2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2845982 بازدید | 43008 پست
سلام به همه دوستان وساغرجان  من برای مواقعی که عیدمیریم مسافرت اینکارو انجام میدم مثلا خورشت ق ...

ممنونم عزیزم.

من یه جا تو یه پیج اینستا(پشت صحنه خانه داری)خوندم این روش رو.تو اون روش گفته بود ۵ دقیقه بجوشه و تو همون آب سرد شه، بعد سوال من این بود که ظهر که گذاشتم تا غروب سرد نشد شیشه ها و هنو ولرم بود.و دیگه اینکه من شیشه هام نسبتن بزرگ بودن و پره پر نشد ،ایرادی نداره؟

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
سلام.دیدن.ببخشید چرا خورش رو کنسرو میکنین؟دلیل خاصی داره؟

عزیزم این روش، یه راه برای سالم سازی موادغذایی برای زمانی هس که دسترسی به یخچال نداریم یا اینکه میخایم طولانی مدت خوراکی رو نگه داریم.من برای سفرم اینکارو میکنم.چون بچه هام هر غذایی رو نمیخورن و ضمن اینکه از سلامت غذاهای رستوران های شهرای دیگه هم مطمئن نیستیم.برا همین من برا چن وعده خورش درست کردم و کنسرو کردم تا توی هتل استفاده کنم.چون اونجا اجاق گاز هم ندارن.واسه همون.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان

من چند وقته گزارش ندادم 

خیلی از دست خودم عصبانی ام

به شدت ولخرجی میکنم من هیچوقت اینطور نبودم

وقتی میرم بیرون هر چی میبینم میخرم مخصوصا خوردنی واسه همین تو یه ماه 4 کیلو وزن اضافه کردم

از این هفته میخوام شروع کنم به کم خوردن و کم خرج کردن

راستی یه قرئه 10 ماهه هم نوشتم ماهی صد تومن اما به شوهرم نگفتم

قسطام سنگین شده ولی بهتر از اینه که الکی پولمو خرج کنم

قسطام میشه 700 تومن در ماه

همیشه خودم مهم ترم   
ممنونم عزیزم. من یه جا تو یه پیج اینستا(پشت صحنه خانه داری)خوندم این روش رو.تو اون روش گفته بود ۵ د ...

عزیزم من این روشو از دختر عمم یاد گرفتم .ازش سوال کردم گفت ایرادی نداره پر نشه فقط برای استفاده که باز کردی سعی کن همرو مصرف کنی چون درش باز میشه وهوامیره داخلش زود خراب میشه.پس تو شیشه ای که اندازه یه وعدتون باشه بریز ....در مورد جوشیدنش هم شایدمن یکم محکم کاری میکنم .انشالله سفر خوبی داشته باشین گلم😘

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
2728
خانما من رفتم طلا خریدم ۴ گرم و ۲۵۰ سوت شد  گوشواره بدون اجرت  یک میلیون و نهصدو پنجاه توم ...

مبارکا باشه خیلی قیمت خوبی گرفتی

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
سلام خانوما به به مبارکه بالاخره منم اومدم.     اول سال نو رو به همتون تبریک می‌گم و ام ...

سلام عزیزم 

تبریک میگم

خداوند زندگیتونو با وجود دختر پاکتون نورانی و پراز خیر وبرکت کنه😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
عزیزم من این روشو از دختر عمم یاد گرفتم .ازش سوال کردم گفت ایرادی نداره پر نشه فقط برای استفاده که ب ...

خیلی ممنونم ازت.لطف کردی😙

منم البته یه ربع جوشوندم😶

خانما من رفتم طلا خریدم ۴ گرم و ۲۵۰ سوت شد  گوشواره بدون اجرت  یک میلیون و نهصدو پنجاه توم ...

مبارکه خانومی . بدون اجرت گرمی چقدر بود ؟

خدایا هم میدونی .. هم میتونی  میشه یه صلوات برام بفرستید ؟ 💜

امروز رفتم اینو واسه پسرم گرفتم،،،شد 242 ت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چه خوب.مبارکه.پس من میتونم دوتا واسه پسرم بخرم.

ممنونم،،،پیشاپیش مبارکش باشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
امروز رفتم اینو واسه پسرم گرفتم،،،شد 242 ت

سلام مبارکه

سکه پارسیانه؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

سلام به همه

خانوما کسی سکه پارسیان فروخته تابحال؟

سلام مبارکه سکه پارسیانه؟

سلام،،آره

سلام خانم ها

من عقدم خیلی هاتون میدونید  

نامزدم واسه خرید تی وی پول کم داشت من پول اجاق گاز ی تومن بودو دادم تا بتونه بخره( آخه هی قیمتش میرفت بالاااااااا) 

متاسفانه یا خوشبختانه دست تنهاست خانوادش پشتش نیستن  

حالا ی گونی قسط داریم ک خداروشکر میدیم

اما پول اجاق گاز جور نشد..من بازم دارم

بنظرتون بدم بهش ک بتونیم اجاق بگیریم؟ (مرد قدر شناسی و هروقت پول دادم پس داده)(جز این اخریه ک واقعا نتونست)

خیلی حرص میخوره ک نتونسته بخره 

خودم ک میگم بدم چون تا حالا هرکاری برام کرده(پول لازم داشت اما برام انگشتر خرید ک خوشحال بشم) اگه نمیخرید اصلا نیازی ب قرض گرفتن ازمن نبود

بنظر خودم ک میگم بدم چون مفت خور نیس

نظر شماهم برام قابل احترام  

2706