2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846120 بازدید | 43008 پست

سلام دوستان

منم هسم🙋🏼

۸۲۶ صفحه رو چجوری بخونم حالا؟ همیشه دیر میرسم به اینجور تاپیکای مفید😕

کاش میشد گروه بزنین تو تل اینطوری راحتره

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

منم تو یه قلک پلاستیکی پل جمع میکنم یه ماهی میشه البته تا پر نشده پولارو درمیارم میدم شوهرم میریزم به حساب پسرم(پسرم ۸ماهشه) میخوام واس پسرم تخت بخرم پولایی ک وقتی به دنیا اومده بود جمع شده بود خرج کردیم واس همین میخوام جمع کنم ک واس خودش یچی بخرم یادگاری باشه

از یه طرفم چن ماه پیش پول دستمون بود خواستم سرمایه بشه از ترکیه جنس آوردم ولی تو خونه نمیخوام بفروشم میخوام بدونم کسی کانال یا پیجی نداره یا سراغ نداره ک جنسامو بزاره؟ میخواستم مهرماه ک گرونی شد یکجا به نمایندگی بفروشم چون جنسام مارک هسن ولی پول لازمیم واس همین میخوام کم کم بفروشم پول شو جمع کنم مغازه پروتئینی باز کردیم یخچال اینا قسطی گرفتیم قسطاش از همین ماه شروع میشه اگه جنسامو نفروشم مجبورم طلا مو بفروشم تا الان شوهرم هر چی کم آورده فقط طلا مو فروخته الان مستاجریم دوتا رمین مسکونی و دوتام کشاورزی داریم روستاس چه فایده شوهرم راضی نمیشه یکی شو بفروشیم تو شهر خونه بگیریم منم از روستا خوشم نمیاد مستاجریم و هم اجاره مغازه میدیم

حالا ک تا ۱۶ شهریور قلک هاتونو نمیشکنین منم تو یه قلک کوزه ای پول جمع میکنم واس پسرم تو حسابش هم جنسامو ک ان شاءالله بفروشم جمع ميكنم

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@alwaysloved   عزیزم اینجا ازدوستان راهنمایی بگیر ک با پولت چیکارکنی

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2728

سلام بچه ها 

در مورد اون موردی که گفتم قرار بود همکارم وام بگیره برام اما دامادش حسابو خالی کرد و ازتون راهنمایی خواستم

خواستم بگم با کمک راهنماییتون منطقی که فکر کردم دیدم واقعا چرا پولی که دستم نیومده قسطشو بدم و اون پولارو برای قرضام کنار گذاشتم و قسطارو ندادم هر چند اوایلش خیلی عذاب وجدان داشتم وقتی میدیدم همکارم چقد زجر میکشه چون واقعا باعث گرفتن اون وام من بودم

همکارمم خداروشکر امسال 600 گذاشتن رو حقوقش و میتونه مدیریت کنه و راحت قسطاشو بده

خواستم تشکر کنم از همه کسایی که بهم تلنگر زدن و راهنماییم کردن  

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
دوستان الان تهران خيلي ملك گرون شده به نظر شما زمان ركود ملك نيست ؟؟؟واقعاً مردم توان خريد ندارند&nb ...

الان در بدترین حالت ممکن قرار داره یعنی رکود تورمی که بیمارترین حالت اقتصادی هست ..معمولی ترین خونه ها در جای معمولی زیر 2 میلیارد نیست پس بنابراین کسی با قسط و وام هم نمیتونه بخره از صفر ...همینه که الان میبینید اجاره و رهن داخل تهران گاهی به اندازه خرید به ملک تو شهرستان هست ..از نظر من الان هم تو خرید و فروشی نیست و همینطور باقی میمونه ..اما نکته مهم اینه که الان دولت باید قانون 2 ساله اجاره نامه ثبت کنه که خوب نمیکنه و مردم باید شعور به خرج بدن که گاها نمیدن و سرخود هر قیمتی میزارن ..کلن یه شرایط عجیبی هست 😂😂😂

شما چ لباسی داری؟

لباس بچگانه و عینک آفتابی و رومیزی از برنهای ال سی و اچ اند ام و...و خلاصه همه چی

سلام به دوستان گرامی چرا کسی گزارش نمیده دیگه؟؟؟🤔🤔فک کنم ساغر جان در مسافرت باشن که خبری ازش نیست!!!طبق معمول ما حقوق اقساطی گرفتیم وفقط ۱میلیون ریختن به حساب ومابقی مونده...

از ۱میلیون ۶۵۰ قسط قرعه میدیم ویکمی هم خرید فروشگاهی کردیم:

۱۴۰ برنج ایرانی

۳۰قند

۲۷بنزین

۱۴شیر

۱۷شکلات صبحانه پسرم

۷۰روغن 

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
چ خوب شمااز کجا شنیدین که از مهرماه رکورد مسکن میشه

تو مقالات و مصاحبه های فعالان مسکن هست 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

دوستان خوبم 

کسی تو کار شمع سازی هست؟ 

درآمدش چطوره؟ 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
منم تو یه قلک پلاستیکی پل جمع میکنم یه ماهی میشه البته تا پر نشده پولارو درمیارم میدم شوهرم میریزم ب ...

عزیزم میتونی یه گروه تل بزنی. آدرسشو همینجا و تو تاپیکای دیگه بزار.تو اینستا تبلیغ کن.انشالله میتونی اجناستو بفروشی. 

میتونی به چند تا مغازه دار هم بگی و ببینی میتونن جنساتو واست بفروشن و یه درصدی بگیرن واسه خودشون یا نه?

2706