2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846574 بازدید | 43008 پست
سلام خانوما من قلکموشکوندم😍۱۴۰۰شد هوراااا ۲۰۰تومنم ازسود پول بانکیم ورداشتم شد۱۶۰۰😍😍😍😍 بنظرت ...

یادمه داشتی جهیزیه میخریدی بنظرم یه تیکه از لوازم جهیزیه اتو بگیر چون قیمتا همینجور داره میره بالا😑😑

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
اگه شمالی هستی که ۱ ماهم میشه غذای غیر تکراری شمالی پخت بدون گوشت و مرغ  عاشق شمالم خودمم شمال ...

میشه تو یه تاپیک جدا این غذاها رو با دستورات پختش بذارید البته دستوری که خودتون تهیه میکنید.

من خیلی دوست دارم غذاهای مختلف رو امتحان کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادمه داشتی جهیزیه میخریدی بنظرم یه تیکه از لوازم جهیزیه اتو بگیر چون قیمتا همینجور داره میره بالا😑 ...

سلام عزیزم اره،ولی به امیدخدا پدرم خداحفظشون کنه،زحمتشو میکشه

من بااین پول میخام براآیندم پس انداز کنم،ولی واقعا دودلم نمیدونم چی بخرم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2731
غیر از سکه ک دوستان گفتند ،میتونید دلار بخرید .یا هر ارز دیگه ای . اگر فقط طلا دوست دارید ،خب طلاها ...

سلام عزیزم تابحال دلار وسکه نخریدم براهمون ازخریدشون تردید دارم

همون سکه پارسیان منظورتونه؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

سلام خانوما،تو ی تایپیکی یه خانومه میگف ۶۰میبیون داشتم رفتم همشو طلاخریدم،بعدهمشوفروختم ۱۲۰میلیوشد،بعددوباره خریدم الان۲۰۰میلیون پول دارم

چننفر ازشون سوال پرسیدن دگه نیومدن اون تایپیک

من برام سوال شده

ک بعد چنماه این همه سودکرده؟

یا خانومه ک طلاهاش بافروش شده۱۲۰تومن

خب با چ قیمتی دوباره خرید کرده ک ضرر نکرده چجوری اون پول دوبرابرشده؟

کاش جواب سوالمو میدادذهنم اروم میشد

خیلی اززرنگیشون خوشم اومد

خانوما یسوال دگ 

من ۲تومن توی حسابم دارم ک سودمیادروش،بنظرتون من این دوتومنو با سودش وردارم باپول قلکم که ۱۴۰۰جمع کردم

ی طلای بهتر بخرم

یاب پولم دست نزنم؟

یافقطسودشووردارم؟

یاهیچکدام؟

خواهشا لطفا همتون نظراتتونو بگین و خواهر کم سن و سالتونو راهنمایی کنین

ممنون ازهمتون☺

من یه چند سال درجا زدم تا یه چیزهایی فهمیدم. ما دو نفریم و خرج آنچنانی نداریم فقط غذاست. انقدر کم خر ...

سلام خانومی ماشاءلله بهتون واقعا😍😍😍😍

2738
سلام عزیزم اره،ولی به امیدخدا پدرم خداحفظشون کنه،زحمتشو میکشه من بااین پول میخام براآیندم پس انداز ...

خدا حافظش باشه عزیزم.

پس بهترین پس انداز برای شما طلاست.البته میتونی ۱۴۰۰هم به سپرده ات اضافه کنی و سود پولتو بدی طلا

مثلا دوماه یکبار ببر پارسیان باهاش بگیر.

اما دیگه سکه ها رو نگهدار برای آینده.

سلام خانوما،تو ی تایپیکی یه خانومه میگف ۶۰میبیون داشتم رفتم همشو طلاخریدم،بعدهمشوفروختم ۱۲۰میلیوشد،ب ...

متاسفانه خیلیا تو بازار سال گذشته که طلا از ۱۵۰ به ۵۰۰تومن رسید در بدتر شدن اوضاع نقش داشتن، یکی همین خانوم.😣

اما در کل پارسال هرکس برج ۲طلاخرید و چندماه بعدش که رسید به اوج فک کنم ۵۷۰تومن بود فروخت سرمایه اشو چندبرابر کرد.

اما بشخصه همچین پولایی رو قبول ندارم.

چون یه عده با این کارها بحران و وضعیت بد اقتصادی رو تشدید کردن.

اینکه من و شما میایم پولهای کم و کوچیکمون رو سکه میخریم تا خرج نشه و آینده نگری میکنیم بحثش فرق داره با همچین اشخاصی که فقط به جیب خودشون فکر میکنن و براشون فرقی نداره طلا باشه شکر یا مرغ و گوشت و برنج فقط بفکر سود خودشون هستن. و متاسفانه کم هم نیستن این افراد.

خدا به پولت برکت بده و خوشبخت باشی عزیزم

اگه همه دست بدست هم بدیم چرخ اقتصاد راه میافته

اما بدبختانه یه عده کثیری فقط بفکر جیب خودشون هستن.

راستی اگه در ماه حدود ۱۰۰تومن  قسط میتونی  یه پیشنهاد دیگه برات دارم پولاتو ببر بانکهایی مثل انصار مهرایران صادرات مهراقتصاد که براساس میانگین حساب وام کم‌کارمزد بهت تعلق میگیره میتونی کم کم حجم  پولتو افزایش بدی

میشه تو یه تاپیک جدا این غذاها رو با دستورات پختش بذارید البته دستوری که خودتون تهیه میکنید. من خیل ...

حتما عزیزم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
سلام عزیزم تابحال دلار وسکه نخریدم براهمون ازخریدشون تردید دارم همون سکه پارسیان منظورتونه؟

آره پارسیان یا سکه گرمی ضرب بانک مرکزی 

با پول شما یه سکه گرمی ،و یه پارسیان حدود یک گرم میشه . 

خانوما یسوال دگ  من ۲تومن توی حسابم دارم ک سودمیادروش،بنظرتون من این دوتومنو با سودش وردارم با ...

من اگر جای شما بودمو میدونستم اگر ۲تومن رو بردارم تا یکی دوماه آینده میتونم باز یه مقدار نقدینگی داشته باشم 

آره الان دو تومن با پول قلک رو یه تیکه طلا میخریدم ک استفاده هم بکنم ازش 

ولی اگر تا مدت زیادی نمیتونید یه مقدار پول نقد جورکنید 

به دو تومن دست نزنید. 

من همیشه باید مقداری پول نقد داشته باشم وگرنه حس بدی دارم ،ولی چون پول بی ارزش میشه ...در حد همون دو سه میلیون ... توی کارتم نگه میدارم بقیه رو طلا یا سکه میگیرم. 

شما چون مجردی هنوز ،اگر بتونی یکی دوماه دیگه حداقل پونصدتومن توی حسابت بریزی  که بدون نقدینگی نباشی 

اره طلا بخر لذتشم ببر. 

من تازه به این نتیجه رسیدم زندگی دو روزه امروز خرج نکنی فردا دلت میسوزه

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

سلام منم خواننده خاموش بودم خيلي چيزها از خانمها ياد گرفتم ولي فكر كنم براي پس انداز خوب نبايد از ضروريات زد مثل خوراك و سلامتي ولي با يكم قناعت ميشه بهترين انتخاب ها رو داشت 

مادر شوهرم هميشه ميگفت تا بچه دار نشديد ميتونيد پول جمع كنيد الان ميبينم راست گفته بچه ها هزينه هاي پيش بيني نشده دارن .اكثر اعضا حقوق هاي ثابت دارن ولي من همسرم شغلش ازاده و درامد ثابت نداريم ،تو اين سالها كلا ياد گرفتم اول هر پولي مياد پس انداز كنم  و بعد طبق نياز خريد و هزينه كنم براي من كه جواب داد.هميشه هم ي قرعه كشي خونگي دو ساله دارم كه تا تموم ميشه يكي جايگزين ميكنم خيلي به دردم خورده

2706