2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846904 بازدید | 43008 پست

یه پارسیان 50 سوتی گرفتم واسه پسملم،😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان 

اگه یادتون باشه من خیلی برای خودم پس انداز میکردم 

الان میخوام جدا شم و واقعا از پس انداز کردنم خوشحالم

اما یه مدت بهش پول زیاد دادم همش هدر رفته

ببخشید اگه بی ربط بود

همیشه خودم مهم ترم   
2728

واااای منک بدبخت شدم صابخونه گفته باید تا اول شهریور خونه رو خالی کنیم هیچ پولی نداریم ک بدیم تو شهر ما خونه زیر ۴۰ میلیون نیس ما فقط ده تومن داریم بخدا دلم خونه اصلا نمیدونم چیکار کنم

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰
2738
سلام دوستان  اگه یادتون باشه من خیلی برای خودم پس انداز میکردم  الان میخوام جدا شم و واق ...

n,sj lkدوست منم داره جدا میشه اونم 26 میلیون پس انداز مخخفی داشت الان خونه ی باباشه میگه وای اگه این پول نبود واسه کرایمم باید دستمو جلو ی بابام دراز میکردم همینجوریش از برگشتنم خجالت میکشم...میگه بعدشم میخام با پولم برم میکروبلدینگ ابرو یاد بگیرم که در امد داشته باشم حداقل خرج دخترمو بابام نده...انشالله همگی پس اندازاتون رو تو خوشیاتون خرج کنید ماشین بخرید و مسافرتای لاکچری برید  و خرج عروسی بچه هاتون کنید....اما چیزیای بدم وجود داره متاسفانه که باید ب فکر بود

سلام دوستان  اگه یادتون باشه من خیلی برای خودم پس انداز میکردم  الان میخوام جدا شم و واق ...

سارای عزیز؛ خیلی ناراحت شدم . امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

عزیزم،،،من همیشه شما رو دوست داشتم،،،بهترینارو برات آرزومندم😔

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
n,sj lkدوست منم داره جدا میشه اونم 26 میلیون پس انداز مخخفی داشت الان خونه ی باباشه میگه وای اگه این ...

من الان 34 تومنی پس انداز دارم 

بابامم بهم پول میده خودش یعنی همیشه تو زمان متاهلی بهم داده اما راست میگه دیگه روم نمیشه ازش پول بخوام اگه کم بیارم 

دانشگاهم هم یه ترم دیگه مونده بعد دیگه شاغل میشم 

دانشجوی پرستاری ام 

خداروشکر بچه ندارم 

اما خب تو این موقعیت خیلی حالم گرفته ست

الان ایام امتحانامه اصلا نمیتونم درس بخونم نخونده میرم امتحان خیلی شرایطم سخته 

برام دعا کنید دوستان

ممنون از همدردیتون دوستان ببخشید تک تک ریپلای نکردم

همیشه خودم مهم ترم   
من الان 34 تومنی پس انداز دارم  بابامم بهم پول میده خودش یعنی همیشه تو زمان متاهلی بهم داده ام ...

امیدوارم روزهای آینده برات پر از خبرهای خوش باشه

دوست همنام خودم ...در همه حال مراقب خودت باش 

از خدا برات بهترینها رو میخوام

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
واااای منک بدبخت شدم صابخونه گفته باید تا اول شهریور خونه رو خالی کنیم هیچ پولی نداریم ک بدیم تو شهر ...

انشالله خدا زودتر این پولو بهتون برسونه یا یه خونه ارزون و خوب نصیبتون کنه.دنبال وامی چیزی باش برای رهن خونه وگرنه مجبور میشی کلی اجاره خونه بدی

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706