2737
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846933 بازدید | 43008 پست
سلااام دوستان چرا نیستین؟؟؟؟🤔🤔🤔 من قول داده بودم عکس میز تولدم و کیکمو و بزارم الوعده وفا 😁 ای ...

سلام گلم خیلی خیلی مبارکه تولدتون انشالله که ۱۲۰ساله بشی 😍🤩🥰😘🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳هم با سلیقه هم پر انرژی...با شادی شما ماهم شاد میشیم .انشالله خیر و خوشی تو زندگیت سرازیر بشه والبته همه دوستان این تاپیک

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
اینجا چه خبره دقیقا؟؟میشه توضیح بدین؟

تاپیک مدیریت هزینه هست از اول وقت بزاری بخونی خیلی به درد میخوره کلی انگیزه میگیری وهمش کاربردی هست باتوجه به شرایطت البته 🙋‍♀️

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلااام دوستان چرا نیستین؟؟؟؟🤔🤔🤔 من قول داده بودم عکس میز تولدم و کیکمو و بزارم الوعده وفا 😁 ای ...

سلام عزیزم تولدت مبارک باشه انشالله 120 ساله شی، کیک وچیدمان وانتخاب رنگت رنگ پاییزعالیه خلاصه سلیقت وشم هنریت بیسته احسنت به شما، حتمادرزمینه های هنری ادامه بده چون استعدادشوداری    

گاهی میام‌ این‌تاپیک و میخونم  دورا دور شما رو میشناسم خانم‌پر انرژی و با سلیقه ای  هستید ...

واااای ممنون عزیزم شما به من لطف دارید😍😍😍

خیلی خیلی ممنون از تبریک و دعای خوبت قشنگم🙏💜

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2728
سلام گلم خیلی خیلی مبارکه تولدتون انشالله که ۱۲۰ساله بشی 😍🤩🥰😘🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳هم با سلیقه هم پر ...

قربونت برم من که عزیزدلممممم ممنون😍😍😍😘

ان شاءالله ، همچنین شما و همه دوستانِ عزیز😍

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام عزیزم تولدت مبارک باشه انشالله 120 ساله شی، کیک وچیدمان وانتخاب رنگت رنگ پاییزعالیه خلاصه سلیقت ...

سلام قشنگ جانممممم ، ممنونم عزیزم نظر لطفته🙈🙈

من عاشق ابنجور کارام واقعا آرامش میگیرم با این کارا ، حالا لباسمم دقیقا همین رنگه خودم دوختم اونم ، پارچشم از طرف مامانم بود😍

اتفاقا به شدت به کارهای هنری علاقه دارم ، و اگه خدا بخواد میخوام به آتلیه های شهرمون بسپارم اگه کیک نمدی و اینجور چیزا خواستن واسشون درست کنم دیگه ان شاءالله که کارم بگیره🤩

دوستای گلم قصد من از عکسا پُز دادن نبوداااا ، فقط خواستم بگم با کمترین هزینه میشه بهترین میزارو بچینی و پذیرایی کنی ، من هرچی که خونم داشته باشم با همونا بهترین میز و با اندکی سلیقه فقط میچینم و تعریف از خودم نباشه همه هم عاشقش میشن ، الان دوتا عکس میزارم که دو روزِ مختلفه که واسه عصر مهمون داشتم و من دقیقا هرچی که خونه داشتم با همونا پذیرایی کردم ، 

مثلا یه روزش و تخم مرغم کم بود یه کیک شکلاتی با یه تخم مرغ درست کردم ، یه روزش و تخم مرغ داشتم کیک زبرا درست کردم که تخم مرغ بیشتری میخواست ، فقط حوصله و علاقه و سلیقه میخواد ...

من نه هیچ کلاس شیرینی پزی و کیک پزی ای رفتم نه دوره ای دیدم ، فقط یه پیج اینستا دارم از اون فیلمارو نگاه کردم و درست کردم هیچکسم باورش نمیشه😍😍😍

اینارو هم گفتم چون تاپیک مدیریت هزینه هاس بالاخره شاید بدرد کسی بخوره ...

راستی دو تا کاری هم که کردم و خیلی خوشم اومد و صرفه جویی بود بگم 😁

اول اینکه ریملم و عید خریده بود بعد ۳ماه دیدم خشک شده منم چندتا قطره گلاب ریختم توش و تکون دادم باورتون نمیشه هنوز دارم استفاده میکنم عالی شده ، دیگه مث اولش مژه هارو هم بهم نمیچسبونه و دونه دونه میکنه🤩🤩🤩

دوم اینکه رفتم شیشه پاک کن بخرم دیدم ۲۶ تومنه ، منم گازم صفحه ایه شیشه ای مشکی هرکاری میکردم لک روش میموند ، خودم سرکه سفید و آب و چندقطره مایع ظرفشویی ریختم تو جای شیشه پاک کن و تکون دادم خوب ، به هرجا بزنی برق میندازه ، گازم و میکنه آینه انقدر که تمیز میکنه 😍😍😍

2738
راستی دو تا کاری هم که کردم و خیلی خوشم اومد و صرفه جویی بود بگم 😁 اول اینکه ریملم و عید خریده بود ...

آریاناجون تولدت مبارک امیدوارم همیشه سلامت باشی. خانم خوش سلیقه ای هستی احسنت عزیزم درسته باکمترین هزینه میشه‌ بهترین باشیم. اون مایع جادویی که درست کردین هم عالیه گازمنم صفحه ای شیشه ای مشکیه هرچی دستمال میکشیدم بازم لکه داشت منم این مایع روخودم به ذهنم رسیددرستش کردم ودیدم عالیه اولین بارهم من تواین تاپیک این مایع رومطرح کردم که بنظربعضیهامسخره اومدوفکرمیکردندازخساست هستش اماخیلی ازدوستان استفاده کردندوگفتندخوب بوده

آریاناجون تولدت مبارک امیدوارم همیشه سلامت باشی. خانم خوش سلیقه ای هستی احسنت عزیزم درسته باکمترین ه ...

قربونت برم عزیزم لطف داری😘😘😘

عهههه راست میگی گفتم انگار اینجا هم دیدم این محلول و درست کردن پس شما بودی😍

منم تو اینستا دیدم کلیپشو خانمه درست کرد ، ترشی گذاشتم از سرکه و آبش اصاف اومد درست کردم خیلیم راضی ام ، دست شمام درد نکنههههه 🤩

اتفاقا خیلی خوبه و ربطی به خساست نداره چون شیشه پاک کنای بیرون چربه انگار ...

وای دختر تو فوق العاده ای. مگه میشه آدم انقد با سلیقه بشه؟؟؟؟ من هنوز عکسای قلکات رو یادمه که چقد زیبا درست کرده بودی. خلاصه که تولدت هزاران بار مبارک امضای خدا پای تموم آرزوهای قشنگت💗💗💗

حسبی الله و نعم الوکیل، نعم المولا و نعم النصیر
آریاناجون تولدت مبارک امیدوارم همیشه سلامت باشی. خانم خوش سلیقه ای هستی احسنت عزیزم درسته باکمترین ه ...

اتفاقا من از رو شما درست کردم و واقعا عالیه. خساست چیه ی جور صرفه جویی و قناعت حساب میشه.

حسبی الله و نعم الوکیل، نعم المولا و نعم النصیر

بچه هابیاییددوباره ازایده هاوتجربیات خانه داریمون بگیم هممون وحتی بچه های کوچیک میدونن که اگه پول باشه میتونن طلایاملک یاهرچیزدیگه ای بخرن امایه تعدادی ازدوستان تازه اومدن توجمعمون وشایدنتونن تاپیک رو ازاول بخونن تعدادصفحات زیاده من بهشون حق میدم چون خودم تاتمامش کردم چشام دیگه میسوخت وازبس که محیط دوستانه وخالصانه بوددلم نمیومدناتمام بزارمش .خلاصه اینکه دوباره شروع کنیم ازتجربیات خانه داری وصرفه جویی ومدیریت هزینه هابگیم باورکنیدمن آنقدرکه ازمدیریت هزینه هالذت میبرم وخانمهاروتحسین میکردم که ازخریدطلالذت نمیبرم چون بنظرمن وقتی پول باشه ماکاربخصوصی نکردیم که لذت ببریم لذت واقعی روکسی میبره که بادرآمدکمترازبقیه بهترینهاروفراهم میکنه. اوایل تاپیک یه خانم بودبنام تبسم چقدرازمدیریت این خانم خوشم میومدکه ازدست ودلبازی همسرم لذت نمیبردم چونکه ماکارخاصی انجام نمیدادیم اماتبسم خانم بامدیریت عالیشون صاحب خونه شدوازنظرمن بااون وضع مالی نسبتاخوبی که دارم خانمهایی مثل ایشون قابل تحسین هستند

اتفاقا من از رو شما درست کردم و واقعا عالیه. خساست چیه ی جور صرفه جویی و قناعت حساب میشه.

بله عزیزم درست میفرمایید اما متاسفانه ماهرکاری کنیم یه عده هستندکه باحرفهای نابجا اعصاب آدم روبهم بریزند.

فصل مرکبات رسیده ومامیتونیم حتی ازپوستشون استفاده کنیم الان لیموتوبازارهست میتونیدازپوست لیموبعنوان یک پاک کننده وجرمگیرقوی سالم استفاده کنید.پوست لیموروبریزیدتوشیشه وآب برزیدروش تاشیشه پربشه بزاریدش یه جای تاریک وخنک تا دوهفته سراغش نریدبعدازدوهفته صافش کنیدوبریزیدتوی ظرف اسپری وشیشه هاوشیرآلات واجاق گازوکاشی وسرامیکهاروباهاش پاک کنیدعطرخوبی هم داره سالم هستش وریه هاتون رو اذیت نمیکنه باپوست پرتقال هم میشه درست کرد🤩😎

2706