2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2845681 بازدید | 43008 پست
سلام خدمت همه اریانا جان تولدت مبارک....خیلی کارات قشنگن احسنت در خصوص صرفه جویی و مدیریت هزینه ها ...

سلام عزیزدلمممم ممنون تشکر🙏💜

مبارک باشه گلم خیلی کار خوبی کردین پول اگه بمونه خورد خورد خرج میشه ولی اینجوری خیلی خوبه😍

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
واقعا معرکه است اولا تولدتون مبارک الهی که هزارساله بشید دوما به سلیقه بینظیرشما هزاران بار احسنت می ...

مرسی عزیزدلمممم ممنونم از این همه لطف😍😍😍

عزیزم کاری نداره که الان اینستا پیج های روزمرگی پره از این چیزا نگاه کنی یاد میگیری😁

من بشدت عاشق اینکارام دیگه،  مثلا از الان تو فکر شب یلدام ان شاءالله کلی ایده دارم😁😁

پارسال که یه میز توووووپ چیدم از نگاه کردن بهش کیف میکنم خودم😍

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هاسلام  ی مدت تاپیک ساکن بود سنگین الان انگار رونق گرفته شکر خدا تولدت مبارک آریانای هنر ...

سلام عزیزدلمممم ممنون گلم 🤩🤩🤩

منم با سوگند جون موافقم ، همیشه هم گفتم این که تو اوج پولداری بتونی طلا و خونه بخری و خرج خونه برسونی اصلا هنر نیس ، ولی اینکه تو نداری و بی پولی بتونی همه اینکارارو کنی اونوقته که هنر کردی ✋

بله دوست خوب من. منم نظرم همین بوداینجادیگه پرازشوروشوق نبودهرکسی میادیه تیکه طلانشون میدادومیگفت من ...

عزیزم من پولی ک باهاش سکه خریدم قسمتی از رهن خونمون بود....سال قبل خونه را رهن کامل دادیم ولی امسال رهن کم گرفتیم و اجاره را بیشتر گرفتیم..‌. مستاجر قسمتی از رهن حالا برامون واریز کرد و قسمتیش گفت دو ماه دیگه میدم...پولی بود ک روش حساب نکرده بودیم...با خودم گفتم حقوق همسرم که تا دو سه روز دیگه میدن....حقوق خودمم ان شاالله وقتی واریز کردن رو نمیکنم باشه برا روز مبادا😉 پس این پول رهن اگر بمونه بیخودی خرج میشه....همونطور ک قبلا هم گفتم تموم خریدای خونه( مواد غذایی و برنج و شوینده و بهداشتی و خشکبتر و حبوبات و.....سرویس قابلمه استیل و ۷ تا پتو)   و حتی گوشت که اکثرش قیمتهای قدیم بودن را از فروشگاه شوهرم بصورت قسطی ۴ تا ۶ ماهه بدون کارمزد خریدم و هرماه حدودا ۴،۵۰۰،۰۰۰ ت از حقوق شوهرم کسر میشه.....ولی دیگه الان مدت زیادی ک لازم نشده برم بیرون خرید کنم مگر خریدای روزانه مثل نان و میوه و شیر و.....

2728
سلام عزیزدلمممم ممنون گلم 🤩🤩🤩 منم با سوگند جون موافقم ، همیشه هم گفتم این که تو اوج پولداری ب ...

اره عزیزم همونطور که گفتم ماه پیش که مستاجر قبلیمون پاشد چون خونه رهن کامل بود این مبلغ را خودمون باید جور میکردیم و خیلی خیلی زیاد یک ماه بهمون فشار اومد ودر مضیقه بودیم...حالا هم که به لطف خدا طبق میل خودمون اجاره رفت نخاسم الکی حیف و میل بشه...و صلاح دونستم ک قسمتیش پس انداز بشه ان شاالله در اینده بدردمون بخوره وگرنه اگر ادم بخاد یکم شل بگیره و هرچی خاس بخره که پولی نمیمونه فرت و فرت تموم میشه

دوستای قشنگممممم بازم ممنونم از همتون که همیشه به من لطف داشتین 🙏😘😍

خب من بگم که بازم خدا مث همیشه قربونش برم به من لطف داشت و من و تنها نذاشته و از همه جا واسم میرسونه 🤩🤩🤩

من عکس همین میزی که اینجا فرستادم و فرستادم واسه پیجی که ازش ظرفامو خریدم چون یه مسابقه گذاشته بود که با وسیله هاتون یه میز خوشگل بچینید و بفرستید ، منم نفر اول شدم 💃💃💃

جایزه اش هم ۱۰۰ هزار تومن بن تخفیف بود😁

که قراره برم اندازه همون پول یه ظرفی بردارم ازشون ...

الانم دیدم کارتم خالیه خالیه ، نه شارژ داشتم نه بسته ، دلمم پیش شما بود که بیام تاپیک ، دیدم ایرانسل دو گیگ نت رایگان داد 🤩😂

خدارو صد هزار مرتبه شکررر واسه همه این چیزا و مخصوصاااا سلامتی🙏🙏🙏🤩🤩🤩

اره عزیزم همونطور که گفتم ماه پیش که مستاجر قبلیمون پاشد چون خونه رهن کامل بود این مبلغ را خودمون با ...

آره گلم وقتی که دستت پوله باید به فکر روزای سختتم باشی دیگه ، البته ان شاءالله که هیچوقت روزای سختی واسه آدم پیش نیاد ولی بازم زندگی بالا و پایین داره دیگه ...

منو همسرمم تصمیم گرفتیم اگه خدا بخواد و کمکمون کنه تا چندماه دیگه ان شاءالله سهم ماشین سنگینمون و بفروشیم و یه وام ۲۰۰ تومنی بگیریم و با پس انداز و فروش طلا و حتی اگه لازم شد فروش سواریمون یه ماشین سنگین ۶دنگ بخریم واسه خودمون و دیگه از شراکت راحت شیم 😍😍😍

من دلم خیلی روشنه که خدا بازم مث همیشه تنهامون نمیزاره و کمکمون میکنه که اینکارو کنیم 🙏🙏🙏

خانما یکی دیگه از روش های صرفه جویی من اینه ک الان که فصل انار هس پدر و پدر همسرم باغ انار دارن و ماهم میوه مون فعلا انار هس و ابش هم میگیرم برا بچه هام ک‌ ابشو بیشتر دوست دارن .بنابر این فعلا میوه دیگه ای نمیگیرم تا انارا تموم بشن😉

عزیزم وام ۲۰۰ تومنی از کجا میگیری؟

عزیزم ما قبل عید حدود ۶۰_۷۰ تومن پول دستمون میاد میخوابونیم حساب از مهر ایران ۴ماه بعدش تقریبا ۵۰ تومن وام میگیریم ، 

یه دوست عزیزی هم اینجا گفتن چون همسرم راننده اس و ماشین سنگین داره بانک رفاه فکر کنم ۱۵۰ تومن وام میدن ...

عزیزی که اینو به من گفتن میشه دوباره واسم توضیح بدن؟؟؟

فکر کنم الهه جون بود 😍🙏

آره گلم وقتی که دستت پوله باید به فکر روزای سختتم باشی دیگه ، البته ان شاءالله که هیچوقت روزای سختی ...

عزیزم شما عالی عستید

من واقعا از خوندن پستاتون لذت میبرم❤

تقریبا خیلی وقته تایپیک رو میخونم،واز پستای شما و یه کاربر قدیمی بود تبسم فک کنم خیلی لذت میبرم

میخواستم بهتون پیشنهاد بدم که به این هنرتون به چشم یک شغل نگاه کنید مثال برای تزئینات تولد و ... 

خانما یکی دیگه از روش های صرفه جویی من اینه ک الان که فصل انار هس پدر و پدر همسرم باغ انار دارن و ما ...

منم امشب اناردون کردم دونه ها۱۳کیلوشدندمیخوام نمک وآویشن بزنم و بزارم خشک بشن 

سلام عزیزمممم  چقدر با پیامت خوشحال شدم خداروشکررر 😍😍😍 قربونِ خدا برم هیچوقت بنده هاشو ...

قربون تو برم من .خداروهزار مرتبه شکر .واااقعا بزرگه ومهربون .بنده هاش و لنگ نمی‌ذاره❤️❤️🥰

سلااام دوستان چرا نیستین؟؟؟؟🤔🤔🤔 من قول داده بودم عکس میز تولدم و کیکمو و بزارم الوعده وفا 😁 ای ...

و چقددددر زیبا و کدبانو .انشالله بهتررررین روزهای زندگیت رو در پیش داشته باشی و امسال حتما یه خونه خیییلی بزرگ بگیری و بی دغدغه زندگی کنی کنار همسر و پسر نازنینت

2706