2703
2553
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2843567 بازدید | 43008 پست

سلام دخترا

منم دوست دارم با شما همراه باشم

البته من مجردم ولی مستقل زندگی میکنم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا اشتباهی که من خودم با تجربه کردن بهش رسیدم  اینه که خیلیا میگن خرید عمده کنید و از فروشگاه ...

ولی من همیشه مایع ظرفشویی دستشویی

نرم کننده،مشکین تاژ،تاید

صابون،دستمال کاغذی و چند قلم دیگه زو عمده میخرم خیلی به صرفه ست

قبلا تو ظرفای کوچیک میخریدم شوینده ها رو زود تمدم میشد الان چندین ماه دارمشون و خیلی به صرفه میشه

و اینکه مغازه های اطاراف خونه خیلی ارزون بدن برچسب روشو میدن

تجربه چند روز پیشم هم این بود که عجله ای از سوپری سر خیابون چند قلم سیفی جات گرفتم از هر کدوم یه کیلو تا

فرداش که رفتم مرکز شهر قیمتها رو دیدم شوکه شدم میتونستم به جای 50 تومن نصف پولو بدم و جنسای باکیفیت تری هم بگیرم

گوجه رو کیلویی سه تومن گرون داده بود تازه میگفت اروم بردارین له نشن

منم از عید به اینور خرید نرفته بودم فکر کردم باز دوباره گرونتر شده

نگو دیگه رحم و مروت نمونده

گرونی به کنار

قبلا هم به خودم قول داده بودم از تره بار و مرکز شهر خرید کنم

ولی بازم حواسم نبود

2720
خانوما میشه لطف کنید سوال منو جواب بدید ..پیش از اینم پرسیدم ولی کسی پاسخگو نبود ... جریان قلک چیه ؟ ...

هرچقدر بتونی بعضی ها روزانه میندازن،بعضی ها هرچی از خرجی هفتگی بمونه،کادویی اگه نقد بگیرن

فک کنم ۳ ماه یه بار باز میکنن قلکو

دوتا اشتباهی که من خودم با تجربه کردن بهش رسیدم  اینه که خیلیا میگن خرید عمده کنید و از فروشگاه ...

باز من برعکسم دقیقا.اگه از فروشگاه خرید کنم خیلیی برام به صرفه میشه البته این به شرطیه که هم لیست داشته باشی و هم قیمت اجناسو تا حدودی بدونی.مثلا من هیچ وقت از هایپرمی که خرید میکنم سمت تره بارش نمیرم چون گرونه ولی اجناس دیگه اشون خدایی قیمت مناسبه.مخصوصا بعضی شوینده ها که خوب تخفیف میزنن.

من از پول ماهیانه ام ۱۵۰ کنار گذاشتم امیدوارم تا آخر ماه سمتش نرم.

از ماهیانه خونه هم ۱۵۰ گذاشتم تو پاکت خرج ضروری که اونم امیدوارم سمتش نریم.یعنی بتونم با پولی که گذاشتم ماهیانه رو بچرخونم یه بستنی آخر ماه خودمو مهمون میکنم😁😉😉

2714

@دریا۱۶۱

خانما هر کاری میکنم نمیشه این خانم رو تگ کنم اگه کسی میتونه بی زحمت این کار رو بکنه.ممنون

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

سلام

من امروزعصررفتم یه النگوخریدم۲۸۲۰تومن ۵گرم و۴۲سوت شد طلاگرمی۴۳۸بود.به نظرتون گرون شده؟؟ اگه قیمتهابه ثبات برسه میرم یکی دیگه هم میخرم.این اولین پس اندازمنه ازوقتی اومدم به این تاپیک

دقيقا حرف من هميشه همينه چهار سال پيش ك دانشجو بودم يه مانتو گرفته بودم ٨٠ تومن هم اتاقيام زيادي اقتصادي بودن اينقد تعجب كردن واس مانتو ٨٠ دادم خوابگاه دولتيا بودم و دانشجو دانشگاه آزاد حالا همكلاسيام همه برند هم اتاقيام جنس بونجول ميگرفتن يه باز به حرف اينا دوتا مانتو ٧٠ گرفتم ك يبار شستم آب رفت و رنگ روش رفت من الان واس پسرم اصن از اينجا خريد نميكنم موقع زايمانم زن داداشم رفته بود تركيه پول دادم سيسموني بياره تا الانش لباساشو پوشوندم حالام مامانم تركيه س واس چن ماهشم مامانم گرفته بعدشم خودم ميخوام برم ميخوام بگم ك اينجا جنس معمولي به قيمت جنس برند ميدن ميگن ترك ولي هر گردي گردو نيس
در كل اقتصادي اونيه ك خوب بخوره خوب بپوشه بازسليقه باشه من خودم هميشه بهترين رستوران شهر ميرم بازشوهرم ولي يه پرس ميگيريم چون كيفيتشون خيلي بهتره يبار ك خواستم صرفه جويي كنم از جاي معمولي تر غذا گرفتيم ولي دوپرس اما يه پرسم به زور خورديم بايد خودمونو عادت بديم به خوب خوردن و خوب پوشيدن
(يه پرس جوجه با برنج اصافه واسمون اندازه ميشه حتي يه پيتزا دونفره واس دوتامون بس ميشه حن روز پيش دو تا پيتزا گرفتيم ك من بزووور خوردمش) شايد بهم بخندين ولي خودم اصن خجالت زده يا پشيمون نيسم يه رستوران بيشتر ميريم ديگه تقريبا دسشون اومده

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

يجا خونده بودم پس انداز مخفي داشته باشين اصن يادم نيس كجا بود

به شوهرمم نبايد ميگفتم؟ همش استرس دارم شوهرم پول لازم بشه پس انداز منو بگيره😣

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop
سلام من امروزعصررفتم یه النگوخریدم۲۸۲۰تومن ۵گرم و۴۲سوت شد طلاگرمی۴۳۸بود.به نظرتون گرون شده؟؟ اگه قی ...

مبارکت باشه.گرمی 520 برات افتاده که باتوجه به اجرت و مالیات، مناسبه.طلای نو همینه دیگه.دست دوم ارزونتر میشه البته به شرطی که از مغازه نخری😁

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706