2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846763 بازدید | 43008 پست
ممنون دوستم،،راستش من دخترم خیلی تنهاس خودمم فقط یه خواهر دارم که۱۴سال ازم کوچیکتره اصلا نمیخاستم دخ ...

عزیزم درک میکنم ماخودمونم دوتا بچه ایم.دخترم خیلی بچه دوست داره.

ولی ازین بابت گفتم ک بچه نمیاوردم تا یخورده دست وبالت بازتربشه.یخورده قرعه هاتون سبک بشه

عزیزم درک میکنم ماخودمونم دوتا بچه ایم.دخترم خیلی بچه دوست داره. ولی ازین بابت گفتم ک بچه نمیاوردم ...

میدونم دوست خوبم،اما من چون چهارساله ال دی میخورم فکر نکردم زود باردار میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله میشی. شماخودت عاقلی و حتما صلاحتون رو میدونی.فک کنم دخترامون همسنن.ارام مهر ۹۳ هست

تبسمم شهریور ۹۳,,اما چون من خونوادمم دورن راستش خیلی تنهایی اذیت میشیم جوری که بیشتر مواقع به خاطر تنهایی دخترم به کسایی که بی احترامی میکنن مجبور میشم چیزی نگم که رابطه قط نشه دخترم تنها بشه احساس میکنم اگع یه همبازی واسش بیارم دیگه سرگرم میشیم 

ولی خب درسته خرج زیاده اما خب من دخترم خدا خواسته بود خیلی دستمون تنگ بود شوهرم بیکار بود یا شغل موقت داشت با روزی۲۰تومن اما همون روز از بیمارستان دخترم واوردیم شوهرم رفت سر همین کارش خداروشکر روزیش زیاد بود

2728
چه دل پردردی از مردها داری دوست عزیزم.کارتون وکالته؟با توجه به راهنمایی که دوستمونو کردین و نظرتون ر ...

دوست عزيزدرست حدس زديد متاسفانه اينقدر نامردي از اقشار مختلف شون ديدم به هيچ عنوان اعتماد ندارم دلم نمي خواد هيچ زني رودست بخوره با اين قوانين و قضات ضدزن

میدونم دوست خوبم،اما من چون چهارساله ال دی میخورم فکر نکردم زود باردار میشم

منم دخترم دو سال و نیمش بود بچه خواستم دانشجو هم بودم دو ترم داشتم تا درسم تموم شه همسرم گفت بزار درست تموم شه منم گفتم حالا تا باردار شم طول میکشه ولی خوشبختانه طول نکشید و خدا پسرم وگذاشت تو دلم...من 6سال بعد عروسی  بچه خواستم ولی میگفتم بیارم پشت هم میارم همینم شد ولی الان میگم کاش دو سال اول زندگی اورده بودم اینطوری زودتر تکلیف زندگی مشخص میشه و از زندگیت بیشتر بهره میبری الان من دلم میخواد ادامه تحصیل بدم ولی پسرم 1سال نیم و دخترم 5سالس نمیشه خودمم 32 دیگه کی بتونم ادامه بدم خدا بدونه البته همکلاسی سن  بالازیاد داشتم اونا برام انگیزه شدن...ترم دو دخترم و باردار شدم ترم 6پسرموکلا خجالت میکشیدم برم تو کلاس بخاطر اقایون لابد تو دلشون میگفتن این چه اکتیوه😂😂بعد حساب کردم تو سن 36 سالگی سومی رو بیارم امید به خدا😍حالا ما خودمون 4 تا بچه ایم و همیشه خونه ی مامانم شکر خدا سرو صداست بخاطر همین دوست ندارم تو پیری تنها بمونم دوست دارم بچه هام بیان و برن من کیف کنم،ان شاءالله...ادامه تحصیل با این اوضاع میره برای بالای 40

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
2738
سلام میشه ادرس بدین منم استان کرمانشاه زندگی می کنم

سلام عزیز دلم 

دولت اباد بغل پاساژ سبز چندتا مغازه طلا فروشی کنار همن البته باز زرگرها هم خوبه بری چون من پیراهن برای دوخت داشتم بردم پیش خیاط دولت اباد دیگه اونجا طلا هم خریدم 

من تهران زندگی میکنم‌ بهیچ عنوان گوشت ازاینجانمیخریم ماهی یبار پول میفرستیم پدرشوهرم یابرادرم برامون ...

آره عزیزم گوشتای شهرستان واقعا سالم تر از تهران درسته  خوب کاری می کنی شما ولی خب ماها مجبوریم از همینجا بگیریم ولی من آخرین دفعه ۷۵ گرفته بودم دیروز یهو شد کیلو۹۵ اصن شوک شدم بخدا واقعا معلوم نیس تا کی همینجور بالا بره قیمتا☹

جدیدا بحث ضمانت پیش اومده ک شوهرم ضامن پسر داییم بشه یه سی ملیونی میخواد وام بگیره

شوهرم رسمی نیس ها ولی تو بانک اشنا پیدا کردن ک ضمانتش قبول بشه

مام تو رو دروایسیم یه  ن نمیتونیم بگیم اونم صدردصد در توانش نیس ک قسط بده

از اینورم فامیل منه یه دفه قسط نده شوهرم فشارشو رو من میاره 

خیلی بده ادم تو رو در وایسی گیر کنه

همش استرس شدم والا هر روز یه اتفاق جدید

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
2706