2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846013 بازدید | 43008 پست
خداروشكر  ببخشين پرسيدم فكركردم  پرخرجم واسه همين نميتونم پس انداز كنم(خورد وخوراك وهمه چ ...

نه عزیزم شرایط هممون مثل همه😊😉

من پارسال با ۱۰۰ تومن ۳ کیلو چرخی میخریدم،الان ۱ کیلو😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها جون یک نظر سنجی میخواستم ازتون بکنم اینکه بچه دار شدن خیلی به آدم فشار میاره؟ آخه من و همسرم ...

اینکه میگن بچه روزی شو با خودش میاره وااااقعا درسته البته ی جورایی قانون جذبه(من در آوردی آ) ب شرطی ک خودتم باوری کنی من بچه اول ی سال فقط بیمارستان بودیم سر مریضی بچه ام یک بارم ب خدا گله و شکایت نکردم.عوضش بچه ی دوم و ناخواسته باردار شدم.ی عاااالم قرض و بدهی داشتیم و اینکه دکترا میگفتن 60.70 درصد احتمال داره این بچتم مث اولی باشه.ولی من از خدا کمک خواستم و باور کردم ک کمکم میکنه.از روزی ک بدنیا اومد با خودش ی عالمه روزی آورد.شعار نیستااااااا تجربه اس.و اینکه خوشم سالم بود مشکلی نداشت.

حالا شما ک بچه اولتون هست  و خودتوم میخوایین ان شاالله خدا بهتون ی بچه ی  سالم و صالح عنایت بکنه.ان شاالله

من ب دستان خدا خیره شدم،معجزه کرد
2728

سلام خانوما😍😍😍

من ۶تومن پول دارم میترسم خرج الکی شه میخوام طلا بخرم باهاش که بمونه برام

به نظرتون با ۶تومن چی بخرم؟یه دستبند،یایه النگو وگوشواره،یا یه نیم ست؟سرویسم که فک نکنم بشه با ۶تومن گرفت

مرسی که جواب میدین😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
اینکه میگن بچه روزی شو با خودش میاره وااااقعا درسته البته ی جورایی قانون جذبه(من در آوردی آ) ب شرطی ...

اول از همه انشاالله که مشکل بچتون حل شده باشه و صحیح و سالم کنارتون باشه.

مرسی از دعای قشنگت دوست خوبم .همسرم مرد معتقدیه و به این حرف شما که میگید بچه روزیش رو میاره خیلی شدید اعتقاد داره البته خودم هم منکر این قضیه نیستم ها ولی دوس دارم اول سبک سنگین کنم و تصمیم قطعی بگیرم و توکل کنم به خودش انشاالله که خیر باشه برامون.

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
سلام خانوما😍😍😍 من ۶تومن پول دارم میترسم خرج الکی شه میخوام طلا بخرم باهاش که بمونه برام به نظرت ...

سلام عزیزم 

من خودم یک نیم ست این مدلی دارم هر کی دیده خوشش اومده و هم اسپرت و دخترونست و هم میشه همه جا هم استفادش کرد گردنبندش رو خیلی وقت پیش گرفته بودم اما گوشوارش رو تازه که طلا 420 بود گرفتم 1.58 شد 810 تومن کلا فک کنم 6.5 گرم باشه نیم ستش البته گوشواره بزرگتر هم داره اما من نمیخواستم بزرگتر بگیرم. 

فکر نکنم این بیشتر از 3 در بیاد با باقیش هم میتونی یک دستبند بگیری با همین ست کنی که حالت سرویس بشه.

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
سلام این تاپیک عالیه.من تازه اومدم نی نی سایت ولی تعریف این تاپیک رو شنیدم.من دو ماه بود ک اردواج کر ...

خوش اومدی عزیزم

خوشحال میشیم از روش های قناعت و پس اندازت استفاده کنیم🤗

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

[QUOTE=98137706]اول از همه انشاالله که مشکل بچتون حل شده باشه و صحیح و سالم کنارتون باشه. مرسی از دعای قشنگت دوست خ  

الحمدلله تا یک و نیم سالگی حل شد.ولی مشکلاتی داشت کوچیک ک تا چار پنج سالگی طول کشید.

خیلی ممنون از شما.

بنطر من در کار خیر حاجت.....

همین امشب شرو کن.  

من ب دستان خدا خیره شدم،معجزه کرد
سلام عزیزم  من خودم یک نیم ست این مدلی دارم هر کی دیده خوشش اومده و هم اسپرت و دخترونست و هم م ...

وای خیلی عالیه😍😍😍دلم ضعف رف😍😍😍میسی😘😘😘😘😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
بچه ها جون یک نظر سنجی میخواستم ازتون بکنم اینکه بچه دار شدن خیلی به آدم فشار میاره؟ آخه من و همسرم ...

از نظر مخارج نه زیاد.اما از بقیه جهات بسیار زیاد😳

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
[QUOTE=98137706]اول از همه انشاالله که مشکل بچتون حل شده باشه و صحیح و سالم کنارتون باشه. مرسی از دع ...

الحمدلله خداروصد هزار مرتبه شکر.

واقعیتش اینه که بچه های این تاپیک بعضی وقتها یک انگیزه خیلی زیادی به آدم میدن که آدم از نزدیکترین افرادش این انرژی و انگیزه رو دریافت نمیکنه. خیلی خوبین بچه ها دوستون دارم.  

تا ببینیم خدا چی برامون در نظر گرفته انشاالله که خیر است. 

امیدوارم همتون به چیزی که آرزو دارین و خیر و صلاحتون در اونه برسید الهی آمین.

2706