2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846928 بازدید | 43008 پست

سلام سلااام 

نمیدونم منو یادتون یا نه ، ولی خوشحال شدم باز اینجا راه افتاده😍😍😍

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

میشه منو لایک کنید که گم نکم 

پدرم سالها پاش درد داشت و همینطور ظاهر پاشون  معمولی نبود...هر بار میگفت این یادگار جبهه س...و من خواهربرادرام میگفتیم خب برو مثل همه بگو جانبازم بگو مشکل دارم..حتی من خودم برای کنکورم بهشون رو زدم که یه کارت چیزی بده بمن که شامل مزایای خانواده جانباز و ایثارگر و از اینجور چیزا بشم و وارد دانشگاه بشم ....ولی هر بار این جوابشون بود اونم قاطع و صریح من برای این رفتم جبهه که ناموس زیر دست اون ملعونا نیفته اگر اون عراقی ها خاک ما رو میگرفتن حتی به نوزاد تو گهواره هم رحم نکردن ....من برای پول و مزایا و رتبه و اینا جبهه نرفتم و نون زحمت خودمو میخورم ...شکر خدا منم وارد دانشگاه شدم شکر خدا نون حلال زحمت پدرم همه ی برادارم وضعشون توپه ..‌شکر خدا هیچ وقت هدف والای پدرم از جبهه رفتن  بخاطر امیال دنیایی ما زیر سوال نرفت بهت افتخار میکنم پدرم عزیرتر ازجانم تو واسه آب و خاک و ناموست جنگیدی...‌درضمن بگم ما کوردیم یادگرفتیم نه حقی رو پایمال کنیم و نه حقمونو کسی بخوره دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره مطمئن باش حقمونو میگیریم ...‌۱۵فوریه روز نحس و سیاه برای کوردهاس..خدایا خودت ظالم رو کن فیکون کن .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان گل و قدیمی...حالتون چطوره؟ نمی‌دونم هنوزم اینجا سر میزنید یا نه...بهر حال خوشحال میشم ب ...

سلام من قبلا تاپیک شما رو میخوندم البته خاموش ،عضو نبودم خیلی راهکار و انرژی مثبت داشت ممنون ساغر خانوم  

2731
سلام وای من خیلی پیام های شما رو دوست داشتم

سلام عزیزم شما لطف داری گلم😍😍😍

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2738
دوستان نظرتون درباره قرعه كشي خونگي چيه ؟من نوشتم يكساله درنمياد

عزیزم من که همیشه مینویسم بانیش هم خودمم ، اگه طولانی مدت نباشه خیلی خوبه پس اندازه دیگه ...

سلااااااااام خوبین چقد خوبه ک دوباره اومدین، دورهم باشیم، چقدر خوشحال شدم

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷
عزیزم من که همیشه مینویسم بانیش هم خودمم ، اگه طولانی مدت نباشه خیلی خوبه پس اندازه دیگه ...

خوب براباني خيلي خوبه چون قسط اول وبرميداره ولي برامن كه الان يكساله درنيومده فكرنميكنم خوب باشه

خوب براباني خيلي خوبه چون قسط اول وبرميداره ولي برامن كه الان يكساله درنيومده فكرنميكنم خوب باشه

نه عزیزم منم چون از مجردی این وام و گذاشتم هنوز اولین وام و میدم به پدرم ولی خودم مث بقیه قرعه کشی میشم ، من وامم این سری ۲۵ ماهه بود ۶۰۰ تومن ۱۵ میلیون ، من ۲تا و نصف نوشتم یکیش دقیقا سر یکسال دراومد یکیش فروردین دراومد یکیشم آبان درمیاد که میشه ۲۳ ماه ، یعنی دی واممون تموم میشه ...

با این حال باز بنظرم خوبه بدون سود و ضامن و دردسره ، اگه شرایطشو داری و مدتشکنه بنویس همیشه ...

واتساپ چیکار میکنید.چی میگید.

والا دوتا گروه شدیم،یکی متفرقه است و یکی مدیریت هزینه ها...منتها اونجا بچه ها راحت تره دیگه خیلی پایبند به موضوع هزینه نیستن

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706