2703
2553
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2843584 بازدید | 43008 پست
سلام عزیزم من پارسال این دعا رو خوندم ولی بی اثر بود😔

سلام دوستاونی ک این دعارو گذاشته 

خودش نتیجه دیده

به امیدخدا ان شاءلله هممون امسال نتیجه مثبت ببینیم😍😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

بنامش و درپناهش

امروز حقوق آبانودادن.

همسرم چنبارگفتش تو خیلی پیگیری بذار زیرنظر خودت باش همچی(اینومدیون همه شماهام دوستای گلم🤗)

اجاره و اقساط پرداخت شد پول بنزینو ب کارت جدا انتقال دادیم.یمقدار برای خرجی گذاشتم کنار(فعلا دوماهه تستی داریم اینکارا رو میکنم:۴تاکارت گذاشتم:یکی خرجی‌یکی پس‌انداز‌یکی غ‌ق‌پیش‌بینی‌وماشین یکی‌ام‌بنزین،یمقدارم هرماه کنارمیذارم برای خرید چیزهایی مثل برنجوچای و زعفرانوووو.مابقی خریدهامم حدودی تعیین کردم چقدر لازمه خریدشه،ی برنامه غذاییِ‌هفتگیِ‌حدودی هم نوشتم،البته نه خیلی ریز یه برنامه کلی.هردوهفته ی خرید کلی میکنم و یه سری خریدروزانه)

خرج خودمم:اول اقساطموپرداخت کردم بعدخروجیهای ثابت گذاشتم‌کنار.

حالا بنظرتون مابقیش توی کارتم بمونه که حسابم کارکنه یا توی پاکتهای مخصوص خودشون تقسیم کنم؟

امروز نون و خشک شویی ۱۷۵۰۰

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  حاضری خوردن همیشه پر هزینه ست  من یکی دو بار خودم خیارشور درست کردم واقعا به ...

سلام شب بخير 

عرض كردم قرااار بود حاضري بهشون ناهار بدم مهمون اومد وقت اشپزي نداشتم هميرگر خريدم 

براي خودمون املت در نظر داشتم😀

عزیزم ما هم نگرفتیم فقط چند تا دوست و فامیل خیلی نزدیک و عزیز رو بردیم رستوران ماشینم گل زدیم عکس هم ...

کاملا حرفت درسته اوایل خیلی محکم بودم می خندیدم و رد میشدم الان دارم اذیت میشم از حرفاشون دلم نمیخواد اصلا تو جمعی باشم که همش میخوان تیکه بندازن 

2456

۰سلام عزیزان

خرج دو روزم صفر بود، اما امروز😣

سوپر مارکت:ماست، نون، قند، بستنی، شامپو، مایع لباسشویی، مایع ظرف شویی، تن ماهی، شیر، نوشابه و دلستر، با چند قلم جنس دیگه که یادم نیست۱۹۰ ت

همسری ۳ کیلو گوشت سفارش داده برامون بیارن، امروزم دو کیلو پسته و دو کیلو گردو گفته بود، این ماه میخوام ازش برای خرجی خونه یک میلیون بگیرم، چون گوشت و چیزای دیگه رو خودش گرفت، ماهی هم سه چهار بسته ای داریم، با اون ۲۰۰ هم که رسید دستم فردا برم مرغ و فیله بگیرم

توی این دو سه ماه یک و پونصد میگرفتم ازش، ولی نمیتونستم خریدش رو مهار کنم، باز یه بخشی از خرید رو گذاشتم به عهده خودش، گفتم یک میلیون به من بده

راستی قلکم البته شیشه دلستر که تبدیل به قلک شده کامل پر شده😋😋😋😋 فردا میرم سراغ دومین شیشه

هیچ وقت تا حالا همچین کاری نکرده بودم، تا حالا قلک نداشتم و الان میبینم که چقدر این کار لذت بخشه

از همه شما دوستان به خصوص ساغر جووووون عزیز ممنونم😘😘

حالا دیگه حس خوبم دو برابر شده

ممنونم عزیزم  با توجه به این که همه تحت فشار گذاشتن واسه گرفتن عروسی و هر جا ميرم هزارتا متلک ...

آفرین، بهترین کار رو میکنی، منم عروسی نگرفتم، شوهرم اون زمان سی میلیون داشت، میگفت عروسی بگیریم، منم پامو کردم تو یه کفش که نهههههه، سی میلیون رو گذاشتیم روی پول خونه ای که پیش خرید کرده بود، و الان صاحب خونه هستیم، توی این سه سال هم  خونه مون پولش سه برابر شده، البته بگم الان مستاجریم و اونجا رو دادیم رهن

میخوام بگم سی تومن اگه خرج الکی کرده بودیم هنوز هم صاحبه خونه نشده بودیم

خب دوستان 

منم دیروز پر خرج بود برام

۱۰۰ گردو که شوهر سفارش داده بود 

۲۵ مرغ

۹۵ کفش خودم 

۲۵ شارژ ساختمون 

و شوهرم برای کارش یک ملیون هزینه کرد که ۵۰۰ رو داشتیم دادیم و تا دو هفته دیگه ۵۰۰ باید بدیم 

امروز باید ۲۰۰ کرایه خونه رو واریز کنم که شوهرم نداره من میدم حقوق بگیره ازش میگیرم 

خودمم این هفته فک کنم یه صد تومن درآمد داشتم که هر روز پول انداختم تو قلکام

🥰😍😍😉🙃

سلام ما هم حقوقمون واریز شد این ماه یک تومن دادم واسه برنج، واسه همین یه خورده بهمون فشار میاد منتهی ۴۰۰ت خودم دارم که اگه کم بیاد میارم وسط.توی کارت بچه ها هم پول واسه شهریه و کلاساشون ریختم امیدوارم که به اونا دست نزنم

فقط دیروز ۲۵ت نوشابه و پنیر پیتزا و سس خریدم، ۲۰ت هم خوراکی و بلیط سینمای دخترم.۳۵ت هم بسته اینترنت.

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
2714

چقدر همه چی گرون شده ها پوست کلفت شدیم دیگه واقعا

دیشب همسرم یه دونه حشره کش . یه پنیر و خامه و حلوا شکری خرید شده بود ۵۳ تومن ۴ تا وسیله 

خدا رحم کنه هر بار ادم میره سوپری ۴ تا ضروری روزانه بخره که زیر پنجاه نمیشه با این اوضاع😐

بچه ها کمکم کنین با هزار وام و صرفه جویی ۸ تومن دارم به نظرتون طلای مستعمل بگیرم که نمیتونم استفاده کنم یا یه طلا نو بخرم اخه طلایی که انتخاب کردم اجرتش خیلی زیاده موندم چکار کنن

چقدر همه چی گرون شده ها پوست کلفت شدیم دیگه واقعا دیشب همسرم یه دونه حشره کش . یه پنیر و خامه و حلو ...

متاسفانه همینطوره...

من پریروز یه سوییشرت ورزشی برا پسرم خریدم که یکم جنسش و قیافش بهتر بود و مواد و پلاستیک نبود ،۱۱۰ تومن...بدون هیچ آستری و لایه ای! 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

سلام 

خرج دیروز من 

ذرت ،کالباس ،خیارشور  و سس : ۱۹۴۰۰

بچه ها همیشه الویه درست میکردم به جای دونفر برای ده نفر درست میکردم کلی مواد و وسیله می خریدم،  اما دیشب واسه اولین بار توی سه سال به اندازه درست کردم، شام خوردیم و برای ناهار سر کار دوتاییمون هم موند .

این کارمثبت به لطف عضویت توی این تاپیک هست

ممنونم از همگی

ولی امروز بازم تنبل شدم و خواب موندم بجای بی آرتی یه مسیری رو با تاکسی اومدم 🤕🤕🤕

خرج دیروز

میوه ۲۹۰۰۰

نان۵۵۰۰

شیرینی کربلائی ۲۵۰۰۰

۵۵۰۰۰ چراغ کوچک داخل ماشین

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2706