2410
2553
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2843616 بازدید | 43008 پست
بچه ها پودر کیک آماده ها میصرفه؟

از نظر من نه.چون مواد نگهدارنده هم داره.و باید یه چیزایی هم خودتون اضافه کنید.خب از اول خودتون مواد بریزید بهتره و سالمتره.قیمتشم مناسب تره.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
چطور تا اخر ماه با ۲۰۰ سر میکنی؟ب منم یاد بده لطفا

اگه به من بود که دهم ماه میگفتم تا آخر ماه فقط ۲۰۰ تومن برامون مونده، اما این تایپیک توی مدیریت خرج خیلی بهم کمک کرد

الان من هر آنچه که بخوام توی خونه دارم، از تنقلات تا مواد غذایی، اصلا نیاز نیست برم فروشگاه یا سوپری، فقط خرج روزانه نون داریم، حالا اگه خرید کفش پسرمم نبود همین پول هم دیگه خرج نمیشد خب اما باید یه چیزی هم بذارم روش تا یه کفش دیگه بگیرم البتا تا باشه از همین خرجا باشه، ، این ماه به خاطر این کرونای لعنتی حقوق همسرم نصف شده بود برای همین کمی قناعت کردیم توی خرج، اما با این حال هم کابینت ها پره هم یخچال و فریزر و اول ماه یه پس انداز هم داشتیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به  نظر  من  هم  نمیصرفه

خودت  درست  کن  خیلی  هم لذت  بخشه...

من خودم  هر وقت  مهمان  داشتیم  باید میرفتیم  شیرینی  میخریدیم  یا کیک اماد(الانم  که گرون  شده)

با چند بار سعی و خطا  الان  یاد گرفتم  و خودم  کیک درست  میکنم  با کمتر از هزینه قبلی  کیک بزرگتری میشه

من معمولا خودم همه مواد رو میگیرم و کیک میپزم، اما چند باری هم از پودر های کیک استفاده کردم، الان خیلی گرون تر شده فکر کنم ۱۶ تومن شده، اما خب زمانی که خیلی کار داشته باشم مخصوصا مهمون بخواد برام بیاد همیشه از اون ها استفاده میکنم چون سریع آماده میشه، اصلا طعمش فرقی نداره، البته من فقط وانیلی و نارگیلی استفاده میکنم، اینا مواد نگهدارنده نداره، اما بقیه طعم ها داره،

2456

سلام من خیلی عقبم نمی‌دونم آخرین پستم کدوم بوده که بعد اون بخونم

ما امسال سال خیلی مسخره ای داشتیم تازه داشتیم بعد از بحران شوهرم به خودمون میومدیم وشوهرم رفت شرکت با اینکه حقوق کم بود اما راضی بودیم که دخترم دستش از دو جا شکست صبح روز بعدش شوهرم تو شرکت مچ دستش زیر دستگاه موند وشکست یه هفته بعدش پدرشوهرم کورنا گرفت وفوت شد دیگه ده روز شهرستان بودیم شوهرم کارش وتقریبا از دست داد البته اینم بگم حقوق کم بود چون حق اولاد نداشتیم روزی ۱۴تومن کرایه ماشین میداد الان که کرایه گرونترم شده ،،خودمم وضعیت روحیم داغون شده بود چون شوهرم واقعا دیگه ظرفیتش پر شده بود وتقریبا افسردگی گرفته بود تکلیف خواهر ومادرشم معلوم نبود،،،،اما پدرش قبل مرگش به برادر شوهرم زنگ زد بود و شوهرم وبهش سپرده بود دیگه برادر شوهرم دوباره با شوهرم صحبت کرد آورد پیش خودش حقوق روزی ۱۲۰تومن میده فعلا هم مادرش اصلا راضی نشد بیاد تهران قرار بمونه همونجا اینا بهش ماهیانه بدن فعلا ما قرار ماهی ۳۰۰بدیم البته اینم بگم همه چیز فعلا معلوم نیست چون شوهرم با داداشاش از پدری یکین مادرشوهر فقط مامان شوهرم میشه و الان یه داداشش لج کرده و داره اذیت می‌کنه فعلا که اینجور پیش می‌ره تا ببینیم آخرش چی میشه،،

خب ما خدارو شکر تازه داریم به خودمون میایم اگه انشاالله دیگه کسی نمیره،،شوهرم خیلی حالش خوب شده الان من ۱۲۰۰پس انداز کردم امروز هم واسه آشپزخونه و حموم شیرآلات خریدیم چون خیلی قدیمی و داغون بودن دخترم یه قولک گذاشته روزی پنج تومن میندازه توش واسه ابحیشم یه دونه گذاشته روزی دوتومن میندازه توش،،،ماهم تا برج هفت قسط داریم انشاالله بعد اون همه قرعه و قسطامون تموم میشه فقط ماهیانه مادر شوهرم میمونه

سلام من خیلی عقبم نمی‌دونم آخرین پستم کدوم بوده که بعد اون بخونم ما امسال سال خیلی مسخره ای داشتیم ...

سلام تبسم جان، چقدر دلتنگت بودیم، خدا رحمت کنه پدر شوهرت رو ، دست دختر و همسرت چطوره، الان بهتر شدن؟ ایشاله همیشه بهترین ها برات رقم بخوره

سلام دوستان یه سوالی داشتم من از اول ازدواجم همیشه گوشت از خونه پدرم می آوردم البته هزینه اش رو میدادم ولی ازین ماه تصمیم گرفتم گوشت از فروشگاه بگیرم وین مارکت رفتم ولی گوشت‌ها برای آسیای میانه و... بود.اصلا نمیدونم کدوم فروشگاه گوشت خوب گوسفندی داره که برای کشور خودمونم باشه لطفا اگه تجربه خرید از فروشگاه دارید و از تازگی و طعمش راضی بودید معرفی کنید. منظورم فروشگاه های زنجیره ای مثل شهروند و کوروش و... هست. ممنونم

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 
2714
من گوشت را از جانبو می خرم پنج شنبه ها تخفیف داره 

از طعمش راضی هستی؟ چون شوهرم یکم بدغذاست. 

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 
سلام دوستان یه سوالی داشتم من از اول ازدواجم همیشه گوشت از خونه پدرم می آوردم البته هزینه اش رو میدا ...

همه فروشگاه های زنجیره ای گوشت بسته بندی توی اندازه های مختلف داره، همه گوشت های تازه مال کشتار روزه، البته فروشگاه ها اینجور میگن، تعزیرات یه چیزه دیگه میگه

فروشگاه های زرگ یه قسمت دیگه هم دارن که قصابیه، همون جا گوشت خرد میکنه چرخ هم میکنه

سلام خانمای اقتصادی.ما کلید خونمون رو تحویل گرفتیم و داریم یکم داخلش خرج میکنیم.کمد دیواری با مناسب ترین حالت سفارش دادم.مثلا چون الان اوضاع مالیمون خرابه و همه بهم گفتن طلاهات رو نفروش واسه چوب و تخته ، منم منصرف شدم و یکی از اتاقامون گفتم فعلا طبقه نزنه داخل کمد ها.بعدا دستمون باز شد کاملش کنیم.الان تا اخر ماه یه تراول 50 تومنی دارم و بس.کلی خورده خرج هم داریم .برام دعا کنید این روزای سخت رو مدیریت کنم...

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  

عزیزم ان شاءالله روزای خوب در پیش روتون باشه💖 .درمورد کمک به مادر همسرتون میتونم بگم بدون داری بهترین معامله رو با خدا میکنی مطمعن باش هزار برابر عوض خیرش رو میبینی بهترین صدقه ،صدقه به صله ارحام مخصوصا کمک به والدین. فقط خدای نکرده با منت یا بدخلقی نباشه که دل اون بنده خدا آزرده بشه. که مطمعنم شما اونقدر خانمی که هرگز این اتفاق نمیفته🌺

2706