2733
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846873 بازدید | 43008 پست
خیلی خوشحالم که تو این تاپیک میبینمتون. ممنون از اطلاع رسانیتون. دوستانی که طلا خریدید خیلی خیلی مب ...

ممنون، یکی از خانمها که مثل خودتون به من لطف دارن آدرس اینجا رو دادن.

آقا هستم 🍁 WLF
سلام دوستان،من دو تومنی پول دارم که چهار ماه دیگه لازم دارم به نظرتون طلا بخرم یا نقد بمونه؟

سکه بنظرم بد نباشه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان گل و مدیر؛ خدا قوت...خوبین🌞🌝

زندگی جاری است....

خرج اینروزام؛ یه نیم تنه لباس زیر طور برای من که تو خونه اهل س و تین بستن نیستم😁۴۵ چوب آب خورد

دو تا فرفرک برا پسرام ۸

سه تا لیوان سفال ۲۱

فنری کردن کتابای پسرم ۱۲

۲۳ اتوشویی

دیروز خرجم صفر بود...تا باد چنین بادا😄

اها راستی یه شل رب و یه پک دستمال کاغذی به قینت کارخونه که شد حدود ۱۵۰

نصف دیگه ی حقوقمون رو نریختن و از پول قسط خونه داریم خرج میکنیم...خدا کنه تا فردا بریزن...وگرنه شاید مجبور شم تننها پس انداز مخفیم یعنی اون پارسیانی که ماه پیش خریدمو رو کنم😞 آخه طاقت دیدن نگرانی شوهرمو ندارم البته اون ایمانش از من خیلی بیشتره😍💚💙

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

سلااام دوستان 

منم امروزم خرجم زیاد شد 🙊

فروشگاه  ۱۹۱/۲۰۰

ویزیت دکتر و دارو   ۸۷/۷۰۰

لیمو شیرین و سیب و گوجه   ۳۷/۰۰۰

کرایه تاکسی  ۱۵۰۰

واقعاخیلی گرون شده من فروشگاه فقط واسه پسرم خوراکی خریدم یکم با دستمال و روغن و نوار بهداشتی شد انقدر 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

سر راه طلا فروشی هم رفتم گفت الان بخوای پلاک زنجیر و بخری ۲ میلیون میشه ؛ خداکنه تا آخرماه طلا خیلی بالانره بتونم بخرم چون من ۲/۴۰۰ دارم فقط که ۲ تومنش وامه آخرماه به اسمم درمیاد ...

واقعا با این قیمتا انگیزه ای نمیمونه واسه پس انداز که 😔😔😔

ما میخواستیم ماشین ثبت نام کنیم هنوز هیچی نشده ۵۰ میلیون رفت رو ماشین که 😭😭😭

خانما بنظرتون ماشین ثبت نام کنیم اشتباهه ؟ چون موقع تحویل قیمت روز باهات حساب میکنن صد در صد میفته تحویلش تو یه فصل دیگه که گرونش میکنن ؛ 

میخواستیم ۲۰۷ بنویسیم که از ۱۲۰ شد ۱۶۰ ؛ الان میتونیم فقط پرشیا یا ۲۰۶ صندوقدار بنویسیم ؛ اونم اگه قرعه کشی نباشه چون اونجوری میدونم شانس نداریم به اسممون دربیاد ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2731
سلااام دوستان  منم امروزم خرجم زیاد شد 🙊 فروشگاه  ۱۹۱/۲۰۰ ویزیت دکتر و دارو   ۸۷/ ...

ثبت نام کنید بهتره حتی اگه قیمت روز باشه از بازار خیلی ارزونتر در میاد

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   
سلااام دوستان  منم امروزم خرجم زیاد شد 🙊 فروشگاه  ۱۹۱/۲۰۰ ویزیت دکتر و دارو   ۸۷/ ...

سلام نه ان شاا... تا آخر ماه بتونی طلاتو بگیر ی نهایت سبک تر بگیر در مورد ماشین هم تو قرعه کشیش ثبت نام کنید شاید در اومد اگر هم گرون تر شه ماشین از بازار ارزون تر پاتون میفته بهتره

سلام دوستان عزیز.خداقوت.روزی هاتون پربرکت تنتون سلامت.اراده هاتون پایدار😀 امروز یه سکه 700 سوتی خر ...

سلام مبارک باشه ،منظورت سکه پارسیانه؟چند خریدی؟

تا خدا هست به عالم چه نیازست 
2738

سلام آقای تورنتو، چقدر خوب که به این تایپیک اومدین

دوستان عزیز،  آقای تورنتو میتونن توی خرید طلا و پس انداز با طلا بهمون خیلی کمک کنن، اگر سوالی دارین از ایشون حتما بپرسین

من برای آخر هفته مهمونی دارم ، عصر میرم برای خرید ، میام گزارش میدم

تایپیکی هم که هانای عزیز معرفی کردن عالیه همه نکات آرشیو شده

سلام به همگی خوبین

من ی تازه واردم.  یعنی ۳۰۰ صفحه از تاپیک قبلی و خوندم بعدش فک میکردم تاپیک مال سه سال پیشه و دیگه فعال نیس نمیدونستم ادامه داره هنوز

خیلی خوشحالم که ادامه داره آخه دوس داشتم تو جمعتون باشم..

خب اینم درآمد و مخارجمون..

خودم که خانه دارم و باردارم فعلا😉

شوهرم ماهی میانگین ۴۵۰۰ حقوقشه.

خونه نداریم ولی تو فکرش هستیم .ماشینم ی پراید داریم . 

۱۶۰۰ قسط وام ازدواجمون..

۲۵۰ وام خونگی....۱۲۰۰ هم که وام های دیگه داریم مثل بیمه ماشینو

وو ی چندتا وام دیگه....بعضی ماه ها ۱۵۰۰ دست خودمون می مونه بعضی وقتا بیشتر بعضی وقتا هم حتی کمتر از یک تومن......ولخرج نیستیم ولی اصلا مدیریت هزینه نداشتم...الان از اول ای ماه تصمیم گرفتم هزینه ها رو خودم مدیریت کنم....

به کمک شماها ایشالا که بتونم 🤩✋  

آقا تورنتو فقط سکه یک گرمی رو پیشنهاد میدن😐

نه بابا شایعه است 😁 هرچی میتونید بخرید، مهم اینه که یک حرکتی بکنید. اگر شما امروز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومن داشته باشید، من بهتون پیشنهاد می کنم که بین سکه گرمی و پارسیان، گرمی رو انتخاب کنید. ولی اگر مثلا ۵۰۰ هزار تومن داشته باشید، خرید سکه پارسیان خیلی بهتر از اینه که پولتون رو نقد نگه دارید.

آقا هستم 🍁 WLF
2706