2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846032 بازدید | 43008 پست
اول که با اون میزان پول نمیشه متاسفانه وام خوبی گرفت و اینکه بستگی داره شما کدوم شهر باشید اگر تهران ...

ما شهرستان میشینیم.

امکانش هست بتونیم خونه بخریم.

ولی اینکه اول چیکار کنیم نمیدونم🤔

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان الان تهران خيلي ملك گرون شده به نظر شما زمان ركود ملك نيست ؟؟؟واقعاً مردم توان خريد ندارند 

قيمت هايي كه من الان مي بينم ٦٥-٥٠-٤٠ ميليون براي منطقه يك و دو نوساز هستش نسبت به اسفند شايد بيست درصد گرون كردند از طرفي فروشنده ها مي گن خريدار با اين قيمت ها نيست من اصلاً فكر نمي كردم ملك كشش اينقدر گروني رو داشته باشه 

الان با اين شرايط گرفتن وام بيست و سه درصدي و فروش ماشين خارجي و زيربار قرض رفتن براي خريد ملك  ارزش داره ؟؟؟

عزیزم تعادل رو حفظ کنید یا شمااا خیلی دست دست میکنید یا سریعا میخواید بگیرید ....درسته مهمه که خیلی ...

آره عزیزم اون خونه چون مشکل سند داشت شوهرم قبول نکرد حق هم داره.میگم یکم بدشانس هم هستم!خونه کلا تو شهرمون فروشی زیاد نیس تک وتوک هم ک پیدامیشه میریم میبینیم یه مشکلی داره یا سند یا نَمِ زیااااد‌و...میسپارم ب خدا.تلاشمون هم میکنیم😊

2728
دوستان الان تهران خيلي ملك گرون شده به نظر شما زمان ركود ملك نيست ؟؟؟واقعاً مردم توان خريد ندارند&nb ...

ظاهرا میگن در مناطق 2و 5 و 22 باز هم افزایش قیمت کمی خواهد داشت 

رکود برای بازار مسکن تهران رو از مهر ماه پیش بینی کردند.

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
ظاهرا میگن در مناطق 2و 5 و 22 باز هم افزایش قیمت کمی خواهد داشت  رکود برای بازار مسکن تهران رو ...

سلام عزیزم رکورد منظورتون اینه که یعنی کاهش پیدامیکنه قیمت؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
سلام عزیزم رکورد منظورتون اینه که یعنی کاهش پیدامیکنه قیمت؟

سلام 

نه دچار رکود تورمی میشه یعنی بخاطر قیمت های بالا و عدم قدرت خرید مردم معاملات خیلی کم و سخت میشه اتفاقی که از سال 91 تا 96 افتاد در این دوره تقریبا قیمت ها پایدار بود در این صورت خریدار میتونه با خیال راحت تری دنبال خونه بگرده و فروشنده ها هم بیشتر راه میان مخصوصا اگر پول لازم باشند 

خونه با آهنگ تورم جامعه یا کمی کمتر از تورم رشد قیمتی خواهد داشت. 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
سلام  نه دچار رکود تورمی میشه یعنی بخاطر قیمت های بالا و عدم قدرت خرید مردم معاملات خیلی کم و ...

چ خوب

شمااز کجا شنیدین که از مهرماه رکورد مسکن میشه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
ناراحتم یه اشتباه بزرگ کردم  یه قرعه کشی شرکت کردم ماهی 400 کلا تقریبا30 ملیون😓😓😓 حالا واس ...

من با ماهی 500  از بین 50 نفر . دیگه 12 یا 13 نفر مونده هنوز اسمم درنیومده. 

طلا و سکه هم نخریدیم چون هم همسرم قبول نداشت و فکر میکرد اسممون زود درمیاد. هم اینکه خودم قبل پیدا کردن این تاپیک اصلا فکر اقتصاد و پس انداز نبودم

زمستون هرچی راجب طلا و سکه گفتم بازم میگه نه آخرش ضرره  

[QUOTE=87521883]دوستان الان تهران خيلي ملك گرون شده به نظر شما زمان ركود ملك نيست ؟؟؟واقعاً مردم توان خريد ندارند&nb ...[/Q اگه خونه نداشته باشم بله حاضرم برای مدت دو الی سه سال زیر بار قسط و فشار مالی برم.

2706