2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846795 بازدید | 43008 پست
بجز فرماندار  اگه شهرستان هستی برو پیش نماینده شهرتون  بانک ملی معرفی میکنن تا ۵۰ تومن ه ...

عزیزم مرسی از راهنماییت مطمئنی بانک ملی اینجوری میده آخه شعبه شهرمون خیلی سخت گیره خداکنه درست شه خیلی تو فشاریم

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰
عزیزم مرسی از راهنماییت مطمئنی بانک ملی اینجوری میده آخه شعبه شهرمون خیلی سخت گیره خداکنه درست شه خی ...

من خودم از محل کارم معرفی شدم

اما چند نفرو میدونم‌که با معرفی نامه از فرماندار یا نماینده رفتن همین وامو گرفتن

فقط کافیه یه کم سرزبون داشته باشی مطمین باش جور میشه.

بانک مهراقتصاد رو سند خونه وام میده

برو بپرس از شعبه ی شهرتون

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=94282408]من خودم از محل کارم معرفی شدم اما چند نفرو میدونم‌که با معرفی نامه از فرماندار یا نماینده رفتن همین ...[/QUOTببخشید کجا کار میکنید البته آن دوس دارین جواب بدین....سند خونه ام ندارم آخه....از محل کار چ نامه ایی بگیره شوهرم...پیش نماینده بزن چی بگم سر زبونم ندارم اخه  

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰
کدوم‌ بانک عزیزم چجوری برم‌ پیش فرماندار آشناتون کجا کار میکنه ممنون میشم جواب بدی شاید بتونم ی کاری ...

برو فرماندار شهر خودتون بگو نیاز ب وام دارم میخام اگه ممکنه نامه بهم بدین معرفیم کنید ب بانک وام بگیرم شاید بده چون مااستان فارسیم همچین کاری میکنن

2728
[QUOTE=94282408]من خودم از محل کارم معرفی شدم اما چند نفرو میدونم‌که با معرفی نامه از فرماندار یا نم ...

شاغل ارگان دولتی هستم

مطمین باش میتونی

برو سراغش از شرایطت بگو و نیاز واجبت به این وام

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
سلام دوستان  اگه یادتون باشه من خیلی برای خودم پس انداز میکردم  الان میخوام جدا شم و واق ...

ناراحت شدم عزیزم. امیدوارم اتفاق های خوبی در آینده برات بیافته. 

قوی باش. تو میتونی 💪💪

سلام عزیزان من همسرم خیای پس امدازش خوبه اما خوب میخوام خودمم پس انداز داشته باشم اما هربار پولم ...

یه کاریش کن که نتونی راحت خرج کنی.حالا یا پارسیان بگیر یا بذار تو حسابی که کارت نداره

2738

واسه برنامه غذایی من سالهاست برنامه غذایی نوشتم زدم رو در یخچال.با ذکر روز هفته.یعنی مثلا میدونم شنبه چی میخوام درست کنم و...

تقریبا همیشه هم خریدهام هدفمنده چون تا حدودی از موجودی یخچال خبر دارم و اینکه میدونم غذا چی میخوام درست کنم هم کمکم میکنه.

شما هم میتونین طبق ذائقه اتون غذاهاتونو لیست کنین و یه جوری بنویسین که مثلا دو روز پشت سر هم خورشی نباشه دو روز نونی.یا گوشتی. یکی در میون باشن.هم غذاها متنوع میشن هم خریدتون هدفمند و وقتی غذاهای سبزیجاتی و غیرگوشتی هم داشته باشین تو وعده هاتون هزینه اتون هم پایین میاد

واسه برنامه غذایی من سالهاست برنامه غذایی نوشتم زدم رو در یخچال.با ذکر روز هفته.یعنی مثلا میدونم شنب ...

عالیه

منم جدیدا برنج و گوشت رو روز درمیون کردم.ینی یه روز برنج و خورش یا پلو ترکیبی و یه روز نونی...

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
نحوه پخشتونو میگید چطوریه ؟؟؟

عزیزم یه نون با یه پنیر بسته بندی میکنیم وبه همسایه هامون به هر خانواده یکی میدی بقیشم میزاریم توماشین وبه هرکی سر راهمون دیدیم میدیم.جایی رو مشخص نکردیم مثلا تو مسجد بدیم هرجاشد پخش میکنیم فرقی نداره.انشالله اگه بتونیم میبریم بهزیستی امسال 

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
عالیه منم جدیدا برنج و گوشت رو روز درمیون کردم.ینی یه روز برنج و خورش یا پلو ترکیبی و یه روز نونی.. ...

بافصل غذاهاتون فرقی نمیکنه ؟مثلا من بعضی غذاهارو وقتی هوا سرده درست میکنم مثل عدسی وسوپ وآش ولی برای تابستون بیشتر آش دوغ درست میکنم که سردشم میشه خورد ولی برنج ثابت هست یاتابستون بیشتر سالاد ماکارونی البته برای شام میگم که سبک میخوریم.یا اطراف ما کنگر وسبزی کوهی هست که با ماست چکیده وسیر خوشمزه میشه برای شام درست میکنم تا اواخر خردادم هستن

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
بافصل غذاهاتون فرقی نمیکنه ؟مثلا من بعضی غذاهارو وقتی هوا سرده درست میکنم مثل عدسی وسوپ وآش ولی برای ...

چرا بعضیاش مث آبدوغ خیار مختص تابستونه😁 یا آش بلغور برا زمستون و غیرو

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

دوستان هزینه رفت و آمدم خیلی زیاد میشه باید یه فکری برای ماشین بکنم

بعد امتحان هام میرم دنبال ماشین خریدن اما نمیتونم مدل بالا بخرم پولم کم میاد

همیشه خودم مهم ترم   
2706