کلی دارم درد میکشم

لطفا درخواست دوستی ندید

از طرفی ما چون چند ساله باهمیم و قبلا با کارای بچگونه کلافش میکردمو داشتم از دستش میدادم نمیخوام کارم بچگانه باشه ولی ایتن همه مراعاتی که میکنم منو تبدیل کرده به یه زن تو سری خوره لال بدبخت

لطفا درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخدا خیلی غمه میدونه من چندساله تو دکترام میدونه مشکوک به سرطانم ولی اصلا بهم اهمیت نمیده دلم میشکنه خب من براش خیلی کارا کردم تو شرایط سخت پشتش بودم جوابش اینه؟ بخاطر من از یه بازی نمیگذره چه برسه چیزای دیگه من بخاطرش پونصدتا سکه رو کردم چهارده تا انقد برام ارزش داره

لطفا درخواست دوستی ندید

پاک کردنش توسط شما دردی رو دوا نمیکنه. مگه بچه اس؟

اگر میخوای اقتدار خودت رو نشون بدی باید با همون حرفت گوش کنه. یه بار دیگه با خوبی و خوشی بهش بگو. و دیگه نگو و اگر کنار نگذاشت باهاش سرد شو و بیشتر سرت تو کار خودت باشه تا خودش بذاره کنار.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

بابا پاکش کن

نگران نباش.هیچیم نگو

شاید بعدا فک کنه گوشیش هنگ کرده برنامه پریده😁

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
پاک کردنش توسط شما دردی رو دوا نمیکنه. مگه بچه اس؟ اگر میخوای اقتدار خودت رو نشون بدی باید با همون ...

اینکارارو کردم الان چند ماهه باهم سردیم بهشم علنا گفتم بخاطر اینکه بازیه رو پاک نکردی ارزشی به من نمیذاری حتی خواهش کردم ازت ولی هیچ اصلا تلاشی برای دوباره خوب شدنمون نکرد

لطفا درخواست دوستی ندید
بابا پاکش کن نگران نباش.هیچیم نگو شاید بعدا فک کنه گوشیش هنگ کرده برنامه پریده😁

نه بابا میفهمه کار منه نمیخوام عین ترسوها هاشا کنم میخوام بفهمه اعتراضمو😁

لطفا درخواست دوستی ندید
اینکارارو کردم الان چند ماهه باهم سردیم بهشم علنا گفتم بخاطر اینکه بازیه رو پاک نکردی ارزشی به من نم ...

پس یه فکر اساسی برای زندگی اینده ات بکن. الان عقد هستی اینجوری بعد چند سال زندگی چجوری؟؟

برو یه مشاور خوب.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
نه بابا میفهمه کار منه نمیخوام عین ترسوها هاشا کنم میخوام بفهمه اعتراضمو😁

خب اگه فهمید بگو اره من بودم. حالاچی؟

میخوای اعدامم کنی؟

خودش میفهمه هیچکاری از دستش برنمیاد

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2706