2737
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846962 بازدید | 43008 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوم اینکه من گلدوزی سنتی توی خونه برای خودم انجام میدادم اتفاقی عکس کارام رو برای یه پیج هنر دستی ارسال کردم خیلی استقبال شد و سفارش دادن منم انگیزه گرفتم  و به پیج مخصوص زدم سفارش قبول میکنم خیلی حس خوبی دارم که میتونم به درآمد هرچند کم واسه خودم داشته باشم

عزیزم مرسی بابت دلگرمیت بخدا خودمم قبول دارم ک هنوز قسمتمون نبوده آخه باورکن خیلی جاها تا پای قولن ...

خانم اصلا نگراننباشید حتما حکمتی توی کارت بسپارید به خدا بهترین واسمون اتفاق میرفته همه ی این اتفاقات وا یه منم میافتاد اما درست چند روز قبل از دام دقیقا همون خونه ای که میخواستم جور شد 

2728
سلام دوستان عزیز بازم خبری از مامان ارام و سیندرلا نیست منکه از حرفاشون استفاده میکنم همیشه ...

من پريروزازطلافروش پرسيدم گفت  اگه پولتون مبلغش كم باشه سكه پارسيان خوبه اما اگه مبلغش زياد باشه طلاي دست دوم بهتره

سلام دوستان من آمدم با دوتا خبر خوب و انرژی مثبت اول اینکه خونه رو تحویل گرفتیم و دیروز شستمش انشاله ...

مباركه خانومي .چه حس خوبي بهم دست داد وقتي عكس خونتونوديدم انشالله همه صاحب خونه بشن

دوم اینکه من گلدوزی سنتی توی خونه برای خودم انجام میدادم اتفاقی عکس کارام رو برای یه پیج هنر دستی ار ...

آفرین ماشا...

منزل نو.مبارک باشه.

منم.گلدوزی با دست انجام میدم ودخیلی دوست دارم از این راه درآمد داشته باشم بقول شما هرچند کم.

این نیز بگذرد...                                                       
https://t.me/markgalleri  @markgalleri

دوستان ممنون میشم جوین شین

توی کانالم پک آرایشی از برندهای روز دنیا با قیمت مناسب باز میکنم 

پک هایی ک باز میشن از آمریکا،کانادا،کره و ژاپن میان و اصل و آف خورده هستن👌🏻🏷

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop
2738
سلام دوستان من آمدم با دوتا خبر خوب و انرژی مثبت اول اینکه خونه رو تحویل گرفتیم و دیروز شستمش انشاله ...

مبارکه گلم خیلی برات خوشحال شدم ان شاءالله به سلامتي خداكنه مام خونه بگيريم تو اين وضعيت از ماشين خريدن منصرف شديم لااقل بتونيم خونه بخريم😔😣

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

سلام دوستان منم اومدم بگم که بالاخره منم جابه جا شدم و اومدم خونه جدید اما حسابی خرج کردیم خونه یه تعمیراتی میخواست که انجام شد و شد 4/5میلیون و یه خرج های دیگه هم شد که 2 تومن برامون اب خورد که دیگه پول نداشتیم ومجبور شدیم طلا فروختیم خیلی ناراحتم   

امروزم تو اداره گوشت میدادن منم گرفتم شد 176 تومن و فعلا خرج ادیبهشت تا الان شده 250 تومن که البته بیشترش پول گوشته 

راستی میخوام از امروز پول بذارم تا دوباره بتونم اون طلامو که فروختم بخرم

❤❤خدایا شکرت ❤❤              .

دوستان قضیه قلک دقیق چیه؟ تاجایی ک من متوجه شدم ۱۶ شهریور قلک هاتونو میشکنین درسته؟ از کی شروع کردین؟ منم داشتم جمع میکردم اگه دسته جمعی میشکونین منم همون موقع میخوام بشکنم 

مبارک باشه عزیزم با دل خوش و سلامتی 😘

ان شاءالله قسمت ما هم بشه دلم یه خونه بزرگ میخواد 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706