2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2845715 بازدید | 43008 پست
مرسي عزيزم چرا گلم قيمت ميگيرم هميشه،ولي روزانه تغيير ميدن،جايي كه به نظرم كيفيت و قيمتش بيشتر بود ...

بله درسته.ولی باز هربار میرین برای خرید چندجا قیمت بگیرین.چاره دیگه ای نیست.جوری شده که نه راه پس داریم نه راه پیش.ان شاالله روزی همه افراد این تاپیک پر برکت باشه و بتونن از پس مخارج بر بیان.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام،سلام

ان شالله ک ایام بکام باشه❤❤❤

بچه ها من امروز رفتم پارسیان بخرم 

بعد با پولش ک سیصد تومن یه جفت گوشواره ی حلقه ای خیلی کوچولو خریدم،برا سوراخ دوم گوشم😊خیلی حال داد😅😅

بعضی وقتا بجا پارسیان طلایی ک بشه استفاده کردو خردی هم خوبه

بچه ها من از خیلی قدیم دوتا پارسیان داشتم

این عیارشون که نوشته چطوریه؟

یکیش نوشته عیار ۱۸،  ۱۰۰ سوت

یکیش هم نوشته عیار ۷۵۰ ،  ۲۰۰ سوت

اینا چقد میشه حدودی؟

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
2728

خانوما چند وقت پیش یکی از خانم های همین تاپیک نوشته بود که تو گوشت چرخ کرده گوشت بوقلمون قاطی میکنه

من قبلا بوقلمون تو خورشت استفاده کردم،خیلی خوب میشه گرمم هست و مفیده

این با. رفتم قصابی یه کیلو چرخ کرده گرفتم و یه سینه بوقلمون که شد 2 کیلو، که برام فیله کرد و قسمت های استخون دارشو برداشتم برای خورشت یا ابگوشت، چون ما چربی تو ابگوشت اصلا نمیزنیم

خلاصه یه کیلو چرخ کرده و یه کیلو سینه بوقلمون با هم چرخ کرد قصابی برام. باهاش ماکارانی و عدس پلو پختم عالی شد. خیلی خیلی بهتر از گوشت چرخ کرده فروشگاهیه که معلوم نیست چی توشه

فکر نکنید بوقلمون بده، امتحان کنید خوش طعمه تو غذا

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....

سلام خانم ها،خوب هستين؟

دقيق نميدونم قانون اين تاپيك چيه،فقط ديدم گاهي خريدها رو گزارش دادين،چيز ديگه اي هم هست به من بگين لطفأ.

من ديشب رفتم خريد فقط هم چيزهايي كه لازم بوده خريدم:

٢كيلو گوشت گوساله براي چرخي،بستني،شير،شير كاكائو،پنير،شامپو،فلافل،كباب لقمه:٣٩٠🙈

پرتقال ،نارنگي،سيب،موز،سيب زميني،پياز،خيار،كاهو،:٧٤

تازه از هركدوم كم برداشتم ولي بازم زياد ميشه،فكر كنم خريد فروشگاهي تا ماه ديگه نبايد برم،تخم مرغ هم يادم رفته بخرم

سلام خانوما من دیروز یه پلاک ون یکاد خریدم ۹۰۰ تومن 

....شایدحدود یه سال دیگه طلاهامو برای تکمیل خونمون دادم شایدم نه‌....ولی تااونجایی که سعی دارم نمیدم😊😊😊خدایا کمکمون کن بتونیم خونمون رو تکمیل کنیم.خدایا همه صاحب خونه بشن.....خدایا شکرت

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
سلام خانم ها،خوب هستين؟ دقيق نميدونم قانون اين تاپيك چيه،فقط ديدم گاهي خريدها رو گزارش دادين،چيز دي ...

صفحه 1108 خلاصه تاپیک هست.بعضی از دوستان که گزارش خرید مینویسن به این علته که اگه جایی زیاده روی یا کم کاری کردن یا چیز غیر ضرور خریدن و خودشون متوجه نبودن بچه ها گوشزد کنن.

سلام خانم ها،خوب هستين؟ دقيق نميدونم قانون اين تاپيك چيه،فقط ديدم گاهي خريدها رو گزارش دادين،چيز دي ...

با توجه به شرایطتون که گفتین من درمورد خریداتون باید بگم خریدن کباب لقمه و شیر کاکائو اضافه بوده.اولا از نظر سلامتیش دوما میتونین تو خونه درست کنید سوما باتوجه به شرایطتتون خریدش واجب نبود.☺همین چیزای کوچیک و گاهن غیر ضرور و ناسالم اخر ماه کلی هزینه میره پاش.مثلا کاربر نازی قبلا هر ماه کلی پول تنقلات ناسالم میدادن اما الان همون پول هر ماه یه سکه پارسیان میشه.☺من خودم این ماه هیچ خوراکی برای پسرم نخریدم بجاش پولشو انداختم قلکش.حالا مثلا خیلیم براش نمیخریدما در حد 50 تومن.یه چندتا خوراکی کوچیک باباش خرید همون کافیه.تصمیم دارم امسال با پول قلکش براش لباس تهیه کنم به خودشم گفتم که یاد بگیره هدف از قلک فقط پول جمع کردن نیست.

با سیصد تومن گوشواره خریدی؟؟؟؟؟؟ کجا زندگی میکنین

عزیزم خیلی ریزن،از اون حلقه ای بچگانه ها با کمتررین وزن،

ولی خوبیش اینه دارم ازشون استفاده میکنم و خب این مدلا اجرت زیادی ندارن و برای پس انداز هم خوبن،

برا کسایی ک به پارسیان اعتماد ندارن یا تو شهرشون پارسیان خیلی خواهان نداره!!!

با توجه به شرایطتون که گفتین من درمورد خریداتون باید بگم خریدن کباب لقمه و شیر کاکائو اضافه بوده.اول ...

مرسي عزيزم از توضيحت،آره بايد ماه ديگه اينارو نخرم و اگه بشه دخترم رو راضي كنم شير كاكائو خونگي بخوره خيلي خوب ميشه چون نميخوره،پيشنهاد قلك هم خيلي خوبه بايد انجام بدم،مرسي

۲تا نوشابه ۲تا دلستر ۲تاسویا ۱ماکارونی ۲تا ویفر ۳تا آدامس،گردو،ذرت دون شده،مرغ،پای مرغ،جگر،نیم کیلو نایلون فریزر و دستی کلا شده۲۳۲تومن.

این خریدارو خودم انجام دادم خوبیش این بود اگه همسرم میخرید گرونتر از این میشد چون من این خریدامو از عمده فروشا که ارزونترت خریدم.

اما بدی این خریدم و تجربه ای که به دست آوردم این بود که گردو و پسته و ذرت و امثال این چیزا که میشه تو فصلش به قیمت خیلی مناسبی تهیه کرد نگه ندارم گرون بخرم،ذرت دون شده ۲۵۰ گرم ۲۰تومن خریدم گردو رو هم نگم بهتره قیمتش خیلی افتضاح بود ولی اگه عمری باشه سال آینده حتما حتما از این تجربم خوب استفاده میکنم،مقداری از خریدمم موند که نتونستم برم قرار شد مامانم فردا برام بخره بیاره.

۲۰۰تومنم یکی از اقساط واریز شد.

2706