2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846925 بازدید | 43008 پست
ممنون عزیزم برا بدو تولد چه سایزی  بگیرم؟

ان شاءالله بسلامتی بدنیا بیاد گلم ...

منم پمپرز میخریدم اوایل ولی بعدش مولفیکس خریدم و یه سال هم مای بی بی ؛ سایز ۱ بخر ولی نه زیاد سعی کن ۲ هم بخری از الان تعداد بالا بخر بصرفه تره..‌

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد ارزون شده...من شوهر ۴ بسته سبزی خرید ۱۸ تومن

ساغر جون سبزی محلیمم ۴۵ تومن شد که روز قبلش نوشتم 

کلا ۷۷ تومن شد که ۱۲ تا بسته شد واسه یک سال ...

سبزیمم ترش واش شمالیه😋

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

خب من دیروز یه روغن جامد ۴ کیلویی خریدم و یکم خوراکی که شد ۱۱۴/۰۰۰ تومن ...

از خرجیه فروردین هم ۲۰۰/۰۰۰ تومن موند که ریختم تو کارتم واسه خرید طلا ...

امروزم ۴ تومن حقوق ثابت و گرفتیم که کرایه خونه و وام خونگی و اینارو دادیم ...

۱/۵۰۰ قسط بانک مونده وسط ماه باید بدیم ...

۱/۳۰۰ هم واسه خرج خونه مونده فعلا ...

حقوق متغییرم معلوم نیس وسطای ماه بیاد دستمون یا آخراش ...

2731
سلام عزیزان خرج اروزم الکل دو لیتری ۸۸ ت سوپری شامل چسب دوقلو,کشمش پلویی, تخم مرغ شانسی پسرم, باد ...

ناااااازي جووووون سلام بيا كارت دارم ..

من كرونا گرفتم شديد امروز روز چهاردهم بود با درگيري ٣٠درصدي ريه هام،بدن درد و نفس تنگي و كلي درد رو رد كردم اما بقدري ضعف بدني دارم ك اصن از جام نميتونم تكون بخورم ببخشيد ولي فقط برا دستشويي رفتن از رختخواب بلند ميشم ،يادمه شما و خانوادتم گفتي كه هنوز هم ضعف داريد بخاطر اين مريضي لعنتي،عزيزم يكم از تجربياتت بهم بگي خيلي ممنونت ميشم حالم خيلي بده اصن،اشتهام خوبه همه چي ميخورم قرص زينك و جوشان ومايعات هم مداوم استفاده دارم ،اگ بشه بگي چيكار كنم چيكار نكنم خيلي ممنونتم 

خانوما از زندگي افتادم حالم داغونه توروخدا دعام كنين 😔 

ناااااازي جووووون سلام بيا كارت دارم .. من كرونا گرفتم شديد امروز روز چهاردهم بود با درگيري ٣٠درصدي ...

ان شاالله بهتر بشی عزیزم

چطوری مبتلا شدید؟ از خونه بیرون میرفتید؟ دور همی داشتید؟ بازار و فروشگاه میرفتید یا...... اصلا متوجه شدید چگونه مبتلا شدید؟ یا اینکه توی خونه بودید همش و بازم دچارش شدین؟ 

ناااااازي جووووون سلام بيا كارت دارم .. من كرونا گرفتم شديد امروز روز چهاردهم بود با درگيري ٣٠درصدي ...

سلام عزیزم، انشاله بلا به دور باشه و هر چی زود تر سلامت بشید

من که هنوز درگیرشم بعد از ۵ ماه ، هنوز ۶۰ درصد بویاییم و چشاییم برنگشته وهمچنان ضعف بدنی هم دارم، با اینکه این کارهایی که میگم رو انجام میدم اما باز هم توانم خیلی کم شده

هر روز بعد از ناهار یه دونه مولتی دیلی و زینک

یه شب در میون سوپ پای مرغ 

چون به مفاصل پام هم ضربه زده هر شب یه استکان آب با یه قاشق دانه چیا استفاده میکنم 

هفته ای یه بار خروس محلی درست میکنم، حتما اگر در دسترست هست بخر  آبش رو بیشتر بذار  توی سوپ ها استفاده کن،اصلا انگار دوپینگ میکنی وقتی میخوری

تا یه مدت اصلا س خ کردنی نخور

بوی عود و اسپند اصلا توی خونه روشن نکن، بخور هم نده چون راه ریه بازه اونجا جا خوش میکنه

آب گرم و دمنوش آویشن و پونه هر روز حتما دو لیوان بخور

الهی به حق همین روز های عزیز هم شما هم همه ی انسان ها از شر این بیماری خلاص بشن

ان شاالله بهتر بشی عزیزم چطوری مبتلا شدید؟ از خونه بیرون میرفتید؟ دور همی داشتید؟ بازار و فروشگاه م ...

قربونت عزيز،من رفتم ختم پدربزرگ همسرم كه اي كاش پام ميشكست و نميرفتم از اون ختم همگي نزديك ٣٠نفر گرفتيم سه نفرشون فوت شدن 

خانوما توروخدااااا جدي بگيرين بلاي خانمان سوزيه اين مريضي بخدا قسم امروز صداي جاروبرقي از واحد بغليمون ميومد باورتون نميشه انقد بااين حالم گريه كردما گفتم يني ميشه منم ي روز قوت ب بدنم برگرده بتونم حتي كاراي خونه رو كه بدم ميومد ازشون رو انجام بدم 😭جون ندارم حتي از جام تكون بخورم حتي ميشينم هم ضعف و سرگيجه دارم چ برسه سرپا وايسادن 😔

2738
سلام عزیزم، انشاله بلا به دور باشه و هر چی زود تر سلامت بشید من که هنوز درگیرشم بعد از ۵ ماه ، هنوز ...

مرسي نازي جون لطف كردي ب مامانم بگم ببينم ميتونه خروس محلي پيدا كنه ما تهرانيم نميدونم پيدا ميشه يا نه اصن بي نهايت ضعف دارم انگار يماهه هيچي نخوردم اويشن و پونه هم همش ميخورم 

امروز دكتر گف اين ضعف تا سه ماه هس😔

سلام عزیزم، انشاله بلا به دور باشه و هر چی زود تر سلامت بشید من که هنوز درگیرشم بعد از ۵ ماه ، هنوز ...

نازی جان منم بویاییم اشکال داشت اما دو سه روزه خدارو شکر بهتر شدم و کاملا بهتر میفهمم بوهارو.گفتی پای مرغ یادم اومد یه مقدار خریده بودم دو سه ماه پیش اما همسرم به شدت متنفره منم درست نمیکردم الانم هست به نظرتون ممکنه فاسد بشه یا تو فریزر مشکلی نداره؟

نازی جان منم بویاییم اشکال داشت اما دو سه روزه خدارو شکر بهتر شدم و کاملا بهتر میفهمم بوهارو.گفتی پا ...

سلام دوست عزیز.نه خراب نمیشه امازودترمصرفش کن که ویتامینهاشوازدست نده انشالله بسلامتی همه عزیزان وطنم مخصوصادوستان خوبم دراین گروه

قربونت عزيز،من رفتم ختم پدربزرگ همسرم كه اي كاش پام ميشكست و نميرفتم از اون ختم همگي نزديك ٣٠نفر گرف ...

عزیزدلم چقدر ناراحت شدم برات

قربونت بشم گریه نکن که بدتر ضعیف میشی

منم ۵ روز بیحال بودم وبدن درد داشتم فقط رفتم دور بلوکمون دور زدم اومدم خونه نمیدونم چی بود اما جونم به لبم رسید تاخوب شدم البته شیاف استفاده میکردم حالم خوب بود اما بدون اون همش ی گوشه افتاده بودم

انقدرتوخونه موندیم ی باد بهمون میخوره مریض میشیم ما

تو زمستونم برف اومد فقط رفتم توبالکن ی عکس بندازم یکهفته گلودرد شدم باد زدبهم😪

استراحت کن ودمنوش آویشن وعسل بخور

ماهم برات دعا میکنیم

برات حمد شفا میخونم اگرلایق باشم

لطفا توخونه بمونید وچیزای مقوی بخور

عزیزدلم چقدر ناراحت شدم برات قربونت بشم گریه نکن که بدتر ضعیف میشی منم ۵ روز بیحال بودم وبدن درد د ...

مرسي قربونت برم من♥️♥️♥️سخت محتاج دعاتونم،انشالله شماهم هميشه سلامت باشيد و تندرست

مرسي نازي جون لطف كردي ب مامانم بگم ببينم ميتونه خروس محلي پيدا كنه ما تهرانيم نميدونم پيدا ميشه يا ...

انشاله حالت بهتر میشه، روحیه تو نباز، بدتر میشی، کجای تهران هستی؟ برات سوپ و غذا درست میکنم میفرستم ، بیا درخواست دوستی مو قبول کن ، تا اونجا که بشه کمکت میکنم، ایشاله بهتر میشی

نازی جان منم بویاییم اشکال داشت اما دو سه روزه خدارو شکر بهتر شدم و کاملا بهتر میفهمم بوهارو.گفتی پا ...

خدا رو شکر که بهتر شدی

همسرم و پسرم فقط ۵ روز حس بویایی و چشایی نداشتن ، ولی بعدش خدا رو شکر خوب شدن، من همینجوری موندم

پای مرغ توی فریزر خراب نمیشه، اصلا بهش نگو توی سوپت پای مرغ ریختی بذار کاملا عصاره اش توی سوپ در باد بعد پای مرغ رو بنداز دور، فقط طعم عالی به غذا میده، متوجه نمیشه، راستش خودمم چندشم میشه ولی خب سلامتی مهم تر از این چیزاس

خب منم چالش خرج نکردن تا پنجشنبه رو با موفقیت گذروندم

اومروز خریدام اینا بود

شیر دو کیلو ۱۴ ت

روغن هسته زردآلو و روغن سیاه دانه ۱۴۵ ت

نخودچی و کشمش ۹۲ ت

قلک مخفی ۲۰ ت

2706