2737
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846955 بازدید | 43008 پست
خرج امروز من ۱۲۰ تومن پول میوه فروشی بود😐حس میکنم خیلی میوه فروشی میریم هر هفته بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ اینا ...

شما ب نظر یا مهمون زیاد دارید یا تعدادتون زیاده یا از جاهای گرون خرید میکنید

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
خرج امروز من ۱۲۰ تومن پول میوه فروشی بود😐حس میکنم خیلی میوه فروشی میریم هر هفته بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ اینا ...

عزیزم رمز دوم کارت همیشه باعث خریدهای غیرضروری میشه ، کارتی که رمز دوم داره رو نباید پر پول کرد ، باید خالی باشه توی مواقع اضطراری بهش پول انتقال داد و استفاده کرد

میوه فروشی من ۵۰ تومنم بدم حرصم میگیره، فقط از تره بار میخرم 

روشمم اینه در هفته دو بار میرم ، یه بار اخر وقت که قیمتا خیلی پایینه ولی خب بعضی از میوه ها تموم شده ، منم اونایی که هست و بدردبخوره رو بر میدارم،  و مثلا فردا صبح میرم اونایی رو که دیروز نخریدم میخرم ( برای خانواده دو نفره ما واقعا جواب داده )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید صد تومن از کجا درامد دارین؟منم دوس دارم دراند داشته باشم

من دانشجو ام یه سری کارای کامپیوتری و اینجور چیزا هست برا همکلاسی هام انجام میدم و هزینش رو ازشون میگیرم 

درآمدش هم متغیره برام

🥰😍😍😉🙃

سلام به همگی 

من از امروز تصمیم گرفتم پس انداز پله ای یا همون هفتگی داشته باشم تا اخر سال که میشه ۲۲ هفته

حالا سوال من از خانم هایی که بلدن اینه که من اگر هفته اول دو تومن بندازم توقلک هفته ۲۲ باید ۴۴تومن بندازم تو قلک؟ ممنون

2731
سلام به همگی  من از امروز تصمیم گرفتم پس انداز پله ای یا همون هفتگی داشته باشم تا اخر سال که م ...

سلام عزیزم ، حتما لازم نیست هرهفته دوبرابر بندازی اگه میتونی که خوبه اگه برات سنگین میشه هفته های اول که مبلغ کمه دوبرابر کن ، ولی اگه دوست داری بندازی اره ۴۴ میشه هفته ۲۲

عزیزم رمز دوم کارت همیشه باعث خریدهای غیرضروری میشه ، کارتی که رمز دوم داره رو نباید پر پول کرد ، با ...

مرسی اره رمز دوم داره کار دستم میده تو‌گروهههای ارزون خرید وسایل هستم فرت و‌ فرت خرید میکنم 😣😣😣

شما ب نظر یا مهمون زیاد دارید یا تعدادتون زیاده یا از جاهای گرون خرید میکنید

دو نفریم از میوه فروشی میخریم من شمالم اینجا هم توریستیه خیلی گرونه میوه بنظرم البته ناگفته نماند هر بار حداقل ۶ مدل میوه میخریم و کلا میوه ها هم همه با کیفیتن خیلی  و لی گرون هستن دیگه🤭🤭🤭کلا انگار میوه میبینم دست خودم نیست کنترل نمیتونم بکنم خودمو😨

2738

خرج امروز؛

۲۰ تره بار و به

میخوام امید به خدا سالاد درست کنم.واسه همین رفتم گل کلم و مخلفاتش رو خریدم که حدود ۲۰ شد.ان شالله فردا میندازم😋

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
سلام من تازه به آخرای تاپیک سفید برفی رسیدم متوجه شدم دیگه قفل کرد اینجا راه اندازی شده میشه خلاصه ا ...

سلام عزیزم صفحه 1108 رو بخونی تقریبا ی چکیده رو استارتر گذاشته بعدشم خواستی این تاپیک رو سیو کن ک هر وقت اومدی سایت مطالب بچه هارو ک جدید میزارنو بخونی

دو نفریم از میوه فروشی میخریم من شمالم اینجا هم توریستیه خیلی گرونه میوه بنظرم البته ناگفته نماند هر ...

خب دیگ حداقل 6 مدل همینه دیگ خرجت میزنه بالا .منم دونفریم تا الان ک میرفتم از بازارروز ها خرید میکنم مثلا امروز ی مقدار موز خریدم فقط چون داخل یخچال انار و انگور و سیب هم داشتیم ک تا یک هفته حتی بیشتر کافیه برامون روزی یکی از هرنوع میخوریم دیگ بیشتر جا نداره شکممون😄☺

سلام به همه 🙋🏻‍♀️من حساب کتابای مهرو انجام دادم فکر میکنم کم خرج ترین خانواده ما بودیم.البته باید بگم که ما قبض برق و آب و اجاره خونه نمیدیم همشونو پدرشوهر لطف میکنن میدن برنج و گوشت و میگو و حبوبات و اینا رو هم توخونه داشتم فقط دو کیلو مرغ خریدم و خرید روزانه ی لبنیات و میوه و سبزیجات بنزین و یکم خرجای متفرقه .۳۰۰ تومن هم قسط قرعه کشی دادم.خرجی خونه بدون قرعه کشی ها:۶۳۸۰۰۰ تومن.درامد خودم از فروش کیک:۹۴۵۰۰۰ هزار🤓

واسه هرچی که دادی؛هرچی ندادی شکر🧡❤

من یه مشکلی که دارم اینه که درسته که خرجای خونه رو میتونم تا حدودی مدیریت میکنم اما پس انداز اصلا نمیتونم اصصصلا .یبار قلک گذاشتم یه هفته‌ بعد پارش کردم گفتم ببینم چقدر توشه.توی بطری گذاشتم یکم که پول لازم شدم از سر بطری اوردم بیرون☹️ الانم دارم میریزم پشت کمدم که نتونم بهش دست بزنم ولی میدونم که دو سه روز دیگه میرم سروقتش😪برای ترک این عادت چیکار باید کرد؟شما چجوری خودتونو کنترل میکنید به پس اندازتون دست نزنید

واسه هرچی که دادی؛هرچی ندادی شکر🧡❤
2706