2410
2553
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2843598 بازدید | 43008 پست
ان شاءالله گلم يك و نيم سال ميشه مستاجريم البته روستا دوتا زمين مسكوني و دوتا كشاورزي داريم ولي شوهر ...

انشاله درست میشه گلم ولی واسه طلاهات کوتاه نیا وقتی اون طلا واست نگرفت چرا اینهمه با خودت بردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چون اخر هفته میخواهیم بریم سفر خرید نمیکنم هر چی تو خونه داریم فعلا میخوریم تا وقت برگشتیم یه خرید برم.

البته یکم خورد ریز واسه تو راه میخوام که باید بگیرم.

خرج سفر هم که با همسرجانه که من دیگه حساب و کتاب نمیکنم.

من بیشتر حساب کتابم رو خرجکرد ماهیانه است که پول دست خودمه😩😩😩

سلام خانمها ی گل خونه🙋‍♀️مخارج اردیبهشت ما تا پایان ماه البته بگم حقوق همسرم با یارانه ۳۱۰۰ میشه و دو نفر هستیم و این خریدها برای یک ماهمونه انشاءالله که برسیم و از پس انداز خرج نکنیم چون باید بدهیمونو بدیم تا پیان سال

۱۷۰۰۰۰۰ قسط وام و شارژ

۲۵۰۰۰۰ قرعه خونگی 

۱۶۳۰۰۰ کلیه قبض ها و موبایل

۱۰۰۰۰۰ بنزین ماشین 

۱۵۸۰۰۰ هایپرمی

۱۰۰۰۰۰تره بار

۱۰۰۰۰۰ گوشت

۴۰۰۰۰ نان

۳۰۰۰۰۰ بیمه

بیمه ماشین هم باید انجام بدیم

انشاءالله خدا به زندگی هممون برکت بده 

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2714
انشاله درست میشه گلم ولی واسه طلاهات کوتاه نیا وقتی اون طلا واست نگرفت چرا اینهمه با خودت بردی

همونو بگو😔 واس خودم متاسف شدم واقعا

كاش همون موقع شماهارو داشتم خواهرانه نظر ميگرفتم 

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop
الانم دیر نشده.😍

واس نظر؟ البته ميگه خونه و ماشين اگه بگيرم به اسم تو ميزنم هر چي دارم مال تو من چيزي نميخوام 

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop
واس نظر؟ البته ميگه خونه و ماشين اگه بگيرم به اسم تو ميزنم هر چي دارم مال تو من چيزي نميخوام 

نه .برای تکرار نکردن اشتباهات همیشگی...برای درست انتخاب کردن راه.نظر خواستن☺

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍

دوتا اشتباهی که من خودم با تجربه کردن بهش رسیدم  اینه که خیلیا میگن خرید عمده کنید و از فروشگاهای تخفیف دار خرید کنیدولی به نظرمن وتاکید میکنم به نظرمن این اشتباهه چون معمولا فروشگاهها چیزایی که موردنیاز مون نیست رو مثلا 50درصد اف میزنن و ما میخریم درصورتی که اگه فروشگاه نمیرفتیم اون خریده نمیشد ودرکل فروشگاه های بزرگ ایجاد نیازکاذب میکنه البته اگه ادم بتونه لیست برداره وفقط لیستش رو بخره نه هیچ چیز اضافه ای این خوبه که خیلی کار سختی هست وبهتره از همون سوپری اطراف خونمون خرید کنیم و اشتباه دومم این بود که برا صرفه جویی گاها لباس ارزون میخریدم زودخراب میشه و از شکل میفته وادم مجبور دوباره بگیره اگه بتونیم هربار یه جنس خوب بخریم که برام یه مدت کارکنه خیلی بهتره فصلی خرید کنیم ولی اشغال من یه بار چن ساله پیش یه مانتو گرون ولی با جنس خوب خریدم الان سه ساله زمستونا استفاده میکنم واصلا تکون نخورده اگه همیشه جنس خوب میخریدم اینقد پول لازم نبود بابت لباسای بی کیفیت بدم از این به بعد تصمیم گرفتم همین کارو بکنم کم ولی باکیفیت خوب بخرم

دوتا اشتباهی که من خودم با تجربه کردن بهش رسیدم  اینه که خیلیا میگن خرید عمده کنید و از فروشگاه ...

چیز عمده منظور چیزیه که احتیاجمون میشه.مثلا روغن.دستمال.اینا احتیاجه دیگه.😊

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2706