1147
1292
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 835984 بازدید | 19552 پست
من از شنبه همین هفته قلک گذاشتم هرچی پول تو کیفم بمونه میره تو قلک. یه قلک هم دارم البته کارت بانک ...

دوستم فکرت خیلی جالب بود من وشوهرم هرسال تاسوعا صبحانه نذری میدیم ولی براش سقف یا کف درنظر نگرفتیم وهرچقدر در توانمون باشه میدیم مثلا ۵۰ تا نون بربری و۵۰ تا پنیر میگیریم بسته بندی میکنیم وپخش میکنیم.امسال میخوام بیشترش کنم حتی از پس انداز خودم هم بزارم روش تا بیشتر بشه انشالله ...به همسرم گفتم هر ماه حداقل ۵۰ تومن بزاریم کنار تا اون موقع وقبول کرد .مرسی خدا خیرت بده 😘

آرزومند آرزوهای سبزتان ..🙌🙌🙌
سلام عزیزم کدوم شهری؟ پسرمن امسال پیش دبستانی بود خودش میلی نداشت این کلاسو بره منم اصرارش نکردم ول ...

من ارومیه هستم.همه تعریف میکنن ولی من تردید دارم میترسم با تدریس تو مدرسه تداخل داشته باشه  عزیزم از نظر روش تدریس البته

آرزومند آرزوهای سبزتان ..🙌🙌🙌

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

[QUOTE=94058918]سلام تهرانید؟ پسرتون چند سالشه؟ آی سلام عزیزم بله میگن فرق داره پسرم شهریور ۵ ساله ...

خدا حفظش کنه.

آی مت هم خوبه.با مفاهیم ریاضی و اشکال آشنا میشه.رنگها و...

پسرمن امسال دومه و الان یوسی مس میره.جالبه.

1279
انشالله خدا زودتر این پولو بهتون برسونه یا یه خونه ارزون و خوب نصیبتون کنه.دنبال وامی چیزی باش برای ...

دنبال وام هستم ولی الان دیگ بانکا بدون سپرده وام نمیدن ...شما میشناسن بانکی بااین شرایط وام بده

دنبال وام هستم ولی الان دیگ بانکا بدون سپرده وام نمیدن ...شما میشناسن بانکی بااین شرایط وام بده

یکی از اشناهامون پول لازم داشت رفت پیش فرماندار و درخواست وام کرد نامه بهش داد فرستاد بانک طرف قردادشون.ولی وام ۱۸درصدبود و ضامن چندتامیخاست

یکی از اشناهامون پول لازم داشت رفت پیش فرماندار و درخواست وام کرد نامه بهش داد فرستاد بانک طرف قرداد ...

کدوم‌ بانک عزیزم چجوری برم‌ پیش فرماندار آشناتون کجا کار میکنه ممنون میشم جواب بدی شاید بتونم ی کاری کنم

کدوم‌ بانک عزیزم چجوری برم‌ پیش فرماندار آشناتون کجا کار میکنه ممنون میشم جواب بدی شاید بتونم ی کاری ...

بجز فرماندار 

اگه شهرستان هستی برو پیش نماینده شهرتون 

بانک ملی معرفی میکنن تا ۵۰ تومن هم با ۳ نفر صامن میتونی بگیری

اگه همسرت شاغل باشه از محل کارش هم میتونه معرفی نامه بگیره برای بانک

سرچ کنید مینیمالیست شدن یعنی چی؟
1307
بجز فرماندار  اگه شهرستان هستی برو پیش نماینده شهرتون  بانک ملی معرفی میکنن تا ۵۰ تومن ه ...

عزیزم مرسی از راهنماییت مطمئنی بانک ملی اینجوری میده آخه شعبه شهرمون خیلی سخت گیره خداکنه درست شه خیلی تو فشاریم

عزیزم مرسی از راهنماییت مطمئنی بانک ملی اینجوری میده آخه شعبه شهرمون خیلی سخت گیره خداکنه درست شه خی ...

من خودم از محل کارم معرفی شدم

اما چند نفرو میدونم‌که با معرفی نامه از فرماندار یا نماینده رفتن همین وامو گرفتن

فقط کافیه یه کم سرزبون داشته باشی مطمین باش جور میشه.

بانک مهراقتصاد رو سند خونه وام میده

برو بپرس از شعبه ی شهرتون

[QUOTE=94282408]من خودم از محل کارم معرفی شدم اما چند نفرو میدونم‌که با معرفی نامه از فرماندار یا نماینده رفتن همین ...[/QUOTببخشید کجا کار میکنید البته آن دوس دارین جواب بدین....سند خونه ام ندارم آخه....از محل کار چ نامه ایی بگیره شوهرم...پیش نماینده بزن چی بگم سر زبونم ندارم اخه  

کدوم‌ بانک عزیزم چجوری برم‌ پیش فرماندار آشناتون کجا کار میکنه ممنون میشم جواب بدی شاید بتونم ی کاری ...

برو فرماندار شهر خودتون بگو نیاز ب وام دارم میخام اگه ممکنه نامه بهم بدین معرفیم کنید ب بانک وام بگیرم شاید بده چون مااستان فارسیم همچین کاری میکنن

1226
[QUOTE=94282408]من خودم از محل کارم معرفی شدم اما چند نفرو میدونم‌که با معرفی نامه از فرماندار یا نم ...

شاغل ارگان دولتی هستم

مطمین باش میتونی

برو سراغش از شرایطت بگو و نیاز واجبت به این وام

سلام دوستان  اگه یادتون باشه من خیلی برای خودم پس انداز میکردم  الان میخوام جدا شم و واق ...

ناراحت شدم عزیزم. امیدوارم اتفاق های خوبی در آینده برات بیافته. 

قوی باش. تو میتونی 💪💪

سلام عزیزان من همسرم خیای پس امدازش خوبه اما خوب میخوام خودمم پس انداز داشته باشم اما هربار پولم ...

یه کاریش کن که نتونی راحت خرج کنی.حالا یا پارسیان بگیر یا بذار تو حسابی که کارت نداره

واسه برنامه غذایی من سالهاست برنامه غذایی نوشتم زدم رو در یخچال.با ذکر روز هفته.یعنی مثلا میدونم شنبه چی میخوام درست کنم و...

تقریبا همیشه هم خریدهام هدفمنده چون تا حدودی از موجودی یخچال خبر دارم و اینکه میدونم غذا چی میخوام درست کنم هم کمکم میکنه.

شما هم میتونین طبق ذائقه اتون غذاهاتونو لیست کنین و یه جوری بنویسین که مثلا دو روز پشت سر هم خورشی نباشه دو روز نونی.یا گوشتی. یکی در میون باشن.هم غذاها متنوع میشن هم خریدتون هدفمند و وقتی غذاهای سبزیجاتی و غیرگوشتی هم داشته باشین تو وعده هاتون هزینه اتون هم پایین میاد

1220