2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846023 بازدید | 43008 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره لینکو واسه بچه ها بذاریم.هستی یکی از بچه ها هم گفت خلاصه تاپیک رو داره فردا نمیتونه  پس فر ...

یگانه جون منم از رو لینکی که شما داده بودی اومده بودم اون تاپیک. واقعا ممنونم ازت😍. ایشالا همینجا ادامه میدیم. واقعا فکر نمیکردم به خاطر دو تا نظر مخالف یه تاپیک 700 صفحه ای نابود شه!😕😒

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند...
2728

من پول ندارم آیا میتونم باهاتون باشم؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ساغر عزیز، واقعا ممنون از ایجاد این تاپیک. من اونجا فقط چند تا پست گذاشته بودم ولی اغلب تاپیک رو دنبال میکردم. حالا اینجا رو بهتر و پربارتر ادامه میدیم. در ضمن حتما جنبه شنیدن نظرات متفاوت رو هم داریم. به هر حال همه نظرها محترم هستند. خوشحالم که شما قبول زحمت کردین.

پاینده باشید. کنارتون هستیم.

🌹🌹🌹🌹🌹

سلام ممنون از دعوتت منم اومدم امیدوارم بتونم نظری بدم که کمکی به بقیه باشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

من از اول تا اخر تاپیک رو خاموش خوندم و خیلیم استفاده کردم اما دوس نداشتم نظر بدم چون اگه از این سوال ک مثلا قیمت پودر بهتره یا مایع لباسشویی میرسیدی ب اینکه کدوم لکه هارو بهتر میبره میگفتن خارج از بحث😒میترسیدم ازدهنم حرف خارج از بحث بپره😂😂

پسرم زندگیم ❤

دارم پسرمو میخوابونم خوابید میام میگم که چه کارایی باعث موفقیت تقریبیم توزندگیمه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

منم خلاصه چندتا از نظرات رو تا جایی که یادم میذارم.

۱- برنامه غذایی هفتگی داشته باشیم. اینجوری مواد غذائی رو متنوع و با برنامه مصرف میکنیم.

۲- از حراجی ها خرید کنیم، ترجیحا خارج از فصل

۳- لیست درآمدها و هزینه ها رو حداقل ۲ ماه بنویسیم. اینجوری تصویر روشنی از وضعیت مالی داریم. مخصوصا میدونیم کجاها اتلاف هزینه داریم.

۴- برای پس اندازه هامون هدف داشته باشیم. اینجوری پس انداز لذت بخش تر و شیرین تره.

۵- حواسمون به خرید های دم دستی و به اصلاح خرت و پرت باشه. معمولا به چشم نمی یان ولی جمع بشن خودش کلی هزینه هست.

۶- از همه اقلام مصرفی لیست داشته باشیم. اینجوری خرید بیخودی نمیکنیم. 

۷- غذاهای بیرون رو به مناسب ها محدود کنیم. هم بیشتر میچسبه، هم سلامت تره و هم ارزون تر. انصافا این نکته برای من خیلی مفید بود.

۸- قلک بذاریم و سعی کنیم هر روز پول بندازیم توش. حتی شده هزار تومن.

۹- به اندازه مصرف خرید کنیم و به اندازه غذا بپزیم. اینجوری غذا هم حروم نمیشه.

2706