2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منممم از خدا خواستم کارم جوربشه برم‌سرکار ولی نشد انگاری خدا با من لج کرده...بخدا چقد نذر کردمممم قول دادم ب خودم کار جوربشه نمازم و میخونم‌همیشه😢😢😢

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم‌ نمیگردم!!!!!
2731
اشتباه نکن عزیزم اینا ربطی به خدا نداره...به قانون جذب ربط داره..همین الان یه سرچی راجبش انجام بده ت ...

باور کنین که اگه به چیزی که می خواین نمیرسین مقصر خدا نیست مقصر خودتونین که دور و بر خودتونو پر از امواج منفی کردین...

2738
اشتباه نکن عزیزم اینا ربطی به خدا نداره...به قانون جذب ربط داره..همین الان یه سرچی راجبش انجام بده ت ...

خودقانون جذبم یه قانونی داره که بدبختیارجذب میکنی ولی خوشبختیارونه

👩👶💓💓💓
خودقانون جذبم یه قانونی داره که بدبختیارجذب میکنی ولی خوشبختیارونه

خو اون بخاطر امواج منفی هستن اگه با خواستتون هم ارتعاش باشید درصد رسیدن به اون خواسته بالای صدرصد یعنی یه جورایی حتمی هستش....

میشه بیشتر راجب قانون جذب توضیح بدی؟

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
میشه بیشتر راجب قانون جذب توضیح بدی؟

بله عزیزم حتما ...ببین یه قانونی داریم به اسم قانون جذب که میگه به هرچی فک کنی بهش میرسی...این قانون راهای زیادی داره ولی من خودم این راهو انتخاب کردم :

اول مرحله ی درخواست هستش یعنی باید از کائنات بخوای و از جهان.. مرحله ی دوم دور شدن از افکار منفی و منفی بافیه...مرحله ی ۳ باور یعنی باید با اون خواسته تو ذهنتون راحت باشی اونقدر راحت که دیگ عادی باشه براتون فکر کردن بهش.

مرحله ۴ احساس کردن هستش و در مرحله ی ۴  وقتی با خواستتون کاملا جور شدین و دائما بهش فکر کردین باید اونو گوشه ای از قلبتون نگه دارین و فراموشش کنید ولی باورش داشته باشین بعد هم خود جهان پاسخ شما رو میده...ولی باید با خواستتون هم ارتعاش باشین یعنی هی باید بهش فکر کنین و بعد که براتون عادی شد ولش کنینن.من سعی کردم چکیده ی موضوع رو بگم عزیزم...امیدوارم هر جا هستی بتونی از زندگیت خوب استفاده کنی ...  

بله عزیزم حتما ...ببین یه قانونی داریم به اسم قانون جذب که میگه به هرچی فک کنی بهش میرسی...این قانون ...

کسی اینجا تاپیک یا کانال ت لگرام نداره بهم معرفی کنی؟

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
کسی اینجا تاپیک یا کانال ت لگرام نداره بهم معرفی کنی؟

کانال جذب؟؟ من خودم تو این ۲ تا عضوم:جادوی فرشتگان و  جذب،قانون جذب راز کائنات ..آیدیشونم:

اولی:Nela-Angels@

دومی:Law-attraction@

اینجا رو نمیدونم کسی داره یا نه ولی خب میتونی خودتم تو نت سرچ کنی کانالای بیشتری پیدا کنی.

2706