2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846962 بازدید | 43008 پست
منم نگفتم بیار یا نیار به من ربطی نداره شما هی میگی من از این شهر متنفرم خونه هم نمیتونم پیدا کنم من ...

شما مثل اینکه دنبال دعوایی که میگی بیا خصوصی

دقیقا گفته بودی بچه دوم نیار

مشکل مالی هم داشته باشم به شما ربطی نداره

یادم نمیاد شخص شما رو خطاب قرار داده باشم برای پیامم پس بیخیال من شو

مددکار نیستی انسان باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس انداز خيلي عاليه وخوبه ولي بعضي از دوستان عزيز ميگفتن مواد غذايي و ميوه كمتري بخريم به نظر من درست نيست چون صد برابر بايد  در اينده هزينه پزشك  كنيم ميتونيم پس انداز در انرژي ولباس وخرجاي اضافه داشته باشيم ولي شيك بودن لازمه مخصوصاً تو اين دوره با شرايطي كه جامعه داره خرج نكنيم يكي ديگه ميياد پشت صحنه براي ما خرج ميكنه پس خوشي هاي زندگي از بين نبريم  

2728

سلام برهمه 

من امروز خرج خردادماه روحساب کردم این ماه اصلا فروشگاه نرفتیم هرچی لازم بوده ازسوپرمارکت گرفتیم ومرغ وماهی گرفتیم گوشت نخریدیم چون پدرم میدن وتویخچال هم داشتم.دونفریم.

کل خرج خوردوخوراک بدون قسط۱۸۰۰

کل قسطها۲۷۰۰

کل خرج خردادماه:۴۵۰۰

بچه ها من یه قرعه ۱۰ ماهه نوشته بودم که ۱ میلیون بود ۳ ماهش رو داده بودم اما دیگه نمی‌تونستم قسطشو بدم دادم مامانم پولی که تا حالا داده بودم بهم داد

آخه از بیمه عمر خودم یه وام برا شوهرم گرفتم که می‌دونم از بس نامرده دیگه قسطش رو نمیده مجبورم خودم قسط بدم اونم ۲۰۰ تومنه که کلی برنامه ریزیم رو به هم می‌ریزد

خیلی بهم زور داره این قسط رو میدم به جاش

همیشه خودم مهم ترم   
من بهمن پارسال یه آمپول جلوگیری سه ماهه زدم. از سه روز بعدش بدنم واکنش شدید نشون داد. دیگه کلا پری ...

گرینج جان سلام 

من چندتا پیشنهاد داشتم براتون خانمی

1. توی خونه کیک و پفیلا درست کن و با میوه و یه غذای حاضری برید پارک اما میتونید به جای یه بار در ماه شهربازی رفتن 4 بار در ماه پارک برید و بچه ها هم بازی کنند.

2. برنج رو اگر الان به این مقدار و قیمت نمی خریدی بهتر بود دوماه دیگه فصل برداشت برنجه به احتمال قوی قیمت برنج کم می شد بابام کشاورزه میدونم که هر سال اینطوریه.

3. برای صورتت پون هنوز پریود نشدی خودش مانع خوب شدن کاملته حتما درمانت رو جدی بگیر اما میتونی راههای کم خرج تر رو امتحان کنی مثل دمنوش دارچین و رازیانه و بومادران در هر روز ، روغن مالی شکم با روغن زیتون و....

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

سلام دوست خوبم 

عزیزم خرج شما بدون احتساب دکتر و قسط 2050 هزار تومان هست و ازین خرج تنها جایی که میشه ازش کم کرد از تفریحات بچه هاست و مثلا برنج رو کلی نگیری وگرنه بقیه هزینه هات از نظرمنمعقوله.

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
2738
برای کم کاری تیروئیدت فقط از همین زالو نتیجه گرفتی؟

سلام، هر شش ماه آزمایش میدم یعنی تحت نظر پزشک هم هستم ولی هیچ وقت تنظیم نمیشد تا وقتی که زالو انداختم 

من حتی صورتم جوش کیستی داشت که یکسال بود رو صورتم بود با اینکه دکتر پوست میرفتم تا اینکه با زالو ریشه کن شد. زالو رو دست کم نگیرید فقط جای تمیز و مطمئن برید

من بهمن پارسال یه آمپول جلوگیری سه ماهه زدم. از سه روز بعدش بدنم واکنش شدید نشون داد. دیگه کلا پری ...

سلام، ببخشید من برای شما مکرر نظر می ذارم چون خودم مشکل پریود نشدن رو به علت تنبلی تخم دان داشتم 

به نظر من الان شما اولویت هستی که درمان بشی ورزش یوگا برای اعصاب عالیه، شنا و تردمیل و یا حتی اگر مقدور نیست پارک با وسیله های ورزش و پیاده روی سریع حداقل روزی نیم ساعت، دم نوش ها هم عالی هستند. لزومی نداره هر روز بچه بره شهربازی و اسباب بازی بخره و ... جدا از هزینه بچه متوقع هم میشه برید توپ بازی یا هر فعالیتی که خرج زیادی نداره 

الان اولویت سلامتی شماست شما خوشحالباشی رو بچه ها همتاثیر میذاره

وای خدای من🤤 شما به همسرت پول توجیبی میدی؟😆🤣😅

بله چون ولخرجه و خودش میگه اینجوری میدونم چقد میتونم خرج کنم وگرنه تا ته کارت میره و عشقی پول خرج میکنه 

خودش میگه اینجوری بهتره برام

2706