2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846122 بازدید | 43008 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما من چند روز پيش با پول وامي كه گرفته بودم سه تا سكه امامي به قيمت سه ميليون خريدم الان بخوام بفروشم كلي سود مي كنم به نظرتون بفروشم تا نيومده پايين ؟

اينم بگم كه براي سال ديگه پولش را لازم دارم

2728

کتاب «هنر تحریم ها» که اول خرداد ترجمه و منتشر شده خیلی خوبه 

بخونید حتما من دارم pdf ش رو می خونم file:///C:/Users/pc/Downloads/15861.pdf

سوار موج نشیم بچه ها 

اون قدر که ترس از مسئله ای ما رو نابود می کنه اصل اون قضیه به ما آسیب نمیزنه متاسفانه الان مردم ما خیلی ترسیدن احتکار موبایل ماشین وسایل خانگی و گرون شدن روز به روز طلا و سکه با وجود ارزون شدن اونها در جهان همه بخاطر ترس مردم ما و هجوم به بازار های مختلفه 

شرایط سخته و سخت خواهد شد ولی ما 8 سال بدترین روزها رو پشت سر گذاشتیم تو این 40 سال تقریبا همیشه تحریم بودیم همیشه از چیزهایی محروم شدیم با این همه این مراحل رو پشت سر گذاشتیم 

اینم یه بخش تاریخ کشور ماست درسته متاسفانه مسئولین خوب کار نمی کنند حتی شفاف سازی نمی کنند ولی باور کنیم هر چه بترسیم بدتر میشه و پیچیده تر 

این روزها میگذره و ان شاء الله برای هممون به روزهای روشن و بهتری میرسه 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
خانما من چند روز پيش با پول وامي كه گرفته بودم سه تا سكه امامي به قيمت سه ميليون خريدم الان بخو ...

خود طلافروشها هم نمیتونن وضعیت رو پیش بینی کنن ولی اکثرا نظرشون اینه که گرونتر میشه. به نظرم یه مدت دست نگه دار ولی قیمت سکه رو هر روز چک کن.

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند...

اولین باره که خوشحالم از اینکه چند تا دوست مجازی خوب دارم . خانومایی که سعی میکنند مقتصد باشند و مسایل مالی براشون مهمه . متاسفانه دوستای من از اینکه حساب کتاب میکنم و نگران آینده ی مالی هستم تعجب می کنند و گاهی حتی مسخره وار میگن که این کارا مردونه هست . امیدوارم همتون در رسیدن به اهداف موفق باشید . من این ماه تونستم 100 تومن از هزینه ها کم کنم .مبلغ زیادی نیست ولی همین که شد خوشحالم .. ..البته با کمک شما دوستان . 

این چند روز خرجم صفر بوده غیر از گاز ماشین

اوضاع ما داره خوب پیش میره شوهرم از شغل دومش بهش پروژه میدن و من میتونم قرضایی که سال قبل برای عروسی گرفتیم رو کم کم پس بدم البته خیلی از قرضا از خودمه که بهش دادم گفتم مال بابامه

امروز یه تومن بهش دادن که 200 تومن قسط داشتم پرداخت کردم 800 هم رفت جای قرضاش 

فردا هم میره حقوق بگیره که 500 تومنه البته هنوز برای اون برنامه ای نریختم

خوشحالم از این وضع

خداروشکر

یه پروژه دیگه داره که تموم بشه پول بیشتری گیرش میاد بقیه فرضا رو میدم 

البته این باعث شده درآمد روزانه رو چند وقت نداشته باشیم یا بعضی روزا نتونه بره

55 گرم هم طلا دارم ماه قبل میخواستم بفروشم خوب شد نفروختم وگرنه کلی حرص میخوردم

همیشه خودم مهم ترم   

[QUOTE=64852127]اگه مایلی ریز هزینه هاتم بگو[/QUOTE

من اول این ماه یه خرید یک ماهه کردم که تقریبا 150تومن شد. مابقی پولمو تقسیم بر چهار کردم و هر پاکت برای یک هفته. بود. غذایی بیرون نگرفتم و قبض هم نداشتیم. هرموقع بیرون رفتم با خودم از خونه خوراکی بردم و گاهی برای بچم خوراکی خریدم. میوه و مایحتاج رو هفته ای یکبار از دوشنبه بازار خریدم که حدود 60تومن شد.

اگه بتوتی وام فوری از بانک مهر اقتصاد بگیری ک ی پول زیاد سریع دستت بیاد و اون ۲۴۰۰ بره جای قسطاش ب ن ...

بانک مهر اقتثاد بهم گفت ۱هفته ای بهت ۴۰میلیون وام‌میدم.بازپرداخت ۴ساله.ماهی ۱۲۰۰۰۰۰قسط

یعنی ۵۷میلیون باید پس بدیم

واقعا زور داره

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
بانک مهر اقتثاد بهم گفت ۱هفته ای بهت ۴۰میلیون وام‌میدم.بازپرداخت ۴ساله.ماهی ۱۲۰۰۰۰۰قسط یعنی ۵۷میلیو ...

بدون سپرده؟؟

ضامن چی میخواد؟ 

سودش چه قدر زیاده

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2706