1351
1341
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 935873 بازدید | 21360 پست

بچه ها جون یک نظر سنجی میخواستم ازتون بکنم اینکه بچه دار شدن خیلی به آدم فشار میاره؟

آخه من و همسرم الان چند سالی هست که ازدواج کردیم و به این نتیجه رسیدیم الان آمادگی برای بچه داریم اما اطرافیانمون خیلی  میترسونن ما رو . میخوام بدونم مگه یک فسقلی چقد زندگی آدم رو تحت الشعاع قرار میده؟ میدونم کلا وارد فاز جدیدی از زندگیمون میشیماا اما میخوام بدونم از نظر مخارج اینقدری که میگن کمر شکنه؟

مرسی از پاسخگوییتون  

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز میکنم و از کسی خواسته هایم را طلب میکنم که هیچ گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو میگویم، به تو که همیشه دوست منی .عاشق تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا میکنم و از تو میخواهم که آرامش ، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
مامان آرام شما ميتونين  پس اندازكنين مثل قبل؟

راستش من همسرم از دوجا حقوق میگیره،حقوق دوم رو اصلا دست نمیزنیم میشه پس انداز،

حقوق اول ک ازمحل کار اولش هست و درواقع بیس زندگی رو روی اون گذاشتیم۳۶۰۰ ۳۷۰۰ متغیر هست،

حدود۱۶۰۰ ازین رو قسط میدیم

۲تا ۲۵۰۰ هم خرج خونه س باهمه چی،،خرجی ک پارسال باتاریخ مشابه با ۷۰۰تا۱ تومن بسته میشد،

حالا ازین قسط ها ک نوشتم۱۴۰۰ مثل پس اندازه،پولش دستمونه جاش قسط میدیم

آرزوهاتوبغل کن  تاخداهست زندگی هست  
بچه ها جون یک نظر سنجی میخواستم ازتون بکنم اینکه بچه دار شدن خیلی به آدم فشار میاره؟ آخه من و همسرم ...

خیر ،اگه از رفاه نسبی برخورداری بیار،تحت شعاع قرارنمیگیری،تقریبا ماهی ۵۰۰ خرجشه

اگه خدایی نکرده مشکل خاصی نباشه

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

سلام سوین جان دوست خوبم به خدا توکل کن فقط از خودش کمک بخواه همیشه با خودت این آیه رو زمزمه کن " فان ...

مرسي دوست گلم پستت واقعا بهم انرژي مثبت داد

خداروشكر كه زندگيتون روبه راه شده عزيزم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای که مراخوانده ای راه نشانم بده*درشب ظلمانی ام ماه نشانم بده*یوسف مصری زچاه گشت چنان پادشاه*گرکه طریق این بودچاه نشانم بده*سرخوشی این جهان لذت یک آن بود*آنچه تورا خوشتر است راه به آنم بده
راستش من همسرم از دوجا حقوق میگیره،حقوق دوم رو اصلا دست نمیزنیم میشه پس انداز، حقوق اول ک ازمحل کار ...

خداروشكر 

ببخشين پرسيدم فكركردم  پرخرجم واسه همين نميتونم پس انداز كنم(خورد وخوراك وهمه چيمون عاليه فقط پس انداز نداريم هرچي درمياريم خرج ميكنيم)براي همين كلافه شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای که مراخوانده ای راه نشانم بده*درشب ظلمانی ام ماه نشانم بده*یوسف مصری زچاه گشت چنان پادشاه*گرکه طریق این بودچاه نشانم بده*سرخوشی این جهان لذت یک آن بود*آنچه تورا خوشتر است راه به آنم بده
1350
راستش من همسرم از دوجا حقوق میگیره،حقوق دوم رو اصلا دست نمیزنیم میشه پس انداز، حقوق اول ک ازمحل کار ...

البته اینم بگم ک قراره همسرم دیگه محل کار دومش نره،چون فشار کاریش زیاده ولی نمیدونم از کی☹🙃مامیمونیم و همون شرایط اول😶ومدیریت بیشتر

خداروشكر  ببخشين پرسيدم فكركردم  پرخرجم واسه همين نميتونم پس انداز كنم(خورد وخوراك وهمه چ ...

نه عزیزم شرایط هممون مثل همه😊😉

من پارسال با ۱۰۰ تومن ۳ کیلو چرخی میخریدم،الان ۱ کیلو😐

البته اینم بگم ک قراره همسرم دیگه محل کار دومش نره،چون فشار کاریش زیاده ولی نمیدونم از کی☹🙃مامیمونی ...

حتما شما ازپس مديريتش برمياين

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم شرایط هممون مثل همه😊😉 من پارسال با ۱۰۰ تومن ۳ کیلو چرخی میخریدم،الان ۱ کیلو😐

هييييي

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها جون یک نظر سنجی میخواستم ازتون بکنم اینکه بچه دار شدن خیلی به آدم فشار میاره؟ آخه من و همسرم ...

اینکه میگن بچه روزی شو با خودش میاره وااااقعا درسته البته ی جورایی قانون جذبه(من در آوردی آ) ب شرطی ک خودتم باوری کنی من بچه اول ی سال فقط بیمارستان بودیم سر مریضی بچه ام یک بارم ب خدا گله و شکایت نکردم.عوضش بچه ی دوم و ناخواسته باردار شدم.ی عاااالم قرض و بدهی داشتیم و اینکه دکترا میگفتن 60.70 درصد احتمال داره این بچتم مث اولی باشه.ولی من از خدا کمک خواستم و باور کردم ک کمکم میکنه.از روزی ک بدنیا اومد با خودش ی عالمه روزی آورد.شعار نیستااااااا تجربه اس.و اینکه خوشم سالم بود مشکلی نداشت.

حالا شما ک بچه اولتون هست  و خودتوم میخوایین ان شاالله خدا بهتون ی بچه ی  سالم و صالح عنایت بکنه.ان شاالله

من ب دستان خدا خیره شدم،معجزه کرد
1307

سلام خانوما😍😍😍

من ۶تومن پول دارم میترسم خرج الکی شه میخوام طلا بخرم باهاش که بمونه برام

به نظرتون با ۶تومن چی بخرم؟یه دستبند،یایه النگو وگوشواره،یا یه نیم ست؟سرویسم که فک نکنم بشه با ۶تومن گرفت

مرسی که جواب میدین😘

اینکه میگن بچه روزی شو با خودش میاره وااااقعا درسته البته ی جورایی قانون جذبه(من در آوردی آ) ب شرطی ...

اول از همه انشاالله که مشکل بچتون حل شده باشه و صحیح و سالم کنارتون باشه.

مرسی از دعای قشنگت دوست خوبم .همسرم مرد معتقدیه و به این حرف شما که میگید بچه روزیش رو میاره خیلی شدید اعتقاد داره البته خودم هم منکر این قضیه نیستم ها ولی دوس دارم اول سبک سنگین کنم و تصمیم قطعی بگیرم و توکل کنم به خودش انشاالله که خیر باشه برامون.

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز میکنم و از کسی خواسته هایم را طلب میکنم که هیچ گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو میگویم، به تو که همیشه دوست منی .عاشق تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا میکنم و از تو میخواهم که آرامش ، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
سلام خانوما😍😍😍 من ۶تومن پول دارم میترسم خرج الکی شه میخوام طلا بخرم باهاش که بمونه برام به نظرت ...

سلام عزیزم 

من خودم یک نیم ست این مدلی دارم هر کی دیده خوشش اومده و هم اسپرت و دخترونست و هم میشه همه جا هم استفادش کرد گردنبندش رو خیلی وقت پیش گرفته بودم اما گوشوارش رو تازه که طلا 420 بود گرفتم 1.58 شد 810 تومن کلا فک کنم 6.5 گرم باشه نیم ستش البته گوشواره بزرگتر هم داره اما من نمیخواستم بزرگتر بگیرم. 

فکر نکنم این بیشتر از 3 در بیاد با باقیش هم میتونی یک دستبند بگیری با همین ست کنی که حالت سرویس بشه.

1308
سلام این تاپیک عالیه.من تازه اومدم نی نی سایت ولی تعریف این تاپیک رو شنیدم.من دو ماه بود ک اردواج کر ...

خوش اومدی عزیزم

خوشحال میشیم از روش های قناعت و پس اندازت استفاده کنیم🤗

چشم به راه کدام شبِ شهریوری؛ وقتی،"پاییز"در راه است...🍂🍁🍂

[QUOTE=98137706]اول از همه انشاالله که مشکل بچتون حل شده باشه و صحیح و سالم کنارتون باشه. مرسی از دعای قشنگت دوست خ  

الحمدلله تا یک و نیم سالگی حل شد.ولی مشکلاتی داشت کوچیک ک تا چار پنج سالگی طول کشید.

خیلی ممنون از شما.

بنطر من در کار خیر حاجت.....

همین امشب شرو کن.  

من ب دستان خدا خیره شدم،معجزه کرد
سلام عزیزم  من خودم یک نیم ست این مدلی دارم هر کی دیده خوشش اومده و هم اسپرت و دخترونست و هم م ...

وای خیلی عالیه😍😍😍دلم ضعف رف😍😍😍میسی😘😘😘😘😘

از نظر مخارج نه زیاد.اما از بقیه جهات بسیار زیاد😳

چشم به راه کدام شبِ شهریوری؛ وقتی،"پاییز"در راه است...🍂🍁🍂
1335