2726
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2846099 بازدید | 43008 پست

این تاپیک واقعا به دربخوره لطفا یه نفر منم لایک کنه

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خانوماااا

اینم مخارج مهر ماه ما 👇

قسط و وام و اجاره و  ۱/۷۶۰/۰۰۰
بیمه موتور ۴۰۰/۰۰۰
خرید فروشگاهی ۲۰۰/۰۰۰
گوشت ۹۵/۵۰۰
سوپری ۸۶/۲۰۰
لبنیات ۴۰/۰۰۰
میوه و تره بار ۱۰۲/۷۰۰
متفرقه ۸۹/۷۰۰
مای بی بی و سرلاک ۱۵۱/۰۰۰
قبض ها ۱۲/۹۰۰
آتلیه ۲۰۰/۰۰۰
شارژ و نت ۷۰/۰۰۰
پسته و فندق ۸۵/۰۰۰
پاکت ها ۵۵/۰۰
لباس و پارچه ۹۵/۰۰۰
شهریه باشگاه ۴۰/۰۰۰
کرایا تاکسی ۱۰/۵۰۰
صدقه ۵۰۰۰
جمع کل :   ۳/۴۹۸/۵۰۰

ما این دوماه حقوق متغییر نداریم و مجبوریم با همین حقوق ثابت سر کنیم که یکم سخته ولی شکررر میگذره 😍😍😍

البته حقوق این دو ماه و یه جا میگیریم ۶_۷ ماه دیگه ولی اگه  خدا بخواد یه ۳۰_۴۰ تومنی میشه و ارزش داره الان سختی بکشیم یکم ...

آبان هم باید با ۳میلیون سر کنیم احتمالا ...

من این ماه نتونستم پولی تو قلکا بندازم فقط تو قلک ۵۲ هفته انداختم و ۹۰/۰۰۰ تومنم از دستمزد خیاطیم و انداختم تو قلک قر و فرم 😁😁😁

امروزم ۲۵/۰۰۰ تومن انداختم قلک ۵۲ هفته(هفته سیزدهم)

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

سلام  دوستان 

من اولین باره میام اینجا 

خیلی خوشم اومد از این تاپیک 

صفحه های مهمش کجان؟ من نمی دونم باید چکار کنم و از کجا شروع کنم. نصف چیزای اینجا رو هم نمی دونم چیه قلک 52 و اینا 

کمی راهنمایی ام می کنید لطفا

بچه ها کمکم کنین با هزار وام و صرفه جویی ۸ تومن دارم به نظرتون طلای مستعمل بگیرم که نمیتونم استفاده ...

سلام عزیزم 

طلای نو اجرت و... زیاد داره 

اگر می تونی نو نگیر  برا پس انداز صدالبته که بهتر هست

سلام 

من از ابتدای سال کل حقوق دستمه از اردیبهشت فکر کنم مخارج رو دارم مینویسم دیگه دستم اومده هرماه تقریبا چقدر خرجمون هست 

اما این ماه تونستم 10روز بدون خرج داشته باشم که خیلی بهم انرژی داد 

ماه ابان ماه پرخرجیه برامون بدهیامونو باید پاس کنیم😑

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
سلام  دوستان  من اولین باره میام اینجا  خیلی خوشم اومد از این تاپیک  صفحه های ...

سلام عزیزم‌خوش اومدی💐

اگه فرصت و حوصله اشو داشتی از اول بخوون.

اما چکیده خیلی مختصر مطالب رو من توی یه پست صفحه ۱۱۰۸ گفتم.اما میگم دوستان نکات و مطالب مفید زیاد مطرح کردن که خوندنش کمک کننده س.

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

سلام دوستان، دومین قلک رو امروز با ۲۰ تومن افتتاح کردم😎

و اما خرج امروز که فقط خدا کنه تا آخر ماه دیگه نیاز به خرید اینا که گرفتم نباشه

سه کیلو مغز ران مرغ بیشتر استفاده مون از این قسمت از مرغه، فیله یک کیلو، یک کیلو هم گوشت چرخ کرده،۱۸۰ تومن

فعلا که خدا رو شکر فریزر پر شده

۲۰ تومن هم خانه کودک

۱۲ تومن خمیردندون، ۳ تومن پفیلا

میدونین چیه، بعد از دو ماه که با ابن کانال آشنا شدم، تقریبا فهمیدم باید چکار کنم و چجوری بخشی از هزینه ها رو کم کنم و پس انداز و صرفه جویی کنم،  ای کاش زمانی که سرکار میرفتم و حقوق داشتم با این کانال آشنا میشدم، 😢 اونوقت الان کلی حسابم پر از پول بود

این بی  تجربه گی تلخ من از پس انداز منو خیلی عقب انداخت، حالا الان شده هرار تومن هم بندازم توی قلک دریغ نمیکنم

سلام دوستان، دومین قلک رو امروز با ۲۰ تومن افتتاح کردم😎 و اما خرج امروز که فقط خدا کنه تا آخر ماه ...

سلام دوستم .من تقریبا هر روز این تاپیک رو چک میکنم و تجربیات بقیه دوستان رو میخونم 

اما شما ک دوس داری پس انداز کنی میتونی بجای اینکه خمیردندان خارجی بخری ،ایرانیشو بخری دونه ای 3 یا 4 هزار .یا بجای خرید گوشت چرخ کرده ،چندماه یکبار با همسرجان برید کشتارگاه و گوشت ب مقدار بیشتر مثلا ی شقه یا ران یا بیشتر بخرید و ازش گوشت خورشتی ،چرخی،ابگوشتی وچلوگوشت درست کنی بنظرم اینطوری ب صرفه تره و مطمئنتر و تمیزتر.

من طی دوسال ک دارم زندگی میکنم اینطوری خریدای کلی میکنیم ک مناسبتر درمیاد هم گوشت هم مرغ هم چیزای دیگ مثل مواد شوینده ها که اندازه های بزرگ میگیرم و ارزونتر درمیاد.

ببخشید فقط خواستم تجربمو بگم شاید ب درد کسی بخوره

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
2706